Katalóg produktov

Filtrovanie
Filter produktov
Obľúbené
Zoradiť podľa
9010 produktov
Sálama Rustic so semienkami feniklu 100g Rovagnati
1 ks
Taliansko
3,69 €
36,90 €/kg
Viodeli plátky s morčacou príchuťou 100g Violife
1 ks
Grécko
2,39 €
23,90 €/kg
Zmes údenin tradičných nárez 110g Rovagnati
1 ks
Taliansko
5,19 €
51,90 €/kg
Slanina údená a sušená nárez 100g Rovagnati
1 ks
Taliansko
4,29 €
42,90 €/kg
 Párky frankfurtské 375g Berger
1 ks
Rakúsko
4,89 €
13,04 €/kg
Špekačky 360g Mecom
1 ks
Slovensko
2,99 €
8,31 €/kg
Kurací hamburger 2x100g Hyza
1 ks
Slovensko
2,39 €
11,95 €/kg
Lindt Lindor pralinky Slaný karamel 200g
1 ks
Taliansko
9,99 €
49,95 €/kg
Lindt Lindor Zmes mliečnej, bielej a extra horkej čokolády 200 g
1 ks
Taliansko
9,99 €
49,95 €/kg
Lindt Lindor pralinky horká čokoláda 70% 200g
1 ks
Taliansko
9,99 €
49,95 €/kg
Lindt Lindor pralinky Double chocolate 200g
1 ks
Taliansko
9,99 €
49,95 €/kg
Sour Busters Candy Splash cukríky 45g
1 ks
Pakistan
1,09 €
24,22 €/kg
Lindt Lindor pralinky Biela čokoláda 200g
1 ks
Taliansko
9,99 €
49,95 €/kg
Lindt Lindor Mliečna čokoláda morská soľ a karamel 100 g
1 ks
Francúzsko
4,19 €
41,90 €/kg
Monster high Ring Duo farbiaca lízanka 24g
1 ks
Čína
1,59 €
66,25 €/kg
Lindt Lindor pralinky mliečna čokoláda 200g
1 ks
Taliansko
9,99 €
49,95 €/kg
Lindt Nuxor Orechová mliečna čokoláda 150g
1 ks
Taliansko
9,99 €
66,60 €/kg
Kinder Chocolate Halloween 150g
1 ks
Nemecko
3,19 €
21,27 €/kg
Darčekový poukaz 5 EUR eshop
1 ks
5,00 €
5,00 €/ks
DP Chocolate Bonboniéra Damon 70g
1 ks
Slovensko
11,69 €
167,00 €/kg

4.6/5

Overený obchod zákazníkmi na Heureke

100%
V Lunyse nakupujem opakovane už viac ako rok. V ponuke majú tovar, ktorý som inde nenašla, a je tu aj možnosť požiadať o zaradenie produktu, o ktorý má človek záujem a ktorý zatiaľ v ponuke nie je. Výhodou je, že stačí objednať za 30 € a tovar privezú bez poplatku za dovoz.
Marta
100%
Zelenina a ovocie sú na rozdiel od kamenných obchodov pri každej dodávke čerstvé, neobité, neobchytané, a tým pádom aj dlhšie vydržia. Dodanie je rýchle. Málokedy sa stalo, že by bola v dodávke chyba, a keď sa aj vyskytla, hneď sa dala doriešiť.
Jana
100%
Objednávala som prvýkrát. Tovar bol pekný, čerstvý a rýchlo doručený. Som veľmi spokojná.
Eva
80%
Oceňujem kvalitu produktov aj rýchlosť vybavenia objednávky. Jediné, čo mi chýba, je presnejší orientačný čas doručenia. Uvítala by som, keby bol aspoň v aplikácii uvedený približne v hodinovom intervale namiesto širokého časového rozmedzia 8:00 – 16:00.
Nikoleta
100%
Hľadala som kvalitné rumy ako darček k narodeninám. Prekvapila ma cena, zároveň doprava zadarmo a rýchlosť doručenia. Určite odporúčam. Predávajú aj potraviny. Dá sa platiť kartou aj pri doručení.
Simona
100%
Rýchle dodanie tovaru, príjemná komunikácia, veľmi chutné a kvalitné vegánske syry a nátierky. Určite tu budem nakupovať znova.
Milena
100%
Ja som za Lunys vďačná. Od covidu objednávam doteraz. Maximálna spokojnosť. Nemusím behať po obchodoch a všetko si iba naťukám do telefónu a donesú mi to pred dvere.
Zuzana