Katalóg produktov

Filtrovanie
Filter produktov
Obľúbené
Zoradiť podľa
9041 produktov
Trvalo výhodné
Duck Fresh Discs Marine čistič WC 36ml
Dočasne nedostupné
1 ks
2,19 €
60,83 €/LIT
Aqua Carpatica minerálna voda neperlivá 750ml
Dočasne nedostupné
1 ks
2,49 €
3,32 €/LIT
KOKO oblátka s mliečnou polevou 42g Orion
Dočasne nedostupné
1 ks
0,65 €
15,48 €/kg
Smotana extra zahustenie 21% 1l Bohemilk
Dočasne nedostupné
1 ks
5,59 €
5,59 €/LIT
Syr Leerdammer Protein plátky 80g
Dočasne nedostupné
1 ks
2,59 €
32,38 €/kg
Müllermilch Proteinový nápoj cookies 400g
Dočasne nedostupné
1 ks
Nemecko
1,89 €
4,72 €/kg
Lindt Mini Pralinés čokoládové  bonbóny z mliečnej a horkej čokolády 100g
Dočasne nedostupné
1 ks
Nemecko
7,69 €
76,90 €/kg
Balená Mrkva žltá strúhaná na 2mm, 3kg
1 BA
Holandsko
9,49 €
9,49 €/BA
Syr kozí blok 130g Goat Farm
Dočasne nedostupné
1 ks
3,49 €
26,85 €/kg
HealthyCo Bio šťava z červenej repy 1l
Dočasne nedostupné
1 ks
4,39 €
4,39 €/LIT
Spotrebujte do 6.10.26 Spotreba 6.10.26
-50%
Hovädzie mleté mäso na hamburger 1kg BH VÝPREDAJ
1 ks
Slovensko
12,69 €
6,35 €
6,35 €/kg
Momentálne nedostupný
Jogurt sedliacky 3,6% 1kg Bohemilk
Dočasne nedostupné
1 ks
2,79 €
2,79 €/kg
Cestoviny Tonnarelli čerstvé 500g Orogiallo
Dočasne nedostupné
1 ks
2,69 €
5,38 €/kg
Syr Kozí zrejúci cca 130g Deli Q
Dočasne nedostupné
1 ks
3,20 €
24,59 €/kg
Spotrebujte do 6.10.26 Spotreba 6.10.26
-75%
LIPTOV Vrchár výrazný a arom. plátky 90g VÝPREDAJ
1 ks
Slovensko
1,89 €
0,47 €
5,25 €/kg
Momentálne nedostupný
Mrazené Bravčové karé bez kosti z mangalice cca 1,6kg Kukkonia
Dočasne nedostupné
1 ks
22,38 €
13,99 €/kg
Trvalo výhodné
Felix Party Mix maškrty pre mačky Ocean Mix 60g
Dočasne nedostupné
1 ks
1,45 €
24,17 €/kg
Pyré Citrus Verbena 1kg Ponthier
Dočasne nedostupné
1 ks
10,99 €
10,99 €/kg
Zero Noodles Bio 385g GymBeam
Dočasne nedostupné
1 ks
2,59 €
6,73 €/kg
Sirup Zero na palacinky 320ml GymBeam
Dočasne nedostupné
1 ks
Európska únia
5,15 €
16,09 €/LIT

4.6/5

Overený obchod zákazníkmi na Heureke

100%
V Lunyse nakupujem opakovane už viac ako rok. V ponuke majú tovar, ktorý som inde nenašla, a je tu aj možnosť požiadať o zaradenie produktu, o ktorý má človek záujem a ktorý zatiaľ v ponuke nie je. Výhodou je, že stačí objednať za 30 € a tovar privezú bez poplatku za dovoz.
Marta
100%
Zelenina a ovocie sú na rozdiel od kamenných obchodov pri každej dodávke čerstvé, neobité, neobchytané, a tým pádom aj dlhšie vydržia. Dodanie je rýchle. Málokedy sa stalo, že by bola v dodávke chyba, a keď sa aj vyskytla, hneď sa dala doriešiť.
Jana
100%
Objednávala som prvýkrát. Tovar bol pekný, čerstvý a rýchlo doručený. Som veľmi spokojná.
Eva
80%
Oceňujem kvalitu produktov aj rýchlosť vybavenia objednávky. Jediné, čo mi chýba, je presnejší orientačný čas doručenia. Uvítala by som, keby bol aspoň v aplikácii uvedený približne v hodinovom intervale namiesto širokého časového rozmedzia 8:00 – 16:00.
Nikoleta
100%
Hľadala som kvalitné rumy ako darček k narodeninám. Prekvapila ma cena, zároveň doprava zadarmo a rýchlosť doručenia. Určite odporúčam. Predávajú aj potraviny. Dá sa platiť kartou aj pri doručení.
Simona
100%
Rýchle dodanie tovaru, príjemná komunikácia, veľmi chutné a kvalitné vegánske syry a nátierky. Určite tu budem nakupovať znova.
Milena
100%
Ja som za Lunys vďačná. Od covidu objednávam doteraz. Maximálna spokojnosť. Nemusím behať po obchodoch a všetko si iba naťukám do telefónu a donesú mi to pred dvere.
Zuzana