Hovädzie mleté mäso na hamburger 1kg BH VÝPREDAJ

1 ks
Slovensko
Beef House Hovädzie mleté mäso na hamburger, Mäsový prípravok, vákuovo balené. chladené. Hmotnosť/ Objem balenia: cca 1kg.
Krajina pôvodu Slovensko
Kategória Mleté, trhané a kocky
Cena za kg 6,35 €
Na sklade viac ako 1 ks
6,35 € s 19% DPH
12,69 €
Hovädzie mleté mäso na hamburger 1kg BH VÝPREDAJ

Beef House Hovädzie mleté mäso na hamburger, Mäsový prípravok, vákuovo balené. chladené. Hmotnosť/ Objem balenia: cca 1kg.

  • Veterinárne číslo: SK 10143 ES
  • Skladovanie: Skladujte pri teplote 0°C až +4°C.
  • Návod na použitie: Určené na tepelné opracovanie. 
Zloženie

Zloženie výrobku: Hovädzie mäso 98%, jedlá soľ, prírodná aróma, extrakt korenia.

Obsah balenia

Hmotnosť/ Objem balenia: cca 1kg.

Podobné produkty
Hovädzie trhané mäso sous vide 500g Beef House
1 ks
Slovensko
10,49 €
20,98 €/kg
Hovädzie mleté mäso 70/30 cca 5kg Bognár
1 ks
Slovensko
54,95 €
10,99 €/kg
Hovädzie kocky na guláš EXTRA 900g Beef House
Dočasne nedostupné
1 ks
12,29 €
13,66 €/kg
Spotrebujte do 6.10.26 Spotreba 6.10.26
-50%
Hovädzie mäso na burger Charolais cca 1kg FarmFoods VÝPREDAJ
1 kg
Slovensko
12,79 €
6,40 €
6,40 €/kg
Hovädzie mleté mäso cca 500g KRAVA&CO
1 ks
Slovensko
8,75 €
17,49 €/kg
Hovädzie mleté mäso na hamburger 1kg Beef House
Dočasne nedostupné
1 ks
12,69 €
12,69 €/kg
Hovädzie mäso na trhanie Sous Vide 1kg Beef House
1 ks
Slovensko
17,69 €
17,69 €/kg
Teľacie mleté mäso cca 500g KRAVA&CO
Dočasne nedostupné
1 ks
Slovensko
8,34 €
16,69 €/kg
Spotrebujte do 5.10.26 Spotreba 5.10.26
-50%
Hovädzie mleté mäso 70/30 cca 5kg Bognár VÝPREDAJ
1 ks
Slovensko
54,95 €
27,48 €
5,50 €/kg
Hovädzie mäso na burger Charolais cca1kg FarmFoods
Dočasne nedostupné
1 ks
12,79 €
12,79 €/kg
Hovädzie mäso na burger Charolais cca 500g Farm Foods
Dočasne nedostupné
1 ks
Slovensko
6,10 €
12,19 €/kg
Hovädzie rebro mäsové sous vide cca 1kg Beef House
1 kg
Slovensko
19,99 €
19,99 €/kg
Mrazený Bravčový bok bez kosti cca 1,75kg Beef House
1 kg
Poľsko
5,99 €
5,99 €/kg
Kuracia roláda špenát Sous-vide 1kg Beef House
1 ks
Slovensko
8,49 €
8,49 €/kg
Teľacia sviečková z pleca Rosé 500g Beef House
1 ks
Holandsko
9,39 €
18,78 €/kg
Mrazené Býčie žľazy cca 1kg Beef House
1 kg
Rumunsko
4,99 €
4,99 €/kg
Hovädzie mäso na trhanie Sous Vide 1kg Beef House
1 ks
Slovensko
17,69 €
17,69 €/kg
Bravčová panenka sous vide cca 550g Beef House
1 ks
Slovensko
6,81 €
12,39 €/kg
Hovädzia Falošná sviečková Sous-vide cca 1,3kg Beef House
1 ks
Slovensko
27,81 €
21,39 €/kg
Mrazené Hovädzie Osso Bucco cca 310g Beef House
1 kg
Rumunsko
17,29 €
17,29 €/kg
Kuracie prsia Sous-vide 4x150g Beef House
1 ks
Slovensko
8,29 €
13,82 €/kg
Mrazený Bravčový T-Bone 20x300g Beef House
1 KT
Poľsko
57,99 €
9,67 €/kg
Bravčová krkovička Sous-vide cca 2,5kg Beef House
1 kg
Slovensko
9,99 €
9,99 €/kg
Spotrebujte do 7.10.26 Spotreba 7.10.26
-50%
Hovädzie líčka natural sous vide 1,2kg BH VÝPREDAJ
1 ks
Slovensko
27,19 €
13,60 €
11,33 €/kg
Teľacie zadné orech (stehno) cca 2-3kg Beef House
1 ks
Holandsko
45,47 €
18,19 €/kg
Kuracie trhané mäso Sous-vide 300g Beef House
1 ks
Slovensko
3,59 €
11,97 €/kg
Bravčové trhané mäso Sous-vide 300g Beef House
1 ks
Slovensko
3,79 €
12,63 €/kg
Husacie pečienky v husacej masti 190g Beef House
1 ks
Slovensko
3,29 €
17,32 €/kg
Mrazené Bravčová krkovička plátky, kaliber 150g / 6 kg kartón Beef House
Dočasne nedostupné
1 KT
49,99 €
8,33 €/kg
Kuracie mäso na trhanie sous vide 1kg Beef House
1 ks
Slovensko
9,99 €
9,99 €/kg
Bravčový bok bez kosti Sous-vide 1kg Beef House
Dočasne nedostupné
1 ks
8,59 €
8,59 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Hovädzie mleté mäso na hamburger 1kg BH VÝPREDAJ
Hovädzie mleté mäso na hamburger 1kg BH VÝPREDAJ
6,35 € s 19% DPH
12,69 €