Katalóg produktov

Filtrovanie
Filter produktov
Obľúbené
Zoradiť podľa
9010 produktov
Saláma Hermín nárez 100g, KU
1 ks
Európska únia
2,10 €
21,00 €/kg
Saláma Kostelecký uherák nárez 100g, KU
1 ks
Európska únia
2,10 €
21,00 €/kg
Šunka Bravčová najvyššej akosti 93% nárez 100g LE&CO
1 ks
Česká republika
1,49 €
14,90 €/kg
LIPTOV Vrchár jemný a ovocný plátky 90g
1 ks
Slovensko
1,89 €
21,00 €/kg
Saláma Kalinka 75g Mecom
1 ks
Slovensko
1,49 €
19,87 €/kg
-20%
Šunka Prosciutto Crudo plátky 100g Rovagnati
1 ks
Taliansko
4,99 €
3,99 €
39,90 €/kg
Saláma šunková nárez bravčový 90% 100g LE&CO
1 ks
Česká republika
1,19 €
11,90 €/kg
Šunka Bravčová Pálfy (93%) nárez 150g Tauris
1 ks
Slovensko
2,79 €
18,60 €/kg
Slanina Anglická cca 350g, Mecom
1 ks
Slovensko
3,74 €
10,69 €/kg
-21%
Saláma Miláno nárez 100g Rovagnati
1 ks
Taliansko
3,59 €
2,85 €
28,50 €/kg
Saláma Křemešník nárez 100g, KU
1 ks
Európska únia
2,10 €
21,00 €/kg
Saláma Salchichón Ibérico nárez 75g ElPozo
1 ks
Španielsko
3,59 €
47,87 €/kg
Viodeli plátky s príchuťou šunky 100g Violife
1 ks
Grécko
2,39 €
23,90 €/kg
Klobása Mangalica 280g Kukkonia
1 ks
Slovensko
3,99 €
14,25 €/kg
Klobása egerská sušená cca 400g Knižka
1 ks
Slovensko
6,64 €
16,59 €/kg
Klobása Fuet Jelení 300g Tauris
1 kg
Slovensko
5,01 €
16,69 €/kg
-21%
Saláma zimná nárez 70g Pick
1 ks
Maďarsko
3,39 €
2,69 €
38,43 €/kg
Monster Munch zemiakový snack 75g
1 ks
Poľsko
1,69 €
22,53 €/kg
Slanina Pancetta Brogo nárez 100g Rovagnati
1 ks
Taliansko
4,59 €
45,90 €/kg
Šunka Jamón Ibérico de Cebo plátky 60g ElPozo
1 ks
Španielsko
4,99 €
83,17 €/kg

4.6/5

Overený obchod zákazníkmi na Heureke

100%
V Lunyse nakupujem opakovane už viac ako rok. V ponuke majú tovar, ktorý som inde nenašla, a je tu aj možnosť požiadať o zaradenie produktu, o ktorý má človek záujem a ktorý zatiaľ v ponuke nie je. Výhodou je, že stačí objednať za 30 € a tovar privezú bez poplatku za dovoz.
Marta
100%
Zelenina a ovocie sú na rozdiel od kamenných obchodov pri každej dodávke čerstvé, neobité, neobchytané, a tým pádom aj dlhšie vydržia. Dodanie je rýchle. Málokedy sa stalo, že by bola v dodávke chyba, a keď sa aj vyskytla, hneď sa dala doriešiť.
Jana
100%
Objednávala som prvýkrát. Tovar bol pekný, čerstvý a rýchlo doručený. Som veľmi spokojná.
Eva
80%
Oceňujem kvalitu produktov aj rýchlosť vybavenia objednávky. Jediné, čo mi chýba, je presnejší orientačný čas doručenia. Uvítala by som, keby bol aspoň v aplikácii uvedený približne v hodinovom intervale namiesto širokého časového rozmedzia 8:00 – 16:00.
Nikoleta
100%
Hľadala som kvalitné rumy ako darček k narodeninám. Prekvapila ma cena, zároveň doprava zadarmo a rýchlosť doručenia. Určite odporúčam. Predávajú aj potraviny. Dá sa platiť kartou aj pri doručení.
Simona
100%
Rýchle dodanie tovaru, príjemná komunikácia, veľmi chutné a kvalitné vegánske syry a nátierky. Určite tu budem nakupovať znova.
Milena
100%
Ja som za Lunys vďačná. Od covidu objednávam doteraz. Maximálna spokojnosť. Nemusím behať po obchodoch a všetko si iba naťukám do telefónu a donesú mi to pred dvere.
Zuzana