Katalóg produktov

Filtrovanie
Filter produktov
Obľúbené
Zoradiť podľa
8997 produktov
Syr Eidam 45% blok 250g Nika
1 ks
Slovensko
2,99 €
11,96 €/kg
Cibuľa smažená chrumkavá 1kg Lunys
1 ks
Holandsko
8,79 €
8,79 €/kg
Seditky Piškóty mini 120g Sedita
1 ks
Slovensko
1,29 €
10,75 €/kg
Paprika - feferóny červené
1 kg
Maroko
Holandsko
0,20 €
12,59 €/kg
Tofu udené LUNTER 180g
1 ks
Slovensko
1,49 €
8,28 €/kg
Marina keks fenikel aníz 100 g
1 ks
Slovensko
0,75 €
7,50 €/kg
Jogurt PROBIA Malina a Vitamin D 135g Rajo
1 ks
Slovensko
0,55 €
4,07 €/kg
Množstevné zľavy
Red Bull Energy drink Sugarfree 250ml *ZO
1 ks
Švajčiarsko
1,85 €
7,40 €/LIT
Ľad mrazený kocky 5kg Ice Service
1 ks
Slovensko
6,99 €
1,40 €/kg
Smotana FLORA Plant cream rastlinná 15% 1l
1 ks
Nemecko
4,59 €
4,59 €/LIT
Chilli omáčka Super Hot Sriracha 740ml Uni-Eagle
1 ks
Thajsko
4,59 €
6,20 €/LIT
Kofola Original 2l *ZO
1 ks
Slovensko
2,39 €
1,20 €/LIT
Tvaroh odtučnený jemný 250g Milko
1 ks
Česká republika
1,19 €
4,76 €/kg
Cestoviny Tarhoňa 500g Gyermelyi
1 ks
Maďarsko
1,99 €
3,98 €/kg
Coca Cola 4x330ml *ZO
1 BA
Maďarsko
3,89 €
2,95 €/liter
Cyrilove lupienky horčicové 100g
1 ks
Slovensko
1,29 €
12,90 €/kg
-20%
Mrazené Cesto lístkové 400g Melites
1 ks
Česká republika
1,19 €
0,95 €
2,38 €/kg
Mrazené Hranolky Fry and Dip 2,5kg McCain
1 ks
Holandsko
10,26 €
4,11 €/kg
Horčica plnotučná 350g Snico
1 ks
Slovensko
1,39 €
3,97 €/kg
Thomas Henry Tonic Water 200ml
1 ks
Nemecko
1,59 €
7,95 €/LIT

4.6/5

Overený obchod zákazníkmi na Heureke

100%
V Lunyse nakupujem opakovane už viac ako rok. V ponuke majú tovar, ktorý som inde nenašla, a je tu aj možnosť požiadať o zaradenie produktu, o ktorý má človek záujem a ktorý zatiaľ v ponuke nie je. Výhodou je, že stačí objednať za 30 € a tovar privezú bez poplatku za dovoz.
Marta
100%
Zelenina a ovocie sú na rozdiel od kamenných obchodov pri každej dodávke čerstvé, neobité, neobchytané, a tým pádom aj dlhšie vydržia. Dodanie je rýchle. Málokedy sa stalo, že by bola v dodávke chyba, a keď sa aj vyskytla, hneď sa dala doriešiť.
Jana
100%
Objednávala som prvýkrát. Tovar bol pekný, čerstvý a rýchlo doručený. Som veľmi spokojná.
Eva
80%
Oceňujem kvalitu produktov aj rýchlosť vybavenia objednávky. Jediné, čo mi chýba, je presnejší orientačný čas doručenia. Uvítala by som, keby bol aspoň v aplikácii uvedený približne v hodinovom intervale namiesto širokého časového rozmedzia 8:00 – 16:00.
Nikoleta
100%
Hľadala som kvalitné rumy ako darček k narodeninám. Prekvapila ma cena, zároveň doprava zadarmo a rýchlosť doručenia. Určite odporúčam. Predávajú aj potraviny. Dá sa platiť kartou aj pri doručení.
Simona
100%
Rýchle dodanie tovaru, príjemná komunikácia, veľmi chutné a kvalitné vegánske syry a nátierky. Určite tu budem nakupovať znova.
Milena
100%
Ja som za Lunys vďačná. Od covidu objednávam doteraz. Maximálna spokojnosť. Nemusím behať po obchodoch a všetko si iba naťukám do telefónu a donesú mi to pred dvere.
Zuzana