Katalóg produktov

Filtrovanie
Filter produktov
Obľúbené
Zoradiť podľa
9010 produktov
Smotana na šľahanie 31% 1l Kunín
1 ks
Česká republika
6,49 €
6,49 €/LIT
Bravčové rebrá Sous-vide 500g Beef House
1 ks
Slovensko
4,59 €
9,18 €/kg
Cottage cheese biely RAJO 180g
1 ks
Slovensko
1,45 €
8,06 €/kg
Jogurt čokoládový TAMI 150g
1 ks
Slovensko
0,59 €
3,93 €/kg
Lístkové cesto chladené Dobrú chuť 300g
1 ks
Česká republika
1,39 €
4,63 €/kg
Citrónka NATUR FARM 40% 1,5L
1 ks
Maďarsko
1,89 €
1,26 €/LIT
Slanina Bacon plátky 1kg Gierlinger
1 ks
Maďarsko
13,29 €
13,29 €/kg
Mrazené Edamame sójové bôby lúpané 500g Seacon
1 ks
Čína
2,99 €
5,98 €/kg
Majonéza Gastro 50% 5kg Zárubova
1 ks
Česká republika
17,69 €
3,54 €/kg
Cibuľa Šalotka 250g
1 ks
Francúzsko
1,49 €
5,96 €/kg
-20%
Syr tavený v črievku 100g Karička
1 ks
Slovensko
1,19 €
0,95 €
9,50 €/kg
Syr Niva Rival s modrozelenou plesňou strúhaný 1kg Tami
1 ks
Slovensko
8,25 €
8,25 €/kg
Nátierka smotanová MANA 200g
1 ks
Slovensko
1,39 €
6,95 €/kg
Maslo 250g Kukkonia
1 ks
Slovensko
2,49 €
9,96 €/kg
Baklažán kal.250+
1 kg
Španielsko
0,77 €
2,89 €/kg
Balená Mrkva praná 500g
1 BA
Slovensko
1,59 €
3,18 €/kg
Bánovecká nátierka natur MILSY 1kg
1 ks
Slovensko
7,69 €
7,69 €/kg
Mlieko polotučné 1,5% bezlaktózové 1l Rajo
1 ks
Slovensko
1,89 €
1,89 €/LIT
Magnesia minerálna voda perlivá 1,5l *ZO
1 ks
Česká republika
0,95 €
0,63 €/LIT
Mlieko kokosové 1l Bamboo Tree
1 ks
Vietnam
3,99 €
3,99 €/LIT

4.6/5

Overený obchod zákazníkmi na Heureke

100%
V Lunyse nakupujem opakovane už viac ako rok. V ponuke majú tovar, ktorý som inde nenašla, a je tu aj možnosť požiadať o zaradenie produktu, o ktorý má človek záujem a ktorý zatiaľ v ponuke nie je. Výhodou je, že stačí objednať za 30 € a tovar privezú bez poplatku za dovoz.
Marta
100%
Zelenina a ovocie sú na rozdiel od kamenných obchodov pri každej dodávke čerstvé, neobité, neobchytané, a tým pádom aj dlhšie vydržia. Dodanie je rýchle. Málokedy sa stalo, že by bola v dodávke chyba, a keď sa aj vyskytla, hneď sa dala doriešiť.
Jana
100%
Objednávala som prvýkrát. Tovar bol pekný, čerstvý a rýchlo doručený. Som veľmi spokojná.
Eva
80%
Oceňujem kvalitu produktov aj rýchlosť vybavenia objednávky. Jediné, čo mi chýba, je presnejší orientačný čas doručenia. Uvítala by som, keby bol aspoň v aplikácii uvedený približne v hodinovom intervale namiesto širokého časového rozmedzia 8:00 – 16:00.
Nikoleta
100%
Hľadala som kvalitné rumy ako darček k narodeninám. Prekvapila ma cena, zároveň doprava zadarmo a rýchlosť doručenia. Určite odporúčam. Predávajú aj potraviny. Dá sa platiť kartou aj pri doručení.
Simona
100%
Rýchle dodanie tovaru, príjemná komunikácia, veľmi chutné a kvalitné vegánske syry a nátierky. Určite tu budem nakupovať znova.
Milena
100%
Ja som za Lunys vďačná. Od covidu objednávam doteraz. Maximálna spokojnosť. Nemusím behať po obchodoch a všetko si iba naťukám do telefónu a donesú mi to pred dvere.
Zuzana