Katalóg produktov

Filtrovanie
Filter produktov
Obľúbené
Zoradiť podľa
9010 produktov
Kávenky Original 50g Sedita
1 ks
Slovensko
0,89 €
17,80 €/kg
Šalát Rímsky baby 6ks vanička, I.trieda
1 ks
Španielsko
3,79 €
7,43 €/kg
Zemiaky konzumné neskoré žlté 2kg kal.35+, I.trieda
1 ks
Francúzsko
2,89 €
1,45 €/kg
Múka pšeničná hladká špeciál 00 extra 1kg Kolárovo
1 ks
Slovensko
0,89 €
0,89 €/kg
Droždie čerstvé 42g Fala
1 ks
Maďarsko
0,49 €
11,67 €/kg
Mlieko plnotučné 3,6% Bio čerstvé 1l Tami
1 ks
Slovensko
1,69 €
1,69 €/LIT
Paprika červená Kápia kal. 40+
1 kg
Poľsko
Turecko
0,74 €
3,69 €/kg
Kaiserka multicereálna Z našej pekárne 54 g
1 ks
Nemecko
0,30 €
5,56 €/kg
Tekvica maslová kal. L
1 kg
Španielsko
4,29 €
2,19 €/kg
Kaiserka natural Z našej pekárne 54 g
1 ks
Nemecko
0,28 €
5,19 €/kg
Šalát - Rucola 400g praná, I.trieda
1 ks
Taliansko
4,39 €
10,98 €/kg
-20%
Hruška červená Cheeky kal. 65+, I.trieda
1 kg
Taliansko
0,40 €
0,32 €
2,15 €/kg
Maslo NAŠE 82% 250g Bape
1 ks
Poľsko
2,49 €
9,96 €/kg
Šunka Bravčová 70% krájaná LE & CO 1kg
1 ks
Česká republika
6,79 €
6,79 €/kg
Broskyňa žltomäsá ukladaná kal. A-B, I.trieda
1 kg
Taliansko
0,33 €
3,29 €/kg
Nápoj ovsený Barista OATLY 1l
1 ks
Belgicko
2,89 €
2,89 €/l
-19%
Kapusta kvasená sáčok 1kg Kapp
1 ks
Slovensko
1,79 €
1,45 €
2,07 €/kg
-26%
Paprika mix Trikolora California kal. G 500g
1 ks
Holandsko
3,09 €
2,29 €
4,58 €/kg
Mozzarella 100g Galbani
1 ks
Česká republika
1,35 €
13,50 €/kg
Avokádo RTE Hass kal. 16
1 ks
Peru
2,39 €
9,56 €/kg

4.6/5

Overený obchod zákazníkmi na Heureke

100%
V Lunyse nakupujem opakovane už viac ako rok. V ponuke majú tovar, ktorý som inde nenašla, a je tu aj možnosť požiadať o zaradenie produktu, o ktorý má človek záujem a ktorý zatiaľ v ponuke nie je. Výhodou je, že stačí objednať za 30 € a tovar privezú bez poplatku za dovoz.
Marta
100%
Zelenina a ovocie sú na rozdiel od kamenných obchodov pri každej dodávke čerstvé, neobité, neobchytané, a tým pádom aj dlhšie vydržia. Dodanie je rýchle. Málokedy sa stalo, že by bola v dodávke chyba, a keď sa aj vyskytla, hneď sa dala doriešiť.
Jana
100%
Objednávala som prvýkrát. Tovar bol pekný, čerstvý a rýchlo doručený. Som veľmi spokojná.
Eva
80%
Oceňujem kvalitu produktov aj rýchlosť vybavenia objednávky. Jediné, čo mi chýba, je presnejší orientačný čas doručenia. Uvítala by som, keby bol aspoň v aplikácii uvedený približne v hodinovom intervale namiesto širokého časového rozmedzia 8:00 – 16:00.
Nikoleta
100%
Hľadala som kvalitné rumy ako darček k narodeninám. Prekvapila ma cena, zároveň doprava zadarmo a rýchlosť doručenia. Určite odporúčam. Predávajú aj potraviny. Dá sa platiť kartou aj pri doručení.
Simona
100%
Rýchle dodanie tovaru, príjemná komunikácia, veľmi chutné a kvalitné vegánske syry a nátierky. Určite tu budem nakupovať znova.
Milena
100%
Ja som za Lunys vďačná. Od covidu objednávam doteraz. Maximálna spokojnosť. Nemusím behať po obchodoch a všetko si iba naťukám do telefónu a donesú mi to pred dvere.
Zuzana