Hydina

Filtrovanie
Filter produktov
Obľúbené
Zoradiť podľa
60 produktov
Morčacie prsia sous vide cca 1,5kg Beef House
1 ks
Slovensko
22,19 €
14,79 €/kg
Kuracie prsia sous vide 1kg Beef House
1 ks
Slovensko
11,79 €
11,79 €/kg
Mrazený Kurací rezeň 21x140g/kartón
1 KT
Rumunsko
30,89 €
10,51 €/kg
Kuracie pečene sous vide 450g Hyza
1 ks
Slovensko
3,19 €
7,09 €/kg
-18%
Šunka Kačacie prosciutto vcelku cca 340g Mulard
1 ks
Česká republika
15,19 €
12,41 €
36,49 €/kg
Mrazený Bravčový rezeň 21x140g/kartón
1 KT
Rumunsko
30,99 €
10,54 €/kg
Kuracie stehná celé cca 2kg Hyza
1 kg
Slovensko
4,19 €
4,19 €/kg
-22%
Kačacia pečeň Foie gras Terina 300g Volex
1 ks
Bulharsko
20,59 €
15,99 €
53,30 €/kg
Kačacia pečeň Foie gras Terina 1kg Volex
1 ks
Bulharsko
60,99 €
60,99 €/kg
-24%
Kačacia pečeň Foie gras Terina 500g Volex
1 ks
Bulharsko
33,69 €
25,49 €
50,98 €/kg
Kurča Čerstvé bez drobov Farmatop cca 1,5kg Hyza
Očakávame 05.10.
1 ks
Slovensko
5,99 €
3,99 €/kg
Kuracie stehná TopFarm
Očakávame 06.10.
1 ks
Slovensko
2,58 €
5,99 €/kg
Kuracie pečene, Hyza
Očakávame 03.10.
1 ks
Slovensko
1,40 €
3,49 €/kg
Kuracia polievková zmes "Zlatá" cca 600 g, Hyza
Dočasne nedostupné
1 ks
Slovensko
1,85 €
3,09 €/kg
Kura farmárske s drobkami cca 2kg TopFarm
Očakávame 06.10.
1 ks
Slovensko
10,23 €
4,99 €/kg
Morčacie stehná horné BK a kože cca 1kg Hyza
Očakávame 06.10.
1 ks
Maďarsko
6,99 €
6,99 €/kg
Kuracie prsia-rezeň OliVChicken cca 750g Aggelakis
Očakávame 07.10.
1 ks
7,34 €
9,79 €/kg
Sliepka s drobkami domáca polovička TopFarm
Očakávame 06.10.
1 ks
Maďarsko
9,89 €
6,59 €/kg
-14%
Kuracie prsia OliVChicken s kosťou a kožou Supreme cca 750g Aggelakis
Očakávame 07.10.
1 ks
7,87 €
6,74 €
8,99 €/kg
Spotrebujte do 3.10.26 Spotreba 3.10.26
-50%
Kuracie pečienky cca 500g TopFarm VÝPREDAJ
1 ks
2,28 €
1,14 €
2,84 €/kg
Momentálne nedostupný

4.6/5

Overený obchod zákazníkmi na Heureke

100%
V Lunyse nakupujem opakovane už viac ako rok. V ponuke majú tovar, ktorý som inde nenašla, a je tu aj možnosť požiadať o zaradenie produktu, o ktorý má človek záujem a ktorý zatiaľ v ponuke nie je. Výhodou je, že stačí objednať za 30 € a tovar privezú bez poplatku za dovoz.
Marta
100%
Zelenina a ovocie sú na rozdiel od kamenných obchodov pri každej dodávke čerstvé, neobité, neobchytané, a tým pádom aj dlhšie vydržia. Dodanie je rýchle. Málokedy sa stalo, že by bola v dodávke chyba, a keď sa aj vyskytla, hneď sa dala doriešiť.
Jana
100%
Objednávala som prvýkrát. Tovar bol pekný, čerstvý a rýchlo doručený. Som veľmi spokojná.
Eva
80%
Oceňujem kvalitu produktov aj rýchlosť vybavenia objednávky. Jediné, čo mi chýba, je presnejší orientačný čas doručenia. Uvítala by som, keby bol aspoň v aplikácii uvedený približne v hodinovom intervale namiesto širokého časového rozmedzia 8:00 – 16:00.
Nikoleta
100%
Hľadala som kvalitné rumy ako darček k narodeninám. Prekvapila ma cena, zároveň doprava zadarmo a rýchlosť doručenia. Určite odporúčam. Predávajú aj potraviny. Dá sa platiť kartou aj pri doručení.
Simona
100%
Rýchle dodanie tovaru, príjemná komunikácia, veľmi chutné a kvalitné vegánske syry a nátierky. Určite tu budem nakupovať znova.
Milena
100%
Ja som za Lunys vďačná. Od covidu objednávam doteraz. Maximálna spokojnosť. Nemusím behať po obchodoch a všetko si iba naťukám do telefónu a donesú mi to pred dvere.
Zuzana