Kurací hamburger 2x100g Hyza

1 ks
Slovensko
Hyza Kurací hamburger balené v ochrannej atmosfére . Hmotnosť / Objem balenia: 2x100g
Krajina pôvodu Slovensko
Kategória Ostatné
Množstvo v kartóne 6 ks
Cena za kg 11,95 €
Na sklade viac ako 10 ks
2,39 € s 19% DPH
Kurací hamburger 2x100g Hyza

Kurací hamburger 2 x 100 g Balené v ochrannej atmosfére, Tepelne opracovaný mäsový výrobok



  • Skladovanie: Skladovať pri teplote: 0 až + 4 °C a relatívnej vlhkosti vzduchu najviac 85 %. Po narušení obalu spotrebujte do 48 hodín.
  • Návod na použitie: vhodné k tepelnej úprave ohrievaním i opekaním na grile
Zloženie

Zloženie výrobku: kuracie mäso, bravčová slanina, jedlá soľ, restovaná cibuľa (cibuľa, pohánková múka, ryžový škrob, soľ), koreniny (údená paprika, rasca, čierne korenie, kurkuma), sušená zelenina (cesnak, chren), dextróza, arómy, prírodná aróma.

  

Výživové údaje na 100g
Energetická hodnota [Kcal] 267
Energetická hodnota [KJ]: - vačšie ak KCAL 1109
Tuky [Gram] 20
z toho nasýtené mastné kyseliny [Gram] 7.3
Sacharidy (Uhľohydráty) [Gram] 1.6
z toho cukry [Gram] < 0,5
Vláknina [Gram]  
Bielkoviny (Proteíny) [Gram] 20
Soľ (NaCl) [Gram] 1.1
Obsah balenia

SK 106 ES

Kuracia polievková zmes &quot;Zlatá&quot; cca 600 g, Hyza
Dočasne nedostupné
1 ks
Slovensko
1,85 €
3,09 €/kg
Mrazené Kuracie stehná cca 700g Hyza
1 ks
Slovensko
3,28 €
4,69 €/kg
Kuracie stehná cca 500g Hyza
1 ks
Slovensko
2,25 €
4,49 €/kg
Mrazené Kurča celé bez drobov 1,6kg Hyza
1 ks
Slovensko
7,29 €
4,56 €/kg
Kuracie rezne údené 300g Hyza
1 ks
Slovensko
4,49 €
14,97 €/kg
Kuracie krídla, Hyza
1 ks
Slovensko
2,44 €
3,49 €/kg
Mrazené Kuracie pečene VB 500g Hyza
1 ks
Slovensko
2,59 €
5,18 €/kg
Mrazené Kuracie stehná kal. 220g 12kg Hyza
Dočasne nedostupné
1 KT
Slovensko
48,59 €
4,02 €/kg
Mrazené Kuracie prsia rezne cca 650g Hyza
1 ks
Slovensko
5,84 €
8,99 €/kg
Kuracie stehná bez kosti a kože cca 600g Hyza
1 ks
Slovensko
4,19 €
6,99 €/kg
HYZA a.s.
Odbojárov 2279/37, 955 92, Topoľčanyviac informácií o distribútorovi
Kuracie krídla cca 2kg Hyza
1 kg
Slovensko
3,39 €
3,39 €/kg
Mrazené Kuracie stehná kal. 180g 12kg Hyza
1 KT
Slovensko
48,59 €
4,03 €/kg
Kurča Zlaté cca 1,45kg Hyza
Dočasne nedostupné
1 ks
8,25 €
5,69 €/kg
Kuracie stehná dolné, Hyza
1 ks
Slovensko
2,29 €
4,59 €/kg
Šunka Herkules nárez kurací 64% 100g, Hyza
1 ks
Slovensko
1,35 €
13,50 €/kg
Mrazené Kuracie stehná kal. 220g 12kg Hyza
Dočasne nedostupné
1 KT
Slovensko
48,59 €
4,02 €/kg
Šunka Admirál nárez morčací 64% 100g, Hyza
1 ks
Slovensko
1,65 €
16,50 €/kg
Kuracie stehná cca 500g Hyza
1 ks
Slovensko
2,25 €
4,49 €/kg
Kuracie stehná celé cca 2kg Hyza
1 kg
Slovensko
4,19 €
4,19 €/kg
Kuracie rezne údené 300g Hyza
1 ks
Slovensko
4,49 €
14,97 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Kurací hamburger 2x100g Hyza
Kurací hamburger 2x100g Hyza
2,39 € s 19% DPH