HiPP BIO Kaša na dobrú noc Krupica, 190g

1 ks
Maďarsko
Krajina pôvodu Maďarsko
Kategória Detské kaše
Množstvo v kartóne 6 ks
Cena za kg 15,74 €
Na sklade viac ako 1 ks
2,99 € s 19% DPH
HiPP BIO Kaša na dobrú noc Krupica, 190g

HiPP Bio krupicová kaša na dobrú noc 190 g

Popis

Vlastnosti
  • Nová receptúra
  • - Bez prídavku cukru²
  • - Vitamín A, D, B1 a vápnik³
  • - Bez prídavku aróm, zahusťovadiel, farbív³ a konzervačných látok³
  • ²obsahuje prirodzene sa vyskytujúce cukry
  • ³podľa zákona

 

Značka

HiPP

Pôvod
Krajina pôvodu:Maďarsko

 

Skladovanie
  • Skladujte v suchu pri: izbovej teplote. Neohriatu časť uchovajte v uzavretom pohári v chladničke a spotrebujte do 24 hodín.
  • Pri izbovej teplote

 

Príprava a použitie

Návod na použitie: Kompletná večera. Otvorený pohárik alebo porciu ohrejte vo vodnom kúpeli alebo v mikrovlnke. Zamiešajte plastovou lyžičkou tak, aby ste nepoškodili pohárik. Overte teplotu. Pre zdravie dieťaťa dodržujte návod na prípravu a skladovanie. Uistite sa, či sklo a viečko nie sú poškodené. Viečko cvakne pri prvom otvorení. Výrobok nepoužívajte, ak sa viečko pri tlaku prehne. Prevenciou pred zubným kazom je čistenie detských zúbkov pred spaním.

Lifestyle
  • Bez prídavku cukru
  • Bio

 

Zloženie

Mliečna zložka (mlieko* 60 %, voda, olej z kukuričných klíčkov), Pšeničná krupica* 5 %, Celozrnné obilné vločky* 2 % (pšenica*, špalda*, ovos*), Ryžový škrob*, Uhličitan vápenatý, Vitamín B1, Vitamín A, Vitamín D, *z ekologického poľnohospodárstva

Výživové hodnoty 100 g
Energia kJ/kcal317/76
Tuky 3,3 g
- z toho nasýtené mastné kyseliny1,5 g
Sacharidy 8,6 g
- z toho cukry 2,8 g
Bielkoviny 2,7 g
Soľ¹0,08 g
Sodík 0,03 g
Vápnik 83 mg (21 %*)
Vitamín A 65 µg (16 %*)
Vitamín D 1,1 µg (11 %*)
Vitamín B₁ 0,12 mg (24 %*)
*% referenčné hodnoty príjmu (NRV)
¹obsah soli je daný obsahom sodíka v surovinách

 

Alergény
Obilniny obsahujúce lepok:Obsahuje
Mlieko:Obsahuje
Ovos:Obsahuje
Pšenica:Obsahuje

 


Obsahuje glutén.

Obsah balenia

190 g - Zavárací pohár

Rozmery
Výška regálu:92 mm
Šírka regálu:63 mm
Hĺbka regálu:63 mm

 

Hmotnosť
Brutto hmotnosť:306 g

 

Recyklácia
Obal:Sklo - štandardne recyklované

 

Podobné produkty
Sunar mliečna kaša 8 cereálií jahoda,banán 210g
1 ks
Španielsko
3,69 €
17,57 €/kg
Sunar nemliečna kaša prvá ryžová 210g
1 ks
Španielsko
3,69 €
17,57 €/kg
Hami Mliečna kaša piškótová so 7 obilninami na dobrú noc 210g
Očakávame 29.09.
1 ks
Poľsko
3,59 €
17,10 €/kg
Krupica detská premium 500g, Mlyn Kolárovo
1 ks
Slovensko
0,79 €
1,58 €/kg
Nutrilon Pronutra Prvá kaša ryžová - vanilka 225g
1 ks
Poľsko
3,49 €
15,51 €/kg
Spotrebujte do 30.9.26 Spotreba 30.9.26
-75%
HiPP BIO Kaša na dobrú nocKeksy,jabl.190g VÝPREDAJ
1 ks
2,55 €
0,64 €
3,36 €/kg
Momentálne nedostupný
Hami Mliečna kaša ryžová stracciatella 210g
Očakávame 29.09.
1 ks
Poľsko
3,59 €
17,10 €/kg
HiPP BIO Kaša na dobrú noc Krupica banán, 190g
1 ks
Maďarsko
3,09 €
16,26 €/kg
Sunar mliečna kaša ryžová na dobrú noc banán 210g
1 ks
Španielsko
3,69 €
17,57 €/kg
Hami Nemliečna kaša ryžová Moja prvá banánová 170g
Očakávame 29.09.
1 ks
Poľsko
2,69 €
15,82 €/kg
Sunar mliečna kaša na dobrú noc vanilka 210g
1 ks
Španielsko
3,69 €
17,57 €/kg
Hami Mliečna kaša krupicová banánová s broskyňou na dobrú noc 210g
Očakávame 29.09.
1 ks
Poľsko
3,59 €
17,10 €/kg
Hami Mliečná kaša so 7 obilninami s jablkom a slivkami 210g
Očakávame 29.09.
1 ks
Poľsko
3,59 €
17,10 €/kg
Hami Mliečna kaša krupicová s vanilkovou príchuťou na dobrú noc 210g
Dočasne nedostupné
1 ks
3,59 €
17,10 €/kg
Krupica detská MLYN 500g
1 ks
Slovensko
0,69 €
1,38 €/kg
HiPP BIO Vývar s rezancami a morčacím mäsom 190g
1 ks
Maďarsko
2,59 €
13,63 €/kg
HiPP BIO Hruška, Banán, Biele hrozno, Ovos 120g
1 ks
Rakúsko
1,99 €
16,58 €/kg
HiPP BIO Prvá brokolica, 125g
1 ks
Maďarsko
2,19 €
17,52 €/kg
HiPP BIO Marhule, 125g
1 ks
Maďarsko
1,99 €
15,92 €/kg
HiPP BIO Trhanec s jablkami 190g
1 ks
Maďarsko
2,69 €
14,16 €/kg
HiPP BIO 100% ovocie Jablko-Hruška-Banán, 100g
Dočasne nedostupné
1 ks
1,99 €
19,90 €/kg
HiPP BIO Kuracia polievka s pšeničnou krupicou 190g
1 ks
Maďarsko
2,59 €
13,63 €/kg
HiPP BIO Morčacie mäso, 125g
1 ks
Maďarsko
3,59 €
28,72 €/kg
HiPP BIO Cestoviny s rajčinami a teľac. mäsom 220g
Dočasne nedostupné
1 ks
Maďarsko
2,99 €
13,59 €/kg
HiPP BIO Ovocná tyčinka Banán, Jablko 23g
1 ks
Nemecko
1,19 €
51,74 €/kg
HiPP Czech s.r.o.
Pekařská 628/14 155 00 Praha 5viac informácií o distribútorovi
HiPP BIO Zelenina a ryža s teľacím mäsom, 220g
1 ks
Maďarsko
3,39 €
15,41 €/kg
HiPP BIO Kuracie mäso, 125g
1 ks
Nemecko
3,59 €
28,72 €/kg
HiPP BIO 100% ovocie Jablko-Banán-Jahoda, 100g
1 ks
Rakúsko
1,99 €
19,90 €/kg
HiPP BIO Červená repa s jab.,hovädzím mäsom, 220g
1 ks
Rakúsko
2,99 €
13,59 €/kg
Trvalo výhodné
HiPP Babysanft Detský sprchový gél, 400ml
Dočasne nedostupné
1 ks
7,09 €
17,72 €/LIT
HiPP BIO Mrkva s ryžou a teľacím mäsom, 190g
1 ks
Nemecko
2,59 €
13,63 €/kg
HiPP BIO Ryža s mrkvou a  morčacím mäsom, 220g
1 ks
Maďarsko
3,39 €
15,41 €/kg
HiPP BIO Müsli tyčinka Jablko-Broskyňa, 20g
1 ks
Nemecko
1,39 €
69,50 €/kg
HiPP BIO 100% ovocie Jablko-Broskyňa-Lesné ovocie 100g
1 ks
Nemecko
1,99 €
19,90 €/kg
HiPP BIO Zeleninová zmes, 125g
1 ks
Maďarsko
2,19 €
17,52 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

HiPP BIO Kaša na dobrú noc Krupica, 190g
HiPP BIO Kaša na dobrú noc Krupica, 190g
2,99 € s 19% DPH