Chlieb

Filtrovanie
Filter produktov
Obľúbené
Zoradiť podľa
48 produktov
Chlieb toastový tmavý viaczrnný 500g Penam
1 ks
Česká republika
2,29 €
4,58 €/kg
Chlieb toastový Italian 400g Ölz
1 ks
Rakúsko
3,09 €
7,72 €/kg
Chlieb kváskový so syrom a cibuľkou 450g Penam
1 ks
Slovensko
3,19 €
7,09 €/kg
Chlieb oškvarkový s cibuľou BK 350g Penam
1 ks
Slovensko
1,99 €
5,69 €/kg
NutriFree Panfette Integrale bezglut. chlieb 340g
1 ks
Taliansko
4,09 €
12,03 €/kg
Chlieb večerný krájaný balený PENAM 250g
1 ks
Slovensko
3,69 €
14,76 €/kg
Chlieb pšeničný Ďuro Truľo Z našej pekárne 405g
1 ks
Slovensko
1,99 €
4,91 €/kg
Chlieb kváskový s olivami a paradajkami 450g Penam
1 ks
Slovensko
3,19 €
7,09 €/kg
Chlieb Ďuro Truľo viaczrnný Z našej pekárne 405g
1 ks
Slovensko
2,19 €
5,41 €/kg
NutriFree Morbido Bianco bezglut. chlieb 165g
1 ks
Taliansko
1,89 €
11,45 €/kg
Chlieb Maďarský Batard Z našej pekárne 410g
1 ks
Belgicko
1,99 €
4,85 €/kg
Chlieb tekvicový Ďuro Truľo Z našej pekárne 405g
1 ks
Slovensko
2,19 €
5,41 €/kg
Allnature Chlebík bezlepkový slnečnicový 350g
1 ks
Poľsko
3,79 €
10,83 €/kg
Knuspi Crispbread fitness s vlákninou 100g
1 ks
Česká republika
1,49 €
14,90 €/kg
-24%
Mrazený Chlieb pšeničný 500g Pekáreň Oremus
1 ks
Slovensko
2,29 €
1,75 €
3,50 €/kg
-21%
Mrazený Chlieb ľanový 500g Pekáreň Oremus
1 ks
Slovensko
1,89 €
1,49 €
2,98 €/kg
-24%
Mrazený Chlieb ražný 500g Pekáreň Oremus
1 ks
Slovensko
2,29 €
1,75 €
3,50 €/kg
Chlieb kváskový špaldový 750g Eberhard
Dočasne nedostupné
1 ks
Slovensko
4,19 €
5,59 €/kg
Chlieb kváskový pšenično-ražný 750 g Eberhard
Dočasne nedostupné
1 ks
Slovensko
4,19 €
5,59 €/kg
Chlieb špaldový zemiakový so semiačkami 650g Eberhard
Dočasne nedostupné
1 ks
Slovensko
4,19 €
6,45 €/kg

4.5/5

Overený obchod zákazníkmi na Heureke

100%
V Lunyse nakupujem opakovane už viac ako rok. V ponuke majú tovar, ktorý som inde nenašla, a je tu aj možnosť požiadať o zaradenie produktu, o ktorý má človek záujem a ktorý zatiaľ v ponuke nie je. Výhodou je, že stačí objednať za 30 € a tovar privezú bez poplatku za dovoz.
Marta
100%
Zelenina a ovocie sú na rozdiel od kamenných obchodov pri každej dodávke čerstvé, neobité, neobchytané, a tým pádom aj dlhšie vydržia. Dodanie je rýchle. Málokedy sa stalo, že by bola v dodávke chyba, a keď sa aj vyskytla, hneď sa dala doriešiť.
Jana
100%
Objednávala som prvýkrát. Tovar bol pekný, čerstvý a rýchlo doručený. Som veľmi spokojná.
Eva
80%
Oceňujem kvalitu produktov aj rýchlosť vybavenia objednávky. Jediné, čo mi chýba, je presnejší orientačný čas doručenia. Uvítala by som, keby bol aspoň v aplikácii uvedený približne v hodinovom intervale namiesto širokého časového rozmedzia 8:00 – 16:00.
Nikoleta
100%
Hľadala som kvalitné rumy ako darček k narodeninám. Prekvapila ma cena, zároveň doprava zadarmo a rýchlosť doručenia. Určite odporúčam. Predávajú aj potraviny. Dá sa platiť kartou aj pri doručení.
Simona
100%
Rýchle dodanie tovaru, príjemná komunikácia, veľmi chutné a kvalitné vegánske syry a nátierky. Určite tu budem nakupovať znova.
Milena
100%
Ja som za Lunys vďačná. Od covidu objednávam doteraz. Maximálna spokojnosť. Nemusím behať po obchodoch a všetko si iba naťukám do telefónu a donesú mi to pred dvere.
Zuzana