Chilli omáčka pálivá 300g Snico

1 ks
Slovensko
Krajina pôvodu Slovensko
Kategória Dresingy a omáčky
Množstvo v kartóne 12 ks
Cena za kg 7,30 €
Na sklade viac ako 100 ks
2,19 € s 19% DPH
Chilli omáčka pálivá 300g Snico
  • Tekuté ochucovadlo. Chemicky konzervované.

Skladovanie

  • Skladujte v suchu a nie na priamom slnku

Krajina pôvodu

  • Slovensko

 

 

Zloženie
  • Pitná voda, izoglukózový sirup, modi­ kovaný kukuričný škrob, paradajkový pretlak, ocot kvasný liehový, jedlá soľ, chilli (0,48 %), koreniny, kyselina citrónová, konzervačné látky: benzoan sodný, sorban draselný.

Výživové hodnoty na 100 g:

  Energetická hodnota     227 kJ (54 kcal)
  tuky   0,27 g
  z toho nasýtené mastné kyseliny   0,13 g
  sacharidy   12 g
  z toho cukry   9,3 g
  bielkoviny   0,45 g
  soľ   2,11 g

   

Alergény

  • Neuvádza sa
Obsah balenia
  • 300 g plast
Podobné produkty
Barbecue omáčka 250ml Develey
1 ks
Nemecko
2,49 €
9,96 €/LIT
Cheddar omáčka 750g Hochland Professional
1 ks
Nemecko
10,89 €
14,52 €/kg
Ajvar jemný 350g Podravka
1 ks
Chorvátsko
2,89 €
8,26 €/kg
Chilli omáčka ostrá 300ml J-Lek
1 ks
Thajsko
2,19 €
7,30 €/LIT
Chilli omáčka Sriracha 150ml Asia Time
1 ks
Thajsko
1,49 €
9,93 €/LIT
Ajvar pikant 350g Podravka
1 ks
Chorvátsko
2,89 €
8,26 €/kg
Cheddar omáčka premium 4kg Frontline
1 ks
Česká republika
43,99 €
11,00 €/kg
Cesnaková omáčka 230g Heinz
1 ks
Holandsko
2,89 €
12,57 €/kg
Chilli omáčka ostrá 200ml Shan'shi
1 ks
Thajsko
3,49 €
17,45 €/LIT
Cesnakový krém pálivý Erős Pista 160g Univer
1 ks
Maďarsko
2,29 €
14,31 €/kg
Chilli omáčka ostrá 235ml Hamé
1 ks
Thajsko
2,59 €
11,02 €/LIT
Barbeque omáčka 500ml Heera
1 ks
Spojené kráľovstvo
3,79 €
7,58 €/LIT
Barbeque (BBQ) omáčka 4,8kg Hellmann's
1 ks
Poľsko
25,39 €
5,29 €/kg
Barbeque (BBQ) omáčka 1kg Spak
1 ks
Česká republika
6,59 €
6,59 €/kg
Ajvar jemný 720ml (700g) Ady
1 ks
Slovensko
3,19 €
4,43 €/LIT
Barbecue omáčka 250g Heinz
1 ks
Holandsko
2,89 €
11,56 €/kg
Burger omáčka 250ml Develey
1 ks
Nemecko
2,49 €
9,96 €/LIT
Chilli omáčka Super Hot Sriracha 740ml Uni-Eagle
1 ks
Thajsko
4,59 €
6,20 €/LIT
CHEF Demiglace 850g
1 ks
Slovensko
22,69 €
26,69 €/kg
Barbeque (BBQ) studená omáčka 2l Chef Club
1 ks
Česká republika
14,89 €
7,44 €/LIT
Ocot jablčný 500ml Snico
1 ks
Rakúsko
1,99 €
3,98 €/LIT
Horčica plnotučná 450g Snico
1 ks
Slovensko
1,79 €
3,98 €/kg
Kečup jemný 980g Snico
1 ks
Slovensko
3,29 €
3,36 €/kg
Horčica kremžská 1kg Snico
1 ks
Slovensko
3,29 €
3,29 €/kg
Kukurica sterilizovaná 2150g Snico
1 ks
Maďarsko
7,39 €
4,16 €/kg
Chilli omáčka pálivá 300g Snico
1 ks
Slovensko
2,19 €
7,30 €/kg
Kukurica sterilizovaná 340g Snico
1 ks
Maďarsko
1,39 €
4,09 €/kg
Kukurica sterilizovaná 670g Snico
1 ks
Maďarsko
2,59 €
3,87 €/kg
Paradajkový pretlak 3,6kg Snico
1 ks
Slovensko
13,69 €
3,80 €/kg
Horčica plnotučná 350g Snico
1 ks
Slovensko
1,39 €
3,97 €/kg
SNICO, s.r.o.
Hybešova 34 831 06 Bratislava, Slovenská republikaviac informácií o distribútorovi
Burger omáčka 250ml Develey
1 ks
Nemecko
2,49 €
9,96 €/LIT
Chren so smotanou Koch´s 190g
1 ks
Maďarsko
1,99 €
10,47 €/kg
Chren s wasabi Koch´s 140g
1 ks
Maďarsko
1,99 €
14,21 €/kg
Ocot jablčný 500ml Snico
1 ks
Rakúsko
1,99 €
3,98 €/LIT
Kukurica sterilizovaná 2150g Snico
1 ks
Maďarsko
7,39 €
4,16 €/kg
Kukurica sterilizovaná 340g Snico
1 ks
Maďarsko
1,39 €
4,09 €/kg
Paradajkový pretlak 3,6kg Snico
1 ks
Slovensko
13,69 €
3,80 €/kg
Horčica kremžská 1kg Snico
1 ks
Slovensko
3,29 €
3,29 €/kg
Kukurica sterilizovaná 670g Snico
1 ks
Maďarsko
2,59 €
3,87 €/kg
Chilli omáčka pálivá 300g Snico
1 ks
Slovensko
2,19 €
7,30 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Chilli omáčka pálivá 300g Snico
Chilli omáčka pálivá 300g Snico
2,19 € s 19% DPH