SNICO, s.r.o.

Hybešova 34 831 06 Bratislava, Slovenská republika
Filtrovanie
Filter produktov
Obľúbené
Zoradiť podľa
12 produktov
Kukurica sterilizovaná 2150g Snico
1 ks
Maďarsko
7,39 €
4,16 €/kg
Kečup jemný 980g Snico
1 ks
Slovensko
3,29 €
3,36 €/kg
Ocot jablčný 500ml Snico
1 ks
Rakúsko
1,99 €
3,98 €/LIT
Kukurica sterilizovaná 670g Snico
1 ks
Maďarsko
2,59 €
3,87 €/kg
Kukurica sterilizovaná 340g Snico
1 ks
Maďarsko
1,39 €
4,09 €/kg
Chilli omáčka pálivá 300g Snico
1 ks
Slovensko
2,19 €
7,30 €/kg
Chren tradičný stúhaný Koch´s 200g
1 ks
Maďarsko
1,99 €
9,95 €/kg
Chren s wasabi Koch´s 140g
1 ks
Maďarsko
1,99 €
14,21 €/kg
Horčica kremžská 1kg Snico
1 ks
Slovensko
3,29 €
3,29 €/kg
Chren so smotanou Koch´s 190g
1 ks
Maďarsko
1,99 €
10,47 €/kg
Paradajkový pretlak 3,6kg Snico
1 ks
Slovensko
13,69 €
3,80 €/kg
Burger omáčka 250ml Develey
1 ks
Nemecko
2,49 €
9,96 €/LIT

4.5/5

Overený obchod zákazníkmi na Heureke

100%
V Lunyse nakupujem opakovane už viac ako rok. V ponuke majú tovar, ktorý som inde nenašla, a je tu aj možnosť požiadať o zaradenie produktu, o ktorý má človek záujem a ktorý zatiaľ v ponuke nie je. Výhodou je, že stačí objednať za 30 € a tovar privezú bez poplatku za dovoz.
Marta
100%
Zelenina a ovocie sú na rozdiel od kamenných obchodov pri každej dodávke čerstvé, neobité, neobchytané, a tým pádom aj dlhšie vydržia. Dodanie je rýchle. Málokedy sa stalo, že by bola v dodávke chyba, a keď sa aj vyskytla, hneď sa dala doriešiť.
Jana
100%
Objednávala som prvýkrát. Tovar bol pekný, čerstvý a rýchlo doručený. Som veľmi spokojná.
Eva
80%
Oceňujem kvalitu produktov aj rýchlosť vybavenia objednávky. Jediné, čo mi chýba, je presnejší orientačný čas doručenia. Uvítala by som, keby bol aspoň v aplikácii uvedený približne v hodinovom intervale namiesto širokého časového rozmedzia 8:00 – 16:00.
Nikoleta
100%
Hľadala som kvalitné rumy ako darček k narodeninám. Prekvapila ma cena, zároveň doprava zadarmo a rýchlosť doručenia. Určite odporúčam. Predávajú aj potraviny. Dá sa platiť kartou aj pri doručení.
Simona
100%
Rýchle dodanie tovaru, príjemná komunikácia, veľmi chutné a kvalitné vegánske syry a nátierky. Určite tu budem nakupovať znova.
Milena
100%
Ja som za Lunys vďačná. Od covidu objednávam doteraz. Maximálna spokojnosť. Nemusím behať po obchodoch a všetko si iba naťukám do telefónu a donesú mi to pred dvere.
Zuzana