Brav.líčka natural sousvide 600g BeefHouseVÝPREDAJ

1 ks
Slovensko
Beef House Bravčové líčka natural sous vide Ostatný mäsový výrobok tepelne opracovaný, chladený, vákuovo balené. Hmotnosť / Objem balenia: 600g
Krajina pôvodu Slovensko
Kategória Hotové špeciality
Množstvo v kartóne 12 ks
Cena za kg 11,24 €
Na sklade viac ako 1 ks
6,74 € s 19% DPH
8,99 €
Brav.líčka natural sousvide 600g BeefHouseVÝPREDAJ

Ostatný mäsový výrobok tepelne opracovaný, chladený, vákuovo balený.

  • Veterinárne číslo: SK10143ES
  • Skladovanie: Skladujte pri teplote 0°C až +4°C.
  • Návod na použitie: Hotový produkt, po vybratí z obalu pripravený na rýchlu prípravu podľa vašej chuti. K príprave odporúčame využiť taktiež výpek/omáčku z vrecka.
Zloženie

Zloženie výrobku: 98% Bravčové líčka, kuchynská soľ, zmes korenín.

 

Obsah balenia

Hmotnosť / Objem balenia: 600g

Podobné produkty
Mrazený Bravčový rezeň 21x140g/kartón
1 KT
Rumunsko
30,99 €
10,54 €/kg
Bravčová krkovička Sous-vide cca 2,5kg Beef House
1 kg
Slovensko
9,99 €
9,99 €/kg
Mäsové guličky v paradajkovej omáčke 1kg BeefHouse
1 ks
Slovensko
8,79 €
8,79 €/kg
Bravčové rebrá natural sous vide 500g Beef House
1 ks
Slovensko
4,79 €
9,58 €/kg
Bravčové líčka natural sous vide 600g Beef House
1 ks
Slovensko
8,99 €
14,98 €/kg
Kuracia roláda vajíčko Sous-vide 1kg Beef House
1 ks
Slovensko
8,49 €
8,49 €/kg
Mrazené Kuracie stehno bez kosti a kože, kaliber 120g / 5kg kartón Beef House
1 KT
Poľsko
36,99 €
7,40 €/kg
Hovädzie trhané mäso Sous-vide 300g Beef House
1 ks
Slovensko
6,49 €
21,63 €/kg
Hovädzie rebro mäsové sous vide cca 1kg Beef House
1 kg
Slovensko
19,99 €
19,99 €/kg
-20%
Kačacie stehná bez kosti na trhanie sous vide 500g Beef House
1 ks
Slovensko
7,39 €
5,89 €
11,78 €/kg
Mrazené Hovädzie kosti špikové cca 500g Beef House
1 ks
Poľsko
2,39 €
4,79 €/kg
Hovädzia sviečkovica z pleca VAK 900g Beef House
1 ks
Poľsko
14,99 €
16,66 €/kg
-21%
Cibuľové chutney 220g Beef House
1 ks
Slovensko
3,79 €
2,99 €
13,59 €/kg
Mrazená Bravčová krkovička plátky, kaliber 200 g / 6 kg kartón Beef House
1 KT
Poľsko
49,99 €
8,33 €/kg
Hovädzia Falošná sviečková Sous-vide cca 1,3kg Beef House
1 ks
Slovensko
27,81 €
21,39 €/kg
Hovädzia Falošná sviečková Sous-vide cca 1,3kg Beef House
1 ks
Slovensko
27,81 €
21,39 €/kg
Mrazené Hovädzie mäso na tatarák 200g Beef House
1 ks
Slovensko
4,99 €
24,95 €/kg
Mrazený Bravčový Tomahawk 20x300g Beef House
1 KT
Poľsko
69,99 €
69,99 €/kg
Bravčové rebrá natural sous vide 500g Beef House
1 ks
Slovensko
4,79 €
9,58 €/kg
Slaninové chutney 500g Beef House
1 ks
Slovensko
9,49 €
18,98 €/kg
Spotrebujte do 7.10.26 Spotreba 7.10.26
-25%
Brav.líčka natural sousvide 600g BeefHouseVÝPREDAJ
1 ks
Slovensko
8,99 €
6,74 €
11,24 €/kg
Bravčová huspenina 290g Beef House
1 ks
Slovensko
2,39 €
8,24 €/kg
-22%
Husacia masť 250g Beef House
1 ks
Slovensko
3,19 €
2,49 €
9,96 €/kg
Hovädzie mleté mäso na hamburger 1kg Beef House
1 ks
Slovensko
12,69 €
12,69 €/kg
Hovädzie Osso Bucco Sous-vide cca 300g Beef House
1 ks
Slovensko
5,31 €
17,69 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Brav.líčka natural sousvide 600g BeefHouseVÝPREDAJ
Brav.líčka natural sousvide 600g BeefHouseVÝPREDAJ
6,74 € s 19% DPH
8,99 €