Hovädzie líčka natural sous vide 1,2kg BH VÝPREDAJ

1 ks
Beef House Hovädzie líčka natural sous vide, Ostatný mäsový výrobok tepelne opracovaný, vákuovo balené. chladené. Hmotnosť/ Objem balenia: 1,2kg.
Kategória Hotové špeciality
Cena za kg 11,33 €
Momentálne nedostupný
13,60 € s 19% DPH
27,19 €
Hovädzie líčka natural sous vide 1,2kg BH VÝPREDAJ

Sous vide Hovädzie líčka NATURAL vákuovo balené 1200g

  • Veterinárne číslo: SK 10143 ES
  • Skladovanie: Skladujte pri teplote 0°C až +4°C.
  • Návod na použitie: Hotový produkt, po vybratí z obalu pripravený na rýchlu prípravu podľa vašej chuti. K príprave odporúčame využiť taktiež výpek/omáčku z vrecka.
Zloženie

Zloženie výrobku: Hovädzie líčka 98%, jedlá soľ, sušená cibuľa, zmes korenín.

Obsah balenia

Hmotnosť/ Objem balenia: 1,2kg.

Podobné produkty
Hovädzie Osso Bucco Sous-vide cca 300g Beef House
1 ks
Slovensko
5,31 €
17,69 €/kg
Hovädzie trhané mäso sous vide 500g Beef House
1 ks
Slovensko
10,49 €
20,98 €/kg
Hovädzie líčka natural sous vide 1,2kg Beef House
1 ks
Slovensko
27,19 €
22,66 €/kg
Hovädzia Falošná sviečková Sous-vide cca 1,3kg Beef House
1 ks
Slovensko
27,81 €
21,39 €/kg
Hovädzie trhané mäso 500g Selský Grunt
1 ks
Česká republika
9,89 €
19,78 €/kg
Hovädzie rebro mäsové sous vide cca 1kg Beef House
1 kg
Slovensko
19,99 €
19,99 €/kg
Hovädzie trhané mäso Sous-vide 300g Beef House
1 ks
Slovensko
6,49 €
21,63 €/kg
Daniel trhané mäso sous vide 500g Beef House
1 ks
Slovensko
9,69 €
19,38 €/kg
Mrazené Hovädzie mleté mäso na hamburger 1kg Beef House
1 ks
Slovensko
12,69 €
12,69 €/kg
Hovädzie zadné zo stehna 900g Beef House
1 ks
Poľsko
15,29 €
16,99 €/kg
Hovädzie mleté mäso na hamburger 1kg Beef House
Dočasne nedostupné
1 ks
12,69 €
12,69 €/kg
Mäsové guličky v paradajkovej omáčke 1kg BeefHouse
1 ks
Slovensko
8,79 €
8,79 €/kg
Kuracia roláda špenát Sous-vide 1kg Beef House
1 ks
Slovensko
8,49 €
8,49 €/kg
Cibuľové chutney 500g Beef House
1 ks
Slovensko
6,69 €
13,38 €/kg
Hovädzie líčka natural sous vide 1,2kg Beef House
1 ks
Slovensko
27,19 €
22,66 €/kg
Mrazený Hovädzí roastbeef cca 500g Beef House
1 ks
Slovensko
11,00 €
21,99 €/kg
Hovädzie mäso na trhanie Sous Vide 1kg Beef House
Dočasne nedostupné
1 ks
Slovensko
17,69 €
17,69 €/kg
Spotrebujte do 7.10.26 Spotreba 7.10.26
-50%
Hovädzie líčka natural sous vide 1,2kg BH VÝPREDAJ
1 ks
27,19 €
13,60 €
11,33 €/kg
Momentálne nedostupný
Hovädzie kocky na guláš EXTRA 900g Beef House
Dočasne nedostupné
1 ks
12,29 €
13,66 €/kg
Hovädzie líčka Sous-vide 900g Beef House
1 ks
Slovensko
15,79 €
17,54 €/kg
Daniel trhané mäso sous vide 500g Beef House
1 ks
Slovensko
9,69 €
19,38 €/kg
Mrazené Kuracie stehno bez kosti a kože, kaliber 120g / 5kg kartón Beef House
1 KT
Poľsko
36,99 €
7,40 €/kg
Hovädzie trhané mäso sous vide 500g Beef House
1 ks
Slovensko
10,49 €
20,98 €/kg
Bravčové líčka natural sous vide 600g Beef House
1 ks
Slovensko
8,99 €
14,98 €/kg
Hovädzie rebro mäsové sous vide cca 1kg Beef House
1 kg
Slovensko
19,99 €
19,99 €/kg
Hovädzie trhané mäso Sous-vide 300g Beef House
1 ks
Slovensko
6,49 €
21,63 €/kg
Mrazené Býčie žľazy cca 1kg Beef House
1 kg
Rumunsko
4,99 €
4,99 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Hovädzie líčka natural sous vide 1,2kg BH VÝPREDAJ
Hovädzie líčka natural sous vide 1,2kg BH VÝPREDAJ
13,60 € s 19% DPH
27,19 €