Vrecká Clik 3l 24x31cm 20ks Folistar

1 ks
Rakúsko
Krajina pôvodu Rakúsko
Kategória Sáčky na desiatu
Množstvo v kartóne 30 ks
Cena za ks 0,07 €
Na sklade viac ako 10 ks
1,49 € s 23% DPH
Vrecká Clik 3l 24x31cm 20ks Folistar

Folistar Sáčky na potraviny LDPE-Regranulát (nízkohustotný polyetylén) s uzatváracím systémom "Click", s popisným políčkom a klipsami na uzatváranie, transparentné, obsah (l): 3 veľkosť: 24x31cm, materiál: LDPE-Regranulát (nízkohustotný polyetylén), balenie obsahuje 20ks.

CLICK-vrecká 3L/20ks univerzálne (domácnosť, škola, kancelária, cestovanie) s popisným políčkom a samozatváraním, transparentné.

Skladovanie

Skladujte v suchu.

 

Zloženie
CLICK-vrecká univerzálne LDPE s popisným políčkom a samozatváraním, obal produktu: krabička.
Obsah balenia

Rozmery: 24 x 31cm, balenie obsahuje 20ks.

Podobné produkty
Trvalo výhodné
Vrecká ZIP 3l 31x24cm 10ks Folistar
1 ks
Rakúsko
1,85 €
0,18 €/ks
Trvalo výhodné
Vrecká desiatové 17x27cm 100ks Folistar
1 ks
Rakúsko
0,69 €
0,01 €/ks
Trvalo výhodné
Vrecká do mrazničky 3l 25x32cm 30ks Folistar
1 ks
Rakúsko
0,95 €
0,03 €/ks
Trvalo výhodné
Vrecká ZIP 1l 17x21cm 15ks Folistar
1 ks
Rakúsko
1,69 €
0,11 €/ks
Trvalo výhodné
Papier na pečenie 38 x 42cm 20ks Folistar
1 ks
Rakúsko
1,09 €
8,72 €/kg
Trvalo výhodné
Fólia potravinová 20m x 29cm (DxŠ) Folistar
1 ks
Rakúsko
1,29 €
0,06 €/ks
Trvalo výhodné
 Vrecia na odpad Economy 60l  59 x 71cm  20ks Wastey´s
1 ks
Rakúsko
1,09 €
0,05 €/ks
Trvalo výhodné
Vrecia na odpad čierne 60l 64x71cm 20ks Folistar
1 ks
Rakúsko
1,49 €
0,07 €/ks
Trvalo výhodné
Fólia potravinová 300m x 29cm (DxŠ) Folistar
1 ks
Rakúsko
8,99 €
0,03 €/ks
Trvalo výhodné
Vrecká na ľad samouzatváracie 280kociek Folistar
1 BA
Rakúsko
0,95 €
0,00 €/ks
Trvalo výhodné
Alobal hliníková fólia 100m x 29cm Folistar
1 ks
Rakúsko
9,59 €
0,10 €/ks
Trvalo výhodné
Vrecká Clik 3l 24x31cm 20ks Folistar
1 ks
Rakúsko
1,49 €
0,07 €/ks
Trvalo výhodné
Vrecia na odpad čierne 120l 71x110cm 10ks Folistar
1 ks
Rakúsko
2,19 €
0,22 €/ks
Trvalo výhodné
Vrecia na odpad 60l 64x70cm 20ks Folistar
1 ks
Rakúsko
2,25 €
0,11 €/ks
Trvalo výhodné
Vrecká do mrazničky 3l 25x32cm 30ks Folistar
1 ks
Rakúsko
0,95 €
0,03 €/ks
Trvalo výhodné
Vrecia na odpad 45l 60x60cm 20ks Folistar
1 ks
Rakúsko
1,79 €
0,09 €/ks
Trvalo výhodné
Vrecia na odpad čierne 120l 70x110cm 25ks Easy
1 ks
Rakúsko
3,65 €
0,15 €/ks
Trvalo výhodné
Fólia potravinová 30m x 29cm (DxŠ) Folistar
1 ks
Rakúsko
0,89 €
0,03 €/ks
Trvalo výhodné
Vrecia na odpad transparentné 120l 70x110cm 25ks Easy
1 ks
Rakúsko
3,79 €
0,15 €/ks
Trvalo výhodné
Vrecia na odpad čierne 160l 90x110cm 10ks Folistar
1 ks
Rakúsko
2,69 €
0,27 €/ks
Trvalo výhodné
Vrecia na odpad 120l 70x100cm 20ks Smart
1 ks
Rakúsko
4,45 €
0,22 €/ks
Trvalo výhodné
Vrecia na odpad čierne 35l 53x60cm 30ks Folistar
1 ks
Rakúsko
1,39 €
0,05 €/ks
Trvalo výhodné
Alobal hliníková fólia 100m x 29cm Folistar
1 ks
Rakúsko
9,59 €
0,10 €/ks
Trvalo výhodné
Vrecia na odpad čierne 120l 70x110cm 25ks Smart
1 ks
Rakúsko
5,29 €
0,21 €/ks

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Vrecká Clik 3l 24x31cm 20ks Folistar
Vrecká Clik 3l 24x31cm 20ks Folistar
1,49 € s 23% DPH