Vrecia na odpad zaväzovacie 10l 36x44cm 40ks Wastey's

1 ks
Rakúsko
Wastey's Vrecia biele zaväzovacie 10l 360x440mm HDPE. Balenie obsahuje 40ks.
Krajina pôvodu Rakúsko
Kategória 10l - 60l
Množstvo v kartóne 32 ks
Cena za kg 7,88 €
Na sklade viac ako 10 ks
0,89 € s 23% DPH
Vrecia na odpad zaväzovacie 10l 36x44cm 40ks Wastey's

Vrecia na odpad 10l/40ks zaväzovacie s ušami, biele.

  • Skladovanie: pri izbovej telote
Zloženie

Zloženie výrobku: Vrecia na odpad zaväzovacie s ušami HDPE (vysokohustotný polyetylén), obal produktu: papierová páska

Obsah balenia

40 ks vrecia

Podobné produkty
Trvalo výhodné
Vrecia na odpad čierne 30l 50x60cm 50ks Smart
1 ks
Rakúsko
1,19 €
0,02 €/ks
Trvalo výhodné
Vrecia na odpad zaťahovacie 60l 10ks
1 ks
Česká republika
1,05 €
0,11 €/ks
Trvalo výhodné
Vrecia na odpad Eco 35l 53x60cm 15ks Folistar
1 ks
Rakúsko
1,19 €
0,08 €/ks
Trvalo výhodné
Vrecia na odpad modré 25l 47x 50cm 30ks Folistar
1 ks
Rakúsko
1,79 €
0,06 €/ks
Trvalo výhodné
Vrecia na odpad čierne 25l 46x50cm 30ks Folistar
1 ks
Rakúsko
0,69 €
8,52 €/kg
Trvalo výhodné
Vrecia na odpad čierne 35l 53x60cm 30ks Folistar
1 ks
Rakúsko
1,39 €
0,05 €/ks
Trvalo výhodné
Vrecia na odpad Bio 40l 53x60cm 20ks Mullstar
1 ks
Rakúsko
3,99 €
0,20 €/ks
Trvalo výhodné
Vrecia na odpad 45l 60x60cm 20ks Folistar
1 ks
Rakúsko
1,79 €
0,09 €/ks
Trvalo výhodné
Vrecia na odpad Eco 60l 64x70cm 15ks Folistar
1 ks
Rakúsko
1,69 €
0,11 €/ks
Trvalo výhodné
 Vrecia na odpad Economy 60l  59 x 71cm  20ks Wastey´s
1 ks
Rakúsko
1,09 €
0,05 €/ks
Trvalo výhodné
Vrecia na odpad čierne 35l 49x58cm 20ks Zorex
1 ks
Rumunsko
0,49 €
0,02 €/ks
Trvalo výhodné
Vrecia na odpad 60l 64x70cm 20ks Folistar
1 ks
Rakúsko
2,25 €
0,11 €/ks
Trvalo výhodné
Vrecia na odpad čierne 60l 57x65cm 20ks Zorex
1 ks
Rumunsko
0,69 €
0,03 €/ks
Trvalo výhodné
Vrecia na odpad modré 35l 53x60cm 30ks Smart
1 ks
Rakúsko
2,35 €
0,08 €/ks
Trvalo výhodné
Vrecia na odpad čierne 60l 64x71cm 20ks Folistar
1 ks
Rakúsko
1,49 €
0,07 €/ks
Trvalo výhodné
Vrecia na odpad zaväzovacie 150l  780 x 1050mm 8ks Wastey's
1 ks
Rakúsko
2,45 €
5,15 €/kg
Trvalo výhodné
Vrecia na odpad Bio 25l 50x50cm 20ks Mullstar
1 ks
Rakúsko
3,09 €
0,15 €/ks
Trvalo výhodné
 Vrecia na odpad ECO 150l 78x105cm 10ks Wastey´s
1 ks
Rakúsko
2,19 €
0,22 €/ks
Trvalo výhodné
Vrecia na odpad čierne 35l 49x60cm 30ks Wastey´s
1 ks
Rakúsko
0,89 €
0,03 €/ks
Trvalo výhodné
Vrecia na odpad zaväzovacie 10l 36x44cm 40ks Wastey's
1 ks
Rakúsko
0,89 €
7,88 €/kg
Trvalo výhodné
Vrecia na odpad zaväzovacie 150l  780 x 1050mm 8ks Wastey's
1 ks
Rakúsko
2,45 €
5,15 €/kg
Trvalo výhodné
Vrecia na odpad čierne 240l 104x120cm 10ks Wasteys
1 ks
Rakúsko
4,55 €
3,49 €/kg
beFix GmbH
beFix GmbH, Hochrotherdstrasse 6, 2384 Breitenfurt, Rakúsko Distribútor: beFix Slovakia s.r.o.viac informácií o distribútorovi
Trvalo výhodné
Vrecia na odpad čierne 240l 104x120cm 10ks Wasteys
1 ks
Rakúsko
4,55 €
3,49 €/kg
Trvalo výhodné
Vrecia na odpad 110l 70 x 100cm 10ks Wastey´s
1 ks
Rakúsko
1,75 €
0,18 €/ks
Trvalo výhodné
 Vrecia na odpad ECO 150l 78x105cm 10ks Wastey´s
1 ks
Rakúsko
2,19 €
0,22 €/ks
Trvalo výhodné
 Vrecia na odpad Economy 60l  59 x 71cm  20ks Wastey´s
1 ks
Rakúsko
1,09 €
0,05 €/ks
Trvalo výhodné
Vrecia na odpad zaväzovacie 10l 36x44cm 40ks Wastey's
1 ks
Rakúsko
0,89 €
7,88 €/kg
Trvalo výhodné
Vrecia na odpad Reborn 110l 70x100cm 10ks Wastey´s
1 ks
Rakúsko
3,39 €
0,34 €/ks
Trvalo výhodné
Papier na pečenie prírezy Profi 40x60cm 500ks
1 ks
Rakúsko
25,99 €
0,05 €/ks
Trvalo výhodné
Alobal hliníková fólia 150mx 44cm Safetys
1 ks
Rakúsko
24,29 €
0,16 €/ks
Trvalo výhodné
Grilovacie tácky 321x261x41mm 4ks Safetys
1 ks
Rakúsko
2,59 €
35,48 €/kg
Trvalo výhodné
Vrecia na odpad čierne 35l 49x60cm 30ks Wastey´s
1 ks
Rakúsko
0,89 €
0,03 €/ks

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Vrecia na odpad zaväzovacie 10l 36x44cm 40ks Wastey's
Vrecia na odpad zaväzovacie 10l 36x44cm 40ks Wastey's
0,89 € s 23% DPH