Trvanlivé potraviny

Nosiť múku, olej a konzervy v nákupných taškách je ako nechcené fitko. Alebo to skúste inak – trvanlivé potraviny vám pohodlne doručí MY! S naplnenou špajzou od nás už nemusíte vláčiť ťažké nákupy ani si požičiavať od susedov. Každodenné potraviny máte na jednom mieste, a my sa postaráme o vašu chladničku aj špajzu.

Odporúčame na tento mesiac
Novinka
Milka Mmmax biscoff lotus mliečna čokoláda 275g
1 ks
Rakúsko
4,89 €
17,78 €/kg
Novinka
Slávky v olivovom oleji a jablčnom octe 111g Vilgain
1 ks
Španielsko
4,29 €
62,17 €/kg
Cestoviny Pappardelle 500g De Cecco
1 ks
Taliansko
3,59 €
7,18 €/kg
Slovakia Chips s príchuťou Smotana s cibuľou 130g
1 ks
Česká republika
2,39 €
18,38 €/kg
Rodinné venčeky kakao-kokos 120g Sedita
1 ks
Slovensko
1,09 €
9,08 €/kg
Novinka
Čokoláda na pečenie 46% 150g Dr. Oetker
1 ks
Srbsko
2,89 €
19,27 €/kg
Protein Bar Slaný Karamel 50g Voxberg
1 ks
Slovensko
2,69 €
5,38 €/kg
Filtrovanie
Filter produktov
Obľúbené
Zoradiť podľa
2240 produktov
Teriyaki omáčka bez lepku 460g Yamasa
1 ks
Poľsko
5,69 €
12,37 €/kg
N.A! ovocné tyčinky jahoda 35g
1 ks
Belgicko
1,59 €
45,43 €/kg
NutriFree Buoni Veri bezgluténové sušienky 250g
1 ks
Taliansko
3,71 €
14,84 €/kg
Polpa di pomodoro La Dolcissima 10kg Due Fagiani
1 ks
Taliansko
25,69 €
2,57 €/kg
Lindt Lindor Mliečna čokoláda s krémovou náplňou 38g
1 ks
Taliansko
1,75 €
46,05 €/kg
Manner Oblátky Knuspino Schokolade 110g
1 ks
Rakúsko
1,39 €
12,64 €/kg
Gazdovské zemiakové lupienky horčica SlovChips 70g
1 ks
Slovensko
1,29 €
18,43 €/kg
Manner Bonbóny Nuss Würfel 115g
1 ks
Rakúsko
3,99 €
34,70 €/kg
Olej sezamový Bio 250ml HealthyCo
1 ks
Holandsko
5,59 €
22,36 €/LIT
 Marináda suchá Kebab 25g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,99 €
39,60 €/kg
Lindt Lindor Stick Dark 60% tyčinka 37g
1 ks
Nemecko
1,75 €
47,30 €/kg
Olej olivový extra Virgine Ceramic Olives 500ml Beneoliva
1 ks
Španielsko
20,29 €
40,58 €/LIT
Mana Roots Fajné Cibuľové čatní s chilli červeným vínom 140g
1 ks
Česká republika
2,69 €
19,21 €/kg
Bahlsen Hit čokoládové sušienky 220g
1 ks
Poľsko
2,49 €
11,32 €/kg
Cereálna kaša pšenová 300g Nominal
1 ks
Česká republika
2,49 €
8,30 €/kg
Haribo Maoam Bloxx 5x22g
1 ks
Nemecko
1,19 €
10,82 €/kg
Korenie biele mleté 20g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,95 €
47,50 €/kg
Haribo Maoam Mao Mixx 70g
1 ks
Nemecko
1,19 €
17,00 €/kg
Haribo Stafetten 160g
1 ks
Nemecko
2,39 €
14,94 €/kg
Gril Bravčové, prípravok s koreninami 30g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,89 €
29,67 €/kg

4.5/5

Overený obchod zákazníkmi na Heureke

100%
V Lunyse nakupujem opakovane už viac ako rok. V ponuke majú tovar, ktorý som inde nenašla, a je tu aj možnosť požiadať o zaradenie produktu, o ktorý má človek záujem a ktorý zatiaľ v ponuke nie je. Výhodou je, že stačí objednať za 30 € a tovar privezú bez poplatku za dovoz.
Marta
100%
Zelenina a ovocie sú na rozdiel od kamenných obchodov pri každej dodávke čerstvé, neobité, neobchytané, a tým pádom aj dlhšie vydržia. Dodanie je rýchle. Málokedy sa stalo, že by bola v dodávke chyba, a keď sa aj vyskytla, hneď sa dala doriešiť.
Jana
100%
Objednávala som prvýkrát. Tovar bol pekný, čerstvý a rýchlo doručený. Som veľmi spokojná.
Eva
80%
Oceňujem kvalitu produktov aj rýchlosť vybavenia objednávky. Jediné, čo mi chýba, je presnejší orientačný čas doručenia. Uvítala by som, keby bol aspoň v aplikácii uvedený približne v hodinovom intervale namiesto širokého časového rozmedzia 8:00 – 16:00.
Nikoleta
100%
Hľadala som kvalitné rumy ako darček k narodeninám. Prekvapila ma cena, zároveň doprava zadarmo a rýchlosť doručenia. Určite odporúčam. Predávajú aj potraviny. Dá sa platiť kartou aj pri doručení.
Simona
100%
Rýchle dodanie tovaru, príjemná komunikácia, veľmi chutné a kvalitné vegánske syry a nátierky. Určite tu budem nakupovať znova.
Milena
100%
Ja som za Lunys vďačná. Od covidu objednávam doteraz. Maximálna spokojnosť. Nemusím behať po obchodoch a všetko si iba naťukám do telefónu a donesú mi to pred dvere.
Zuzana