Trvanlivé potraviny

Nosiť múku, olej a konzervy v nákupných taškách je ako nechcené fitko. Alebo to skúste inak – trvanlivé potraviny vám pohodlne doručí MY! S naplnenou špajzou od nás už nemusíte vláčiť ťažké nákupy ani si požičiavať od susedov. Každodenné potraviny máte na jednom mieste, a my sa postaráme o vašu chladničku aj špajzu.

Odporúčame na tento mesiac
Novinka
Milka Mmmax biscoff lotus mliečna čokoláda 275g
1 ks
Rakúsko
4,89 €
17,78 €/kg
Novinka
Slávky v olivovom oleji a jablčnom octe 111g Vilgain
1 ks
Španielsko
4,29 €
62,17 €/kg
Cestoviny Pappardelle 500g De Cecco
1 ks
Taliansko
3,59 €
7,18 €/kg
Slovakia Chips s príchuťou Smotana s cibuľou 130g
1 ks
Česká republika
2,39 €
18,38 €/kg
Rodinné venčeky kakao-kokos 120g Sedita
1 ks
Slovensko
1,09 €
9,08 €/kg
Novinka
Čokoláda na pečenie 46% 150g Dr. Oetker
1 ks
Srbsko
2,89 €
19,27 €/kg
Protein Bar Slaný Karamel 50g Voxberg
1 ks
Slovensko
2,69 €
5,38 €/kg
Filtrovanie
Filter produktov
Obľúbené
Zoradiť podľa
2240 produktov
Manner Oblátky Knuspino Haselnuss  110g
1 ks
Rakúsko
1,39 €
12,64 €/kg
Zmes korenia Mlynček Cesnak 48g Kotányi
1 ks
Rakúsko
2,59 €
53,96 €/kg
Džem Marhuľa&jablko bez pridaného cukru 20g/48ks Hamé
1 KT
Česká republika
9,09 €
9,09 €/kg
NutriFree Infiniti bezglut. sušienky 250g
1 ks
Taliansko
3,71 €
14,84 €/kg
Dressing bylinkový HB 50x30g Spak
1 KT
Česká republika
15,39 €
0,31 €/ks
Happylife Bio Tyčinky špaldové slané 120g
1 ks
Slovensko
1,89 €
15,75 €/kg
Olej olivový 100% Mediterranean 750ml Beneoliva
1 ks
Španielsko
12,59 €
16,79 €/LIT
Haribo Harry Potter Draco 80g
1 ks
Nemecko
1,09 €
13,63 €/kg
Cestoviny Vretená semolinové 5kg Japavo
1 ks
Česká republika
8,99 €
1,80 €/kg
Lindt Excellence extra jemná mliečna čokoláda 100g
1 ks
Francúzsko
4,39 €
43,90 €/kg
Manner Oblátky Chocolate 200 g
1 ks
Rakúsko
2,59 €
12,95 €/kg
Cestoviny detské Bluey 400g Melissa
1 ks
1,89 €
4,72 €/kg
 JOJO Cola Mix 80g
1 ks
Česká republika
1,29 €
16,13 €/kg
KOKO oblátka s mliečnou polevou 42g Orion
1 ks
Poľsko
0,65 €
15,48 €/kg
Lyofilizované slivky Dr.Rashid 100g Alika
1 ks
Čína
6,99 €
69,90 €/kg
Manner Sušienky Belvedere 400g
1 ks
Rakúsko
4,89 €
12,22 €/kg
Zmes korenia na kura 550g Lunys
1 ks
Slovensko
7,59 €
13,80 €/kg
-22%
Manner Oblátky Cocos 75g
1 ks
Rakúsko
1,09 €
0,85 €
11,33 €/kg
Casali Guličky Rum Kokos White 100g
1 ks
Rakúsko
2,19 €
21,90 €/kg
Casali Guličky Rum Kokos 175g
1 ks
Rakúsko
3,19 €
18,23 €/kg

4.5/5

Overený obchod zákazníkmi na Heureke

100%
V Lunyse nakupujem opakovane už viac ako rok. V ponuke majú tovar, ktorý som inde nenašla, a je tu aj možnosť požiadať o zaradenie produktu, o ktorý má človek záujem a ktorý zatiaľ v ponuke nie je. Výhodou je, že stačí objednať za 30 € a tovar privezú bez poplatku za dovoz.
Marta
100%
Zelenina a ovocie sú na rozdiel od kamenných obchodov pri každej dodávke čerstvé, neobité, neobchytané, a tým pádom aj dlhšie vydržia. Dodanie je rýchle. Málokedy sa stalo, že by bola v dodávke chyba, a keď sa aj vyskytla, hneď sa dala doriešiť.
Jana
100%
Objednávala som prvýkrát. Tovar bol pekný, čerstvý a rýchlo doručený. Som veľmi spokojná.
Eva
80%
Oceňujem kvalitu produktov aj rýchlosť vybavenia objednávky. Jediné, čo mi chýba, je presnejší orientačný čas doručenia. Uvítala by som, keby bol aspoň v aplikácii uvedený približne v hodinovom intervale namiesto širokého časového rozmedzia 8:00 – 16:00.
Nikoleta
100%
Hľadala som kvalitné rumy ako darček k narodeninám. Prekvapila ma cena, zároveň doprava zadarmo a rýchlosť doručenia. Určite odporúčam. Predávajú aj potraviny. Dá sa platiť kartou aj pri doručení.
Simona
100%
Rýchle dodanie tovaru, príjemná komunikácia, veľmi chutné a kvalitné vegánske syry a nátierky. Určite tu budem nakupovať znova.
Milena
100%
Ja som za Lunys vďačná. Od covidu objednávam doteraz. Maximálna spokojnosť. Nemusím behať po obchodoch a všetko si iba naťukám do telefónu a donesú mi to pred dvere.
Zuzana