SÚŤAŽ S LUCAFFÉ: Vyhrajte kúsok Talianska

2 min. čítania
SÚŤAŽ S LUCAFFÉ: Vyhrajte kúsok Talianska

Ak vám deň začína až prvým dúškom kávy, táto súťaž bude presne podľa vášho gusta. ☕ Spolu so značkou LUCAFFÉ sme si pre vás pripravili SÚŤAŽ o balíček kvalitnej kávy, ktorý poteší milovníkov poctivého espressa aj pomalých víkendových rán pri šálke dobrej kávičky.

A potešíme rovno TROCH výhercov! 🥳 Stačí sa zapojiť pod súťažným príspevkom na našom Instagrame a možno si najbližšie ránko spríjemníte vôňou čerstvo namletej talianskej kávy práve vy. 

Čo môžete vyhrať?

Traja lucky výhercovia získajú 🎉:

O značke LUCAFFÉ

LUCAFFÉ je talianska značka kávy, ktorej príbeh sa začal v roku 1996 pri jazere Lago di Garda. Za jej vznikom stojí Gian Luca Venturelli, ktorý má kávu doslova v malíčku - od výberu zŕn cez miešanie a praženie až po dizajn obalov. Z malej pražiarne sa postupne stala značka známa aj za hranicami Talianska, no na kvalite si zakladá dodnes. Kávové zrná pochádzajú z Afriky, Ameriky aj Ázie a pražia ich pomaly pri nižšej teplote, aby si zachovali svoju arómu a vyváženú chuť.

Ako sa zapojiť?

Je to úplne easy:

  • 1️⃣ Sledujte náš instagramový profil @lunys.sk
  • 2️⃣ Do komentu označte kamarátku / kamaráta, ktorý by sa mal do súťaže zapojiť tiež

Trvanie súťaže

Súťaž na našom Instagrame prebieha v termíne:

📆 28. 9. 2026 - 2. 10. 2026

🎉 TROCH výhercov vyžrebujeme 5. 10. 2026

Podrobné pravidlá súťaže nájdete v Štatúte. Držíme vám palce! ❤️

Nevydržíte do žrebovania? Kúpte si LUCAFFÉ už dnes:
-21%
Lucaffé Mamma Lucia zrnková káva 1kg
1 ks
Taliansko
19,59 €
15,49 €
15,49 €/kg
Lucaffé Vending Luxury zrnková káva 1kg
1 ks
Taliansko
26,49 €
26,49 €/kg
Lucaffé Espresso Bar zrnková káva 1kg
1 ks
Taliansko
21,99 €
21,99 €/kg
Lucaffé Piccolo Dolce zrnková káva 1kg
1 ks
Taliansko
28,29 €
28,29 €/kg
Lucaffé Mr. Exclusive zrnková káva 250g
1 ks
Taliansko
10,49 €
41,96 €/kg
Lucaffé Espresso Crema zrnková káva 500g
1 ks
Taliansko
10,49 €
20,98 €/kg
Lucaffé Classic zrnková káva 500g
1 ks
Taliansko
15,49 €
30,98 €/kg
Lucaffé Crema Caffé Garda Lake zrnková káva 500g
1 ks
Taliansko
10,49 €
20,98 €/kg
Lucaffé Classic zrnková káva 250g
1 ks
Taliansko
8,99 €
35,96 €/kg
Lucaffé Mr. Exclusive mletá káva 250g
1 ks
Taliansko
10,49 €
41,96 €/kg