Špekačky špecial 80% cca 1,2kg Mecom

1 ks
Špekačky špecial 80% OA
Kategória Špekačky
Cena za kg 8,69 €
Cena za ks ...
Hmotnosť 1ks 1.2 kg
Dočasne nedostupný
Cena bude prepočítaná na základe reálne naváženej váhy
10,43 € s 19% DPH
Špekačky špecial 80% cca 1,2kg Mecom

Mäkký mäsový výrobok, údený, balený v ochrannej atmosfére.

  • Narodené: EÚ
  • Vykŕmené: EÚ
  • Porazené: EÚ
  • Búrané: EÚ
  • Veterinárne číslo: SK6061ES
  • Skladovanie: Spotrebujte do: uvedené na etikete. Skladujte pri teplote od 0°C do + 7°C. Po otvorení spotrebujte do 48 hodín.
  • Návod na použitie: Výrobok pred konzumáciou ohrejte pečením, alebo grilovaním na prijateľnú teplotu.
Zloženie

Zloženie výrobku: bravčové a hovädzie mäso 80%, bravčová slanina, pitná voda, bravčová bielkovina, škrob, jedlá soľ, stabilizátor (E 451), dextróza, antioxidant (E 315), paprikový extrakt, koreniny, kvasnicový extrakt, koreninové extrakty, aróma, cesnak, konzervačná látka (E 250). Výrobok je plnený v bravčovom čreve. Informácia pre alergikov: Bezgluténový výrobok. Výrobok pred konzumáciou ohrejte pečením, alebo grilovaním na prijateľnú teplotu.

Alergény (zoznam zložiek): neobsahuje

Výživové údaje na 100g
Energetická hodnota [Kcal] 372
Energetická hodnota [KJ]: - vačšie ak KCAL 1537
Tuky [Gram] 34.6
z toho nasýtené mastné kyseliny [Gram] 13.4
Sacharidy (Uhľohydráty) [Gram] <0,5
z toho cukry [Gram] <0,5
Bielkoviny (Proteíny) [Gram] 14.6
Soľ (NaCl) [Gram] 2.2
Obsah balenia

Hmotnosť/ Objem balenia: 1,2kg.

Podobné produkty
Pravnianske utopence 1,1kg
1 ks
Slovensko
7,69 €
10,99 €/kg
Pravnianske utopence 3kg
1 ks
Slovensko
20,59 €
9,80 €/kg
Pravnianske utopence 560g
1 ks
Slovensko
4,89 €
12,87 €/kg
Špekačky 360g Mecom
1 ks
Slovensko
2,99 €
8,31 €/kg
Špekačky so syrom 500g Baron
Dočasne nedostupné
1 ks
6,39 €
12,78 €/kg
Špekáčiky cca 1,5kg OA, Mecom
1 ks
Slovensko
9,13 €
6,09 €/kg
Špekačky čertovské 1kg Baron
Dočasne nedostupné
1 ks
10,79 €
10,79 €/kg
Špekáčiky Zipser 360g Tauris
1 ks
Slovensko
5,49 €
15,25 €/kg
Špekačky špeciál Duo-pack 80% 2x360g Mecom
Dočasne nedostupné
1 ks
6,89 €
9,57 €/kg
Špekačky BBQ 1kg Baron
Dočasne nedostupné
1 ks
9,89 €
9,89 €/kg
Koleno bravčové údené zadné s kosťou cca 1kg, Mecom
1 ks
Slovensko
6,29 €
6,29 €/kg
Bravčový bok bez kosti cca 2kg Mecom
1 kg
Európska únia
4,59 €
4,59 €/kg
Špekáčiky cca 1,5kg OA, Mecom
1 ks
Slovensko
9,13 €
6,09 €/kg
Bravčový krk marinovaný barbecue cca 600g Mecom
Dočasne nedostupné
1 kg
7,79 €
7,79 €/kg
Klobásky so syrom 80% 210g Mecom
Dočasne nedostupné
1 ks
2,99 €
14,24 €/kg
Klobásky s parenicou Chute Koliby 210g Mecom
Dočasne nedostupné
1 ks
2,99 €
14,24 €/kg
Bravčové mleté mäso cca 1,5kg Mecom
1 kg
Európska únia
5,43 €
5,43 €/kg
Saláma malokarpatská krájaná cca 800g OA Mecom
1 ks
Slovensko
7,51 €
9,39 €/kg
Slanina Bacon bravčový bok 85% nárez 200g Mecom
1 ks
Slovensko
2,89 €
14,45 €/kg
Novinka
Saláma Chopok cca 1kg Mecom
1 kg
Slovensko
11,09 €
11,09 €/kg
Gril párty balíček mix klobásky VB 380g, Mecom
Dočasne nedostupné
1 ks
4,89 €
12,87 €/kg
Dlhé klobásky mix 380g 2 Mecom
Očakávame 29.09.
1 ks
Slovensko
4,89 €
12,87 €/kg
Slanina Anglická cca 350g, Mecom
1 ks
Slovensko
3,74 €
10,69 €/kg
Novinka
Saláma Chopok cca 1kg Mecom
1 kg
Slovensko
11,09 €
11,09 €/kg
Slanina údená gazdovská cca 2kg Mecom
1 ks
Slovensko
17,18 €
8,59 €/kg
Slanina Bacon bez kože cca 1,5kg Mecom
1 ks
Slovensko
12,89 €
8,59 €/kg
Klobása Šarišská 90% cca 1,2kg Mecom
Dočasne nedostupné
1 ks
10,79 €
8,99 €/kg
Saláma Vysočina 75g OA, Mecom
1 ks
Slovensko
1,19 €
15,87 €/kg
Saláma Torrero 75g OA, Mecom
1 ks
Slovensko
1,59 €
21,20 €/kg
Tlačenka bravčová 350g, Mecom
1 ks
Slovensko
2,49 €
7,11 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Špekačky špecial 80% cca 1,2kg Mecom
Špekačky špecial 80% cca 1,2kg Mecom
10,43 € s 19% DPH