B2C

Snack klobáska KnabberNossi Kuracie Duo 2x12,5g*Darček

1 ks
Rakúsko
Krajina pôvodu Rakúsko
Kategória B2C
Množstvo v kartóne 20 ks
Cena za ks 0,01 €
Snack klobáska KnabberNossi Kuracie Duo 2x12,5g*Darček

K nákupu akejkoľvek klobásky značky KnabberNossi získate Snack Klobásku KnabberNossi Kuracie Duo 2 × 12,5 g ZADARMO.

Obsah balenia

Hmotnosť/ Objem balenia: 2x12,5g.

Snack klobáska KnabberNossi Classic Duo 2x12,5g
1 ks
Rakúsko
1,99 €
79,60 €/kg
Snack klobáska KnabberNossi Kečup Duo 2x17,5g
1 ks
Rakúsko
2,39 €
1,19 €/ks
Snack klobáska KnabberNossi Salámový wrap 35g
1 ks
Rakúsko
3,19 €
91,14 €/kg
Snack klobáska KnabberNossi Kuracie Duo 2x12,5g
1 ks
Rakúsko
2,19 €
1,10 €/ks
MARESI Foodbroker s.r.o.
Viktorínova 1 821 08 Bratislava Slovenská republikaviac informácií o distribútorovi
Bambusové výhonky plátky 330g Shan'shi
Očakávame 30.09.
1 ks
Čína
2,69 €
14,94 €/kg
Cestoviny Rezance Mie bezvaječné 250g Shan'shi
1 ks
Nemecko
2,49 €
9,96 €/kg
-20%
Kapusta kvasená 500g Efko
1 ks
Rakúsko
1,99 €
1,59 €
3,53 €/kg
Ustricová omáčka Oyster Sauce 200ml Shan'shi
1 ks
Malajzia
3,19 €
15,95 €/LIT
-20%
Kapusta červená 500g Efko
1 ks
Rakúsko
1,99 €
1,59 €
3,53 €/kg
Klíčky Mungo fazule v náleve 330g Shan'shi
1 ks
Holandsko
2,49 €
13,83 €/kg
Snack klobáska KnabberNossi Kuracie Duo 2x12,5g
1 ks
Rakúsko
2,19 €
1,10 €/ks
Sójová omáčka Sojasauce 150ml SHAN SHI
1 ks
Malajzia
1,99 €
13,27 €/LIT
Cestoviny Rezance sklenené Vermiceli 100g Shan'shi
1 ks
Čína
1,69 €
16,90 €/kg
Monster Munch zemiakový snack 75g
1 ks
Poľsko
1,69 €
22,53 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Snack klobáska KnabberNossi Kuracie Duo 2x12,5g*Darček
Snack klobáska KnabberNossi Kuracie Duo 2x12,5g*Darček
0,01 € s 19% DPH