Slané pečivo

Filtrovanie
Filter produktov
Obľúbené
Zoradiť podľa
38 produktov
Pinsa šunka syr kukurica Z našej pekárne 140g
1 ks
Slovensko
1,69 €
12,07 €/kg
Praclík lúhovaný Z našej pekárne 110g
1 ks
Nemecko
0,99 €
9,00 €/kg
Žemle Hamburger sezam 6ks 300g Jaus
1 ks
Nemecko
2,49 €
0,41 €/ks
Žemle Hamburger so sezamom  4 ks bal. PENAM 300g
1 ks
Slovensko
3,09 €
10,30 €/kg
Pagáč oškvarkový Z našej pekárne 71g
1 ks
Slovensko
0,59 €
8,31 €/kg
NutriFree Baguette bezgluténová bageta 90g
1 ks
Taliansko
2,09 €
23,22 €/kg
Bryndzové oblátky 70g Bryndziareň
1 ks
Slovensko
1,69 €
24,14 €/kg
 Žemle Miniburger 200g Roberto
1 ks
Taliansko
2,39 €
0,30 €/ks
Bryndzové oblátky 40g Bryndziareň
1 ks
Slovensko
1,09 €
27,25 €/kg
Žemle Burger kváskové 3x100g Baker Street
1 ks
Slovensko
3,71 €
12,37 €/kg
Rožok Laugen Z našej pekárne 105g
1 ks
Nemecko
0,85 €
8,10 €/kg
Toustís svetlé 6x56g 336g Penam
1 ks
Nemecko
2,35 €
6,99 €/kg
Žemle Mega burger sezam 4ks 300g Jaus
1 ks
Nemecko
2,49 €
0,62 €/ks
Rožok Hot dog 4ks 250g Jaus
1 ks
Nemecko
2,29 €
0,57 €/ks
Allnature Kaiserky bezlepkové 100g
1 ks
Poľsko
2,49 €
24,90 €/kg
Toustís tmavé 6x56g 336g Penam
1 ks
Nemecko
2,35 €
6,99 €/kg
NutriFree Snack Gusto Pizza bezglut. snack 100g
1 ks
Taliansko
3,71 €
37,11 €/kg
Allnature Bagetky Bezlepkové s paradajkami, bazalkou a cesnakom 110g
1 ks
Poľsko
2,49 €
22,64 €/kg

4.6/5

Overený obchod zákazníkmi na Heureke

100%
V Lunyse nakupujem opakovane už viac ako rok. V ponuke majú tovar, ktorý som inde nenašla, a je tu aj možnosť požiadať o zaradenie produktu, o ktorý má človek záujem a ktorý zatiaľ v ponuke nie je. Výhodou je, že stačí objednať za 30 € a tovar privezú bez poplatku za dovoz.
Marta
100%
Zelenina a ovocie sú na rozdiel od kamenných obchodov pri každej dodávke čerstvé, neobité, neobchytané, a tým pádom aj dlhšie vydržia. Dodanie je rýchle. Málokedy sa stalo, že by bola v dodávke chyba, a keď sa aj vyskytla, hneď sa dala doriešiť.
Jana
100%
Objednávala som prvýkrát. Tovar bol pekný, čerstvý a rýchlo doručený. Som veľmi spokojná.
Eva
80%
Oceňujem kvalitu produktov aj rýchlosť vybavenia objednávky. Jediné, čo mi chýba, je presnejší orientačný čas doručenia. Uvítala by som, keby bol aspoň v aplikácii uvedený približne v hodinovom intervale namiesto širokého časového rozmedzia 8:00 – 16:00.
Nikoleta
100%
Hľadala som kvalitné rumy ako darček k narodeninám. Prekvapila ma cena, zároveň doprava zadarmo a rýchlosť doručenia. Určite odporúčam. Predávajú aj potraviny. Dá sa platiť kartou aj pri doručení.
Simona
100%
Rýchle dodanie tovaru, príjemná komunikácia, veľmi chutné a kvalitné vegánske syry a nátierky. Určite tu budem nakupovať znova.
Milena
100%
Ja som za Lunys vďačná. Od covidu objednávam doteraz. Maximálna spokojnosť. Nemusím behať po obchodoch a všetko si iba naťukám do telefónu a donesú mi to pred dvere.
Zuzana