Šalát - mix Wiegert 1000 gr VÝPREDAJ

1 ks
Šalát mix Wiegert. Hmotnosť/ Objem balenia: 1000g.
Kategória Balené šaláty mix
Cena za kg 2,61 €
Momentálne nedostupný
2,61 € s DPH
5,23 €
Šalát - mix Wiegert 1000 gr VÝPREDAJ
Zloženie

Ľadový šalát, čakanka červená, šalát frisse.

Obsah balenia

Hmotnosť/ Objem balenia: 1000 g.

Podobné produkty
Šalát - Mix trhaný 125g, I.trieda
1 ks
Taliansko
1,69 €
13,52 €/kg
Šalát mix Primavera, 1000 g
Dočasne nedostupné
1 ks
5,79 €
5,79 €/kg
Novinka
Šalát mix Gartner 1000g
Dočasne nedostupné
1 ks
5,59 €
5,59 €/kg
Šalát mix Primavera 200g
1 ks
Taliansko
1,39 €
6,95 €/kg
Novinka
Šalát mix Wiegert 1000g
Dočasne nedostupné
1 ks
5,49 €
5,49 €/kg
Šalát mix Fantasiosa 200g
1 ks
Taliansko
1,39 €
6,95 €/kg
Novinka
Šalát ľadový krájaný 30-35mm 1000g
Dočasne nedostupné
1 ks
4,99 €
4,99 €/kg
Šalát mix Mista 200g
1 ks
Taliansko
1,39 €
6,95 €/kg
Šalát mix Julienne 1000 g
Dočasne nedostupné
1 ks
5,79 €
5,79 €/kg
Šalát mix Ristoro 500 g
Dočasne nedostupné
1 ks
3,49 €
6,98 €/kg
-23%
Šalát - Mix Trhaný 400g praný, I.trieda
1 ks
Taliansko
4,39 €
3,39 €
8,48 €/kg
Spotrebujte do 5.10.26 Spotreba 5.10.26
-50%
Šalát mix Primavera 200g, II.Tr VÝPREDAJ
1 ks
Taliansko
1,39 €
0,69 €
3,47 €/kg
Spotrebujte do 3.10.26 Spotreba 3.10.26
-50%
Šalát  - mix  Wiegert  1000 gr VÝPREDAJ
1 ks
5,23 €
2,61 €
2,61 €/kg
Momentálne nedostupný
Novinka
Šalát ľadový krájaný 30-35mm 1000g
Dočasne nedostupné
1 ks
4,99 €
4,99 €/kg
Novinka
Šalát mix Wiegert 1000g
Dočasne nedostupné
1 ks
5,49 €
5,49 €/kg
Novinka
Šalát mix Gartner 1000g
Dočasne nedostupné
1 ks
5,59 €
5,59 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Šalát  - mix  Wiegert  1000 gr VÝPREDAJ
Šalát - mix Wiegert 1000 gr VÝPREDAJ
2,61 € s DPH
5,23 €