Šalát mix Primavera 200g, II.Tr VÝPREDAJ

1 ks
Taliansko
Krajina pôvodu Taliansko
Kategória Balené šaláty mix
Cena za kg 1,74 €
Na sklade viac ako 10 ks
0,35 € s 5% DPH
1,39 €
Šalát mix Primavera 200g, II.Tr VÝPREDAJ

Šalát mix

Skladovanie
  • Skladujte pri teplote 1–5 °C, po otvorení spotrebujte do 24 hod.

Zloženie

Rukola, scarola, čakanka sladká šalatová, čakanka biela,endivia,čakanka červená a mrkva

Obsah balenia

Hmotnosť/ Objem balenia: 200g

Podobné produkty
Šalát mix Primavera 200g
1 ks
Taliansko
1,39 €
6,95 €/kg
Novinka
Šalát mix Gartner 1000g
Dočasne nedostupné
1 ks
5,59 €
5,59 €/kg
Šalát mix Mista 200g
1 ks
Taliansko
1,39 €
6,95 €/kg
Novinka
Šalát ľadový krájaný 30-35mm 1000g
Dočasne nedostupné
1 ks
4,99 €
4,99 €/kg
Novinka
Šalát mix Wiegert 1000g
Dočasne nedostupné
1 ks
5,49 €
5,49 €/kg
Šalát - Mix trhaný 125g, I.trieda
1 ks
Taliansko
1,69 €
13,52 €/kg
Šalát mix Fantasiosa 200g
1 ks
Taliansko
1,39 €
6,95 €/kg
-23%
Šalát - Mix Trhaný 400g praný, I.trieda
1 ks
Taliansko
4,39 €
3,39 €
8,48 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Šalát mix Primavera 200g, II.Tr VÝPREDAJ
Šalát mix Primavera 200g, II.Tr VÝPREDAJ
0,35 € s 5% DPH
1,39 €