Bravčové Oškvarky cca 2kg STEINEX

1 ks
Česká republika
Krajina pôvodu Česká republika
Kategória Oškvarky
Množstvo v kartóne 15 kg
Cena za kg 11,99 €
Cena za ks ...
Hmotnosť 1ks 2 kg
Na sklade 1 ks
Cena bude prepočítaná na základe reálne naváženej váhy
23,98 € s 19% DPH
Bravčové Oškvarky cca 2kg STEINEX

Pripravte sa na poriadny chrumkavý zážitok! Naše bravčové oškvarky sú tou pravou pochúťkou pre všetkých milovníkov tradičných chutí, ideálne na okamžité zahryznutie.

Hlavné prednosti

  • Pripravené na okamžitú konzumáciu: Žiadne varenie ani zohrievanie. Tieto oškvarky si môžete vychutnať ihneď po otvorení, kedykoľvek dostanete chuť.
  • Tradičná a poctivá chuť: Vychutnajte si klasickú slanú chuť, ktorá sa skvele hodí k čerstvému chlebu, cibuli alebo ako výdatná chuťovka k pivu či vínu.
  • Veľké rodinné balenie: Praktické 2 kg balenie je ideálne na pohostenie priateľov, rodinné oslavy alebo jednoducho do zásoby pre každého milovníka oškvarkov.
  • Jednoduché skladovanie: Vďaka praktickému baleniu a jasným pokynom si oškvarky zachovajú svoju čerstvosť a chrumkavosť až do posledného sústa.

Skladovanie

Skladujte v chlade pri teplote od 0 °C do +15 °C. Po otvorení balenia odporúčame spotrebovať do 5 dní, aby ste si zaručili tú najlepšiu chuť a čerstvosť.

Zloženie

oškvarky, soľ, mlieko.

Podobné produkty
Bravčové oškvarky 500g JAV
1 ks
Slovensko
7,39 €
14,78 €/kg
Bravčové Oškvarky mleté 5kg JAV
1 ks
Slovensko
36,49 €
7,30 €/kg
Oškvarky mleté 250g Jav
1 ks
Slovensko
2,49 €
9,96 €/kg
Klobása Zámocká s cibuľkou cca 1,5kg Steinex
1 kg
Česká republika
8,09 €
8,09 €/kg
Šunka Hovädzia nárez 500g Steinex
1 ks
Česká republika
9,79 €
19,58 €/kg
Saláma pivná cca 2kg Steinex
1 kg
Česká republika
8,09 €
8,09 €/kg
Mrazený Párok Hot dog express kabanos 110g Steinex
1 ks
Česká republika
1,55 €
14,09 €/kg
Párky Debrecínske cca 1kg Steinex
1 ks
Česká republika
13,19 €
8,79 €/kg
Mr.Klobása Hot Dog chedar&jalapeno 10x110g Steinex
1 ks
Česká republika
9,89 €
8,99 €/kg
Slanina RAW Bacon plátky 500g STEINEX
1 ks
Česká republika
6,39 €
12,78 €/kg
Mrazený Párok Hot Dog 68% 10x60g Steinex
1 ks
Česká republika
4,49 €
7,48 €/kg
Mrazený Hovädzí Burger 24x150g Steinex
1 KT
Česká republika
42,49 €
11,80 €/kg
Slanina ORAVSKÁ plátky STEINEX 1kg
1 ks
Česká republika
9,69 €
9,69 €/kg
STEINEX a.s.
Zámecká 2019/13 , Kuřim, 664 34viac informácií o distribútorovi
Mrazený Párok Cigáro 10x60g Steinex
1 ks
Česká republika
5,59 €
9,32 €/kg
Šunka Hovädzia nárez 500g Steinex
1 ks
Česká republika
9,79 €
19,58 €/kg
Snatt´s Bocaditos Tomato and Oregano 120g
1 ks
Španielsko
1,99 €
16,58 €/kg
Klobása Zámocká s cibuľkou cca 1,5kg Steinex
1 kg
Česká republika
8,09 €
8,09 €/kg
Klobása Pirátska cca 1,5kg Steinex
1 kg
Česká republika
7,39 €
7,39 €/kg
Snatt´s Lentil Chips cheese & herbs 85g
Dočasne nedostupné
1 ks
1,89 €
22,24 €/kg
Bravčová masť 500g Steinex
1 ks
Česká republika
3,09 €
6,18 €/kg
Párky Debrecínske mini cca 1kg Steinex
1 ks
Česká republika
9,19 €
9,19 €/kg
Slanina ORAVSKÁ plátky STEINEX 1kg
1 ks
Česká republika
9,69 €
9,69 €/kg
Šunka Bravčová Dusená 70% nárez 1kg Steinex
1 ks
Česká republika
8,39 €
8,39 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Bravčové Oškvarky cca 2kg STEINEX
Bravčové Oškvarky cca 2kg STEINEX
23,98 € s 19% DPH