Pivo Svijany Svijanský máz 500ml *ZO

1 ks
Česká republika
Krajina pôvodu Česká republika
Kategória Plechovkové
Množstvo v kartóne 24 ks
Cena za LIT 2,58 €
Očakávame 30.09.
1,29 € s 23% DPH
Záloha +0,15 €/ks
Pivo Svijany Svijanský máz 500ml *ZO

Svijany Svijanský máz, alkoholický nápoj Pivo svetlý ležiak. Hmotnosť/Objem balenia: 500 mℓ (0,5 ℓ). Obsah alkoholu: 4,8% Balenie: zálohovaná Plechovka

PLECH “Skratka ZO označuje nápoje v zálohovanom obale.” Zákonom stanovená výška zálohy za jeden zálohovaný obal PET/PLECH na nápoje 0,15 eura bude uvedená a prirátaná na účtovnom doklade. „

Svijany Svijanský máz pivo svetlý ležiak 0,5 l

POPIS

Balené v ochrannej atmosfére.
Horkosť: 34 IBU.
EPM, originálny extrakt: 11,2 % hmotnosti (w/w).

ZNAČKA

Svijany

SKLADOVANIE
  • Skladovať v priestoroch bez zdroja sálavého tepla, priameho slnečného žiarenia a mrazu. Minimálna trvanlivosť: pozri dno.
  • Pri izbovej teplote

 

VAROVANIE

Zákaz predaja alkoholických nápojov osobám mladším ako 18 rokov a osobám zjavne ovplyvneným alkoholom.
§3 ods. 2 zákona č. 219/1996 Z. z. o ochrane pred zneužívaním alkoholických nápojov a o zriaďovaní a prevádzke protialkoholických záchytných služieb.

Zloženie

Voda, Humnový jačmenný slad, Cukor, Žatecký chmel, Chmelové výrobky

 

ALERGÉNY

Jačmeň obsahuje

Obsah balenia

Hmotnosť/Objem balenia: 500 mℓ (0,5 ℓ). Obsah alkoholu: 4,8% Balenie: zálohovaná Plechovka

Podobné produkty
Pivo Svijany Svijanská desítka 500ml*ZO
1 ks
Česká republika
1,29 €
2,58 €/LIT
Pivo Staropramen Smíchov 10% 6x500ml *ZO
1 BA
Česká republika
5,09 €
1,70 €/liter
Pivo Radegast rýdzo horká 12° 6x500ml *ZO
Dočasne nedostupné
1 BA
7,19 €
2,40 €/liter
Pivo Heineken 12° svetlý ležiak 4x500ml *ZO
1 BA
Maďarsko
5,99 €
3,00 €/liter
Pivo Zlatý Bažant 12% ležiak 6x500ml *ZO
1 BA
Slovensko
8,19 €
8,19 €/LIT
Pivo Zlatý Bažant 10% 6x330ml*ZO
1 BA
Slovensko
4,99 €
2,52 €/liter
Pivo Birell 0,0 Citrón & Mäta 6x500ml*ZO
1 BA
Slovensko
7,29 €
2,43 €/liter
Pivo Pilsner Urquell 12% 6x500ml *ZO
1 BA
Česká republika
9,39 €
3,13 €/liter
Pivo Stella Artois ležiak svetlý 4x500ml *ZO
1 BA
Maďarsko
5,19 €
2,60 €/liter
Pivo Birell Svetlý nealkoholický 6x500ml *ZO
Očakávame 29.09.
1 BA
Česká republika
6,89 €
2,30 €/liter
Pivo Šariš 10% 6x500ml *ZO
1 KT
Slovensko
4,99 €
1,66 €/liter
Pivo Krušovice 10% 330m*ZO
1 ks
Slovensko
0,85 €
2,58 €/LIT
Pivo Guinness Draught stout 4% 4 x440ml *ZO
1 BA
Írsko
9,69 €
5,51 €/liter
Pivo Zlatý Bažant radler tmavý Citrón 500ml *ZO
1 ks
Slovensko
1,29 €
2,58 €/LIT
Pivo Zlatý Bažant radler Baza 500ml*ZO
1 ks
Slovensko
1,29 €
2,58 €/LIT
Spotrebujte do 5.10.26 Spotreba 5.10.26
-20%
Pivo Gambrinus Originál 10 6x500ml *ZO VÝPREDAJ
1 BA
Slovensko
5,39 €
4,31 €
4,31 €/LIT
Pivo Radegast Rázná 10 6x500ml *ZO
Dočasne nedostupné
1 BA
6,19 €
2,06 €/liter
Pivo Kozel 10% svetlé výčapné 6x500ml *ZO
1 BA
Slovensko
5,19 €
1,73 €/liter
Pivo Zlatý Bažant 0% svetlé nealko 6x500ml *ZO
Očakávame 29.09.
1 BA
7,19 €
2,40 €/liter
Pivo Zlatý Bažant 10% svetlé výčapné 6x500ml *ZO
1 BA
Slovensko
5,99 €
2,00 €/liter
PIVOVAR SVIJANY, a.s.
Svijany č.p. 25, 463 46, česká republikaviac informácií o distribútorovi
Pivo Svijany Svijanská desítka 500ml*ZO
1 ks
Česká republika
1,29 €
2,58 €/LIT
Pivo Svijany Svijanský máz 500ml *ZO
Očakávame 30.09.
1 ks
Česká republika
1,29 €
2,58 €/LIT
Svijany Svijanský vozka nealko 500ml *ZO
1 ks
Česká republika
1,25 €
2,50 €/LIT

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Pivo Svijany Svijanský máz 500ml *ZO
Pivo Svijany Svijanský máz 500ml *ZO
1,29 € s 23% DPH
Záloha +0,15 €/ks