Pivo Desperados s príchuťou tequila 6x330ml

1 BA
Kategória Flaškové
Množstvo v kartóne 4 BA
Cena za liter 4,14 €
Očakávame 29.09.
8,19 € s 23% DPH
Pivo Desperados s príchuťou tequila 6x330ml

Desperados Pivo s príchuťou tequila špeciálny ležiak svetlý. Hmotnosť/Objem balenia: 6 x 330 mℓ (6 x 0,330 ℓ).

 

Pivo Desperados s príchuťou tequila 6x330ml

Značka

Desperados

Skladovanie

Chráňte pred mrazom a priamym slnečným žiarením. Skladujte v priestoroch bez zdroja sálavého tepla.

 

Zákaz predaja alkoholických nápojov osobám mladším ako 18 rokov a osobám zjavne ovplyvneným alkoholom.
§3 ods. 2 zákona č. 219/1996 Z. z. o ochrane pred zneužívaním alkoholických nápojov a o zriaďovaní a prevádzke protialkoholických záchytných služieb.

Zloženie

Voda, jačmenný slad, kukurica, cukor, chmeľ, kyselina citrónová, aróma (75% tequila)

 

Alergény
Jačmeň

 

Výživové údaje na 100g
 
Energetická hodnota [Kcal]: 59,00
Energetická hodnota [KJ]: 247,00
Obsah balenia

Hmotnosť/Objem balenia: 6 x 330 mℓ (6 x 0,330 ℓ).

Podobné produkty
Pivo Birell Svetlý nealko 330ml sklo*ZO
1 ks
Česká republika
1,19 €
3,61 €/LIT
-26%
Pivo Nilio Black Hero nealko 330ml
1 ks
Slovensko
3,09 €
2,29 €
6,94 €/LIT
Pivo Corona Extra 4,5% 6x330ml
1 BA
Čína
10,49 €
5,30 €/liter
Pivo Peroni Nastro Azzurro nealko 330ml sklo*ZO
1 ks
Česká republika
1,49 €
4,52 €/LIT
Pivo Peroni Nastro Azzurro 5% 330ml sklo*ZO
1 ks
Česká republika
1,59 €
4,82 €/LIT
Pivo Zlatý Bažant 0,0% svetlé 330ml sklo
1 ks
Slovensko
1,33 €
4,04 €/LIT
-25%
Pivo Nilio Hempy Koa nealko 330ml
1 ks
Slovensko
3,99 €
2,99 €
9,06 €/LIT
Pivo Pilsner Urquell 12% 330ml sklo *ZO
1 ks
Česká republika
1,35 €
4,09 €/LIT
Pivo Staropramen Premium 12% 330ml sklo
1 ks
Česká republika
0,95 €
2,88 €/LIT
-26%
Pivo Nilio Zero Power nealko 330ml
1 ks
Slovensko
3,09 €
2,29 €
6,94 €/LIT
Pivo Pilsner Urquell 12% 500ml sklo*ZO
1 ks
Česká republika
1,69 €
3,38 €/LIT
Pivo Hoegaarden White 12° sklo 330ml
1 ks
Belgicko
1,69 €
5,12 €/LIT
-27%
Pivo Nilio White Knight nealko 330ml
1 ks
Slovensko
3,39 €
2,49 €
7,55 €/LIT
-27%
Pivo Nilio Yuzu Samuray nealko 330ml
1 ks
Slovensko
3,39 €
2,49 €
7,55 €/LIT
Pivo Bakalář Nealko 500ml sklo *ZO
1 ks
Česká republika
1,25 €
2,50 €/LIT
Pivo Bakalář Desítka tmavá 500ml sklo *ZO
1 ks
Česká republika
1,29 €
2,58 €/LIT
Pivo Staropramen 0% Nealko 330ml sklo
1 ks
Česká republika
0,99 €
3,00 €/LIT
Pivo Zlatý Bažant 12% ležiak 330ml sklo
1 ks
Slovensko
1,35 €
4,09 €/LIT
-27%
Pivo Nilio Great Warrior nealko 330ml
1 ks
Slovensko
3,39 €
2,49 €
7,55 €/LIT
Pivo Kelt 10% svetlé výčapné pivo 1,5l *ZO
1 ks
Slovensko
2,09 €
1,39 €/LIT
Pivo Zlatý Bažant Radler 0,0% Citrón 330ml*ZO
1 ks
Slovensko
1,05 €
3,18 €/LIT
Pivo Heineken 12° svetlý ležiak 4x500ml *ZO
1 BA
Maďarsko
5,99 €
3,00 €/liter
Pivo Zlatý Bažant Radler 0,0% Citrón-Baza-Mäta 330ml*ZO
1 ks
Slovensko
1,05 €
3,18 €/LIT
Pivo Zlatý Bažant 0% svetlé nealko 6x500ml *ZO
Očakávame 29.09.
1 BA
7,19 €
2,40 €/liter
Pivo Zlatý Bažant radler Citrón 500ml sklo *ZO
1 ks
Slovensko
1,23 €
2,46 €/LIT
Pivo Zlatý Bažant radler Baza 500ml*ZO
1 ks
Slovensko
1,29 €
2,58 €/LIT
Pivo Krušovice 10% 330m*ZO
1 ks
Slovensko
0,85 €
2,58 €/LIT
Pivo Zlatý Bažant Radler 0,0% Citrón sklo 330ml
1 ks
Slovensko
1,49 €
4,52 €/LIT
Pivo Zlatý Bažant 0,0% svetlé 330ml sklo
1 ks
Slovensko
1,33 €
4,04 €/LIT
Zálohovaný obal KEG pivný sud - Zlatý Bažant 30L
1 ks
Slovensko
40,00 €
4,00 €/ks

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Pivo Desperados s príchuťou tequila 6x330ml
Pivo Desperados s príchuťou tequila 6x330ml
8,19 € s 23% DPH