Paštéty

Filtrovanie
Filter produktov
Obľúbené
Zoradiť podľa
40 produktov
Husacia paštéta 190g Beef House
1 ks
Slovensko
3,09 €
16,26 €/kg
-21%
Kačacie pečienky v kačacej masti 190g Beef House
1 ks
Slovensko
3,29 €
2,59 €
13,63 €/kg
Husacie pečienky v husacej masti 190g Beef House
1 ks
Slovensko
3,29 €
17,32 €/kg
Nátierka z lososa 90g Jardimére
1 ks
Francúzsko
3,29 €
36,56 €/kg
Kuracia paštéta s pečenými gaštanmi 150g TopFarm
1 ks
Slovensko
3,99 €
26,60 €/kg
Nátierka z tuniaka 90g Jardimére
1 ks
Francúzsko
3,29 €
36,56 €/kg
Paté z kačacej pečene s morskou soľou 150g TopFarm
1 ks
Slovensko
7,29 €
48,60 €/kg
-30%
Kačacia paštéta s pečienkou pikantná 150g TopFarm
1 ks
Slovensko
3,99 €
2,79 €
18,60 €/kg
Kačacia Foie Gras s figami 100g Mes P´tites
1 ks
Francúzsko
9,89 €
98,90 €/kg
-26%
Kačacia terina s medom 90g Hénaff
1 ks
Francúzsko
3,39 €
2,51 €
27,84 €/kg
-20%
Morčacia paštéta s pečeňou a slivkami 150g TopFarm
1 ks
Slovensko
3,99 €
3,19 €
21,27 €/kg
Kuracie mäso vo vlastnej šťave 150g TopFarm
1 ks
Slovensko
5,19 €
34,60 €/kg
Bravčová nátierka Rillet 90g Hénaff
1 ks
Francúzsko
4,09 €
45,44 €/kg
Paštéta z Diviaka 130g Tauris
1 ks
Slovensko
3,19 €
24,54 €/kg
Darčekové balenie paštét 6x150g Topfarm
1 ks
Slovensko
30,79 €
34,21 €/kg
-30%
Kačacia paštéta s brusnicami 150g, TopFarm
Očakávame 06.10.
1 ks
3,99 €
2,79 €
18,60 €/kg
-20%
Paštéta Husacia 140g, Gašparík
Dočasne nedostupné
1 ks
2,49 €
1,99 €
0,04 €/ks
Pečeňovka tradičná 100g, Tauris
Dočasne nedostupné
1 ks
0,89 €
8,90 €/kg
Nátierka Francúzska 300g, Mecom
Dočasne nedostupné
1 ks
1,69 €
5,63 €/kg
-31%
Kačacia pečienka v masti 150g TopFarm
Očakávame 06.10.
1 ks
3,89 €
2,69 €
17,93 €/kg

4.6/5

Overený obchod zákazníkmi na Heureke

100%
V Lunyse nakupujem opakovane už viac ako rok. V ponuke majú tovar, ktorý som inde nenašla, a je tu aj možnosť požiadať o zaradenie produktu, o ktorý má človek záujem a ktorý zatiaľ v ponuke nie je. Výhodou je, že stačí objednať za 30 € a tovar privezú bez poplatku za dovoz.
Marta
100%
Zelenina a ovocie sú na rozdiel od kamenných obchodov pri každej dodávke čerstvé, neobité, neobchytané, a tým pádom aj dlhšie vydržia. Dodanie je rýchle. Málokedy sa stalo, že by bola v dodávke chyba, a keď sa aj vyskytla, hneď sa dala doriešiť.
Jana
100%
Objednávala som prvýkrát. Tovar bol pekný, čerstvý a rýchlo doručený. Som veľmi spokojná.
Eva
80%
Oceňujem kvalitu produktov aj rýchlosť vybavenia objednávky. Jediné, čo mi chýba, je presnejší orientačný čas doručenia. Uvítala by som, keby bol aspoň v aplikácii uvedený približne v hodinovom intervale namiesto širokého časového rozmedzia 8:00 – 16:00.
Nikoleta
100%
Hľadala som kvalitné rumy ako darček k narodeninám. Prekvapila ma cena, zároveň doprava zadarmo a rýchlosť doručenia. Určite odporúčam. Predávajú aj potraviny. Dá sa platiť kartou aj pri doručení.
Simona
100%
Rýchle dodanie tovaru, príjemná komunikácia, veľmi chutné a kvalitné vegánske syry a nátierky. Určite tu budem nakupovať znova.
Milena
100%
Ja som za Lunys vďačná. Od covidu objednávam doteraz. Maximálna spokojnosť. Nemusím behať po obchodoch a všetko si iba naťukám do telefónu a donesú mi to pred dvere.
Zuzana