Paštéta Husacia 140g, Gašparík

1 ks
Kategória Paštéty
Množstvo v kartóne 8 ks
Cena za ks 0,04 €
Očakávame 29.09.
1,99 € s 19% DPH
2,49 €
Paštéta Husacia 140g, Gašparík
Paštéta vyrobena podľa tradičnej receptúry jemnej konzistencie, výborne roztierateľnej s výraznou vôňou a chuťou po husacej pečienke.
Neviete čo narýchlo na večeru? Predsa chlieb s husacou paštétou, ktorý patrí už  od pradávna  k obľúbeným jedlám. Nie každý má rád pečeň, ale kto ju obľubuje, na tejto paštéte si určite pochutí. Obsahuje len to, čo má husacia paštéta podľa tradičnej receptúry obsahovať. V žiadnej komore či kuchyni by preto nemala chýbať.
Skladovanie
Skladujte pri teplote: do +4 °C
Zloženie
 Bravčová slanina 48 %, husacia pečeň 30 % , ovar 9 %, husacia masť 8 %, jedlá soľ, zemiakový škrob, čierne korenie, sušená cibuľa. Spotrebujte do: dátum uvedený na obale. Skladovať v chlade pri teplote do + 4°C. Po otvorení obalu spotrebovať ihneď.
Vyživové údaje na 100g 
Energetická hodnota [Kcal]: 476
Energetická hodnota [KJ]: 1962
Tuky [Gram]: 49,00
z toho nasýtené mastné kyseliny [Gram]: 18,00
Sacharidy (Uhľohydráty) [Gram]: 1,40
z toho cukry [Gram]: <0,5
Vláknina
Bielkoviny (Proteíny) [Gram]: 8,90
Soľ (NaCl) [Gram]: 1,30
Podobné produkty
Husacia paštéta 190g Beef House
1 ks
Slovensko
3,09 €
16,26 €/kg
Kuracia paštéta s pečeňou 150g, TopFarm
1 ks
Slovensko
3,69 €
24,60 €/kg
Kuracia paštéta s pečenými gaštanmi 150g TopFarm
1 ks
Slovensko
3,99 €
26,60 €/kg
Bôčiková 150g, Gašparík
1 ks
Slovensko
2,19 €
0,22 €/ks
-21%
Kačacie pečienky v kačacej masti 190g Beef House
Očakávame 29.09.
1 ks
3,29 €
2,59 €
13,63 €/kg
-26%
Kačacia terina s medom 90g Hénaff
1 ks
Francúzsko
3,39 €
2,51 €
27,84 €/kg
Bravčová nátierka Rillet 90g Hénaff
1 ks
Francúzsko
4,09 €
45,44 €/kg
Kuracie mäso vo vlastnej šťave 150g TopFarm
1 ks
Slovensko
5,19 €
34,60 €/kg
MINI paštéty mix CARNELLA 24g x 60ks bal.
1 KT
Taliansko
20,49 €
20,49 €/KT
-30%
Kačacia paštéta s pečienkou pikantná 150g TopFarm
1 ks
Slovensko
3,99 €
2,79 €
18,60 €/kg
-31%
Kačacia pečienka v masti 150g TopFarm
1 ks
Slovensko
3,89 €
2,69 €
17,93 €/kg
-22%
Kačacia paštéta Foie Gras 150g, TopFarm
1 ks
Slovensko
4,49 €
3,49 €
23,27 €/kg
Kačacia Foie Gras s figami 100g Mes P´tites
1 ks
Francúzsko
9,89 €
98,90 €/kg
-20%
Morčacia paštéta s pečeňou a slivkami 150g TopFarm
1 ks
Slovensko
3,99 €
3,19 €
21,27 €/kg
Nátierka Francúzska 300g, Mecom
1 ks
Slovensko
1,69 €
5,63 €/kg
Darčekové balenie paštét 6x150g Topfarm
1 ks
Slovensko
30,79 €
34,21 €/kg
-30%
Kačacia paštéta s brusnicami 150g, TopFarm
Dočasne nedostupné
1 ks
3,99 €
2,79 €
18,60 €/kg
Foie gras s Tokajským vínom 150 g TopFarm
1 ks
Slovensko
9,79 €
65,27 €/kg
Husacie pečienky v husacej masti 190g Beef House
Očakávame 29.09.
1 ks
3,29 €
17,32 €/kg
-21%
Kačacia paštéta 190g Beef House
1 ks
Slovensko
3,09 €
2,45 €
12,89 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Paštéta Husacia 140g, Gašparík
Paštéta Husacia 140g, Gašparík
1,99 € s 19% DPH
2,49 €