Paradajkový pretlak dvojitý koncentrát 800g Mazza

1 ks
Mazza Paradajkový pretlak dvojitý koncentrát. Hmotnosť/ Objem balenia: 800g.
Kategória Konzervovaná a nakladaná zelenina
Množstvo v kartóne 12 ks
Cena za kg 2,99 €
Dočasne nedostupný
2,39 € s 19% DPH
Paradajkový pretlak dvojitý koncentrát 800g Mazza
  • Skladujte na suchom a chladnom mieste pri teplote 8–25 °C.
  • Po otvorení obsah premiestnite do vhodnej nádoby, uchovávajte v chladničke a spotrebujte do 3 dní.
Zloženie

Paradajky, jedlá soľ.

Výživové údaje na 100g
Energetická hodnota [Kcal] 398
Energetická hodnota [KJ]: - vačšie ak KCAL 0.4
z toho nasýtené mastné kyseliny [Gram] 17
Sacharidy (Uhľohydráty) [Gram] 17
z toho cukry [Gram] 2.2
Vláknina [Gram] 4.5
Bielkoviny (Proteíny) [Gram] 0.1
Soľ (NaCl) [Gram] 10.2
Obsah balenia

Hmotnosť/ Objem balenia: 800g.

Podobné produkty
Artičoky štvrťky v slanom náleve 400g Bassta
Dočasne nedostupné
1 ks
3,49 €
14,54 €/kg
Créatif Duo sterilizovaný 425ml (400g) Bonduelle
1 ks
Maďarsko
2,09 €
7,89 €/kg
Bambusové výhonky prúžky 2,95kg Royal Orient
1 ks
Čína
8,89 €
4,94 €/kg
Chop Suey Zmes zeleniny 330g Shan'shi
1 ks
Čína
2,69 €
14,94 €/kg
Cvikla (Červená repa) jemne rezaná 580ml Ady
1 ks
Slovensko
1,69 €
6,04 €/kg
Bambusové výhonky plátky 330g Shan'shi
1 ks
Čína
2,69 €
14,94 €/kg
Baranie rohy jemné 3720ml (3300g) Ady
1 ks
Slovensko
9,39 €
5,87 €/kg
Cibuľa smažená chrumkavá 1kg Lunys
1 ks
Holandsko
8,79 €
8,79 €/kg
Artičoky štvrtky v slanom náleve 2,5kg Bassta
1 ks
Španielsko
11,09 €
7,15 €/kg
Baranie rohy krájané jemné Pizza Mild 3720ml Ady
1 ks
Slovensko
10,29 €
7,92 €/kg
Cibuľové chutney 500g Beef House
1 ks
Slovensko
6,69 €
13,38 €/kg
-21%
Cibuľové chutney 220g Beef House
1 ks
Slovensko
3,79 €
2,99 €
13,59 €/kg
Artičoky krájané prírodné 2,5kg Mazza
1 ks
Taliansko
9,59 €
7,99 €/kg
Cesnaková pasta bez soli 3 kg vedro
1 ks
Slovensko
12,19 €
4,06 €/kg
Cibuľka perličky v náleve 370ml (330g) Ady
1 ks
Slovensko
1,49 €
7,84 €/kg
Chren sterilizovaný 3720ml/3550g Ady
1 ks
Slovensko
16,99 €
4,79 €/kg
Bonduelle Créatif Mexico zmes steril. 425ml (300g)
1 ks
Maďarsko
2,29 €
8,64 €/kg
Chilli papričky ostré 720g Hamé
1 ks
Turecko
11,99 €
26,35 €/kg
Cibuľka perličky v náleve pikant 280ml (250g) Ady
1 ks
Slovensko
1,49 €
11,46 €/kg
-21%
Baranie rohy jemné 720ml (630g) Ady
1 ks
Slovensko
2,39 €
1,89 €
6,75 €/kg
Paradajkový pretlak dvojitý koncentrát 800g Mazza
Dočasne nedostupné
1 ks
2,39 €
2,99 €/kg
Ančovičky filety v oleji 720g Mazza
1 ks
Taliansko
17,19 €
45,24 €/kg
Kapary bez stonky 720g Mazza
1 ks
Taliansko
6,69 €
14,87 €/kg
Fazuľa čierna sterilizovaná 2500g Mazza
1 ks
Taliansko
5,79 €
3,86 €/kg
Paradajky sušené v oleji 2900g (3100ml) Mazza
1 ks
Taliansko
18,89 €
11,11 €/kg
Artičoky krájané prírodné 2,5kg Mazza
1 ks
Taliansko
9,59 €
7,99 €/kg
Novinka
Pyré paradajkové Passata di pomodoro 720ml Mazza
1 ks
Taliansko
2,39 €
3,32 €/LIT
Novinka
Paradajkový pretlak dvojitý koncentrát 4,5kg Mazza
1 ks
Taliansko
13,99 €
3,11 €/kg
Cícer sterilizovaný 400g Mazza
1 ks
Taliansko
1,19 €
4,96 €/kg
Mazza Alimentari Srl
Mazza Alimentari Srl , Via 8 Marzo, 70 25013 Carpenedolo, Brescia, Italiaviac informácií o distribútorovi
Fazuľa čierna sterilizovaná 2500g Mazza
1 ks
Taliansko
5,79 €
3,86 €/kg
Paradajky sušené v oleji 2900g (3100ml) Mazza
1 ks
Taliansko
18,89 €
11,11 €/kg
Novinka
Paradajkový pretlak dvojitý koncentrát 4,5kg Mazza
1 ks
Taliansko
13,99 €
3,11 €/kg
Artičoky krájané prírodné 2,5kg Mazza
1 ks
Taliansko
9,59 €
7,99 €/kg
Novinka
Pyré paradajkové Passata di pomodoro 720ml Mazza
1 ks
Taliansko
2,39 €
3,32 €/LIT
Ančovičky filety v oleji 720g Mazza
1 ks
Taliansko
17,19 €
45,24 €/kg
Kapary bez stonky 720g Mazza
1 ks
Taliansko
6,69 €
14,87 €/kg
Cícer sterilizovaný 400g Mazza
1 ks
Taliansko
1,19 €
4,96 €/kg
Paradajkový pretlak dvojitý koncentrát 800g Mazza
Dočasne nedostupné
1 ks
2,39 €
2,99 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Paradajkový pretlak dvojitý koncentrát 800g Mazza
Paradajkový pretlak dvojitý koncentrát 800g Mazza
2,39 € s 19% DPH