Orechy, suché plody a semená

Filtrovanie
Filter produktov
Obľúbené
Zoradiť podľa
41 produktov
Kešu orechy pražené solené 500g Lunys
1 ks
Česká republika
9,96 €
19,91 €/kg
Pistácie pražené solené 500g Lunys
1 ks
Česká republika
12,39 €
24,78 €/kg
Chia semienka 1000g
1 ks
Paraguaj
7,29 €
7,29 €/kg
Brusnice sušené 1kg
1 ks
Kanada
11,12 €
11,12 €/kg
Ľan hnedý Marianna 250g
1 ks
Slovensko
1,19 €
4,76 €/kg
Slnečnica lúpaná Marianna 200g
1 ks
Slovensko
1,19 €
5,95 €/kg
Mandle blanšírované (lúpané) hobľované 100g Ensa
1 ks
Česká republika
2,19 €
21,90 €/kg
Píniové orechy 1kg Lunys
1 ks
Česká republika
47,01 €
47,01 €/kg
Tekvica lúpaná bez šupiek Marianna 100g
1 ks
Slovensko
1,39 €
13,90 €/kg
Tekvicové jadierka lúpané 80g Dr.Ensa
1 ks
Slovensko
0,99 €
12,37 €/kg
Marhule sušené
1 kg
Turecko
18,79 €
18,79 €/kg
Ďatle kal. L 500g, Medjool plus
1 ks
Izrael
7,19 €
14,38 €/kg
Figy sušené voľné
1 kg
Turecko
17,49 €
17,49 €/kg
Slnečnica lúpaná surová 100g Dr.Ensa
1 ks
Slovensko
0,49 €
4,90 €/kg
Mandle jadrá natural 1kg Lunys
1 ks
Spojené štáty americké
13,99 €
13,99 €/kg
Gaštany lúpané varené 420g Jardimére
1 ks
Francúzsko
12,39 €
29,50 €/kg
Makadamové orechy 500g Lunys
1 ks
Južná Afrika
17,89 €
35,78 €/kg
Kustovnica čínska goji sušená 1000g
1 ks
Česká republika
13,69 €
13,69 €/kg
Tekvica nelúpaná pražená solená 80g Dr.Ensa
1 ks
Ukrajina
0,99 €
12,38 €/kg
Slivky sušené bez kôstky 5kg Lunys
1 ks
Česká republika
54,45 €
10,89 €/kg

4.6/5

Overený obchod zákazníkmi na Heureke

100%
V Lunyse nakupujem opakovane už viac ako rok. V ponuke majú tovar, ktorý som inde nenašla, a je tu aj možnosť požiadať o zaradenie produktu, o ktorý má človek záujem a ktorý zatiaľ v ponuke nie je. Výhodou je, že stačí objednať za 30 € a tovar privezú bez poplatku za dovoz.
Marta
100%
Zelenina a ovocie sú na rozdiel od kamenných obchodov pri každej dodávke čerstvé, neobité, neobchytané, a tým pádom aj dlhšie vydržia. Dodanie je rýchle. Málokedy sa stalo, že by bola v dodávke chyba, a keď sa aj vyskytla, hneď sa dala doriešiť.
Jana
100%
Objednávala som prvýkrát. Tovar bol pekný, čerstvý a rýchlo doručený. Som veľmi spokojná.
Eva
80%
Oceňujem kvalitu produktov aj rýchlosť vybavenia objednávky. Jediné, čo mi chýba, je presnejší orientačný čas doručenia. Uvítala by som, keby bol aspoň v aplikácii uvedený približne v hodinovom intervale namiesto širokého časového rozmedzia 8:00 – 16:00.
Nikoleta
100%
Hľadala som kvalitné rumy ako darček k narodeninám. Prekvapila ma cena, zároveň doprava zadarmo a rýchlosť doručenia. Určite odporúčam. Predávajú aj potraviny. Dá sa platiť kartou aj pri doručení.
Simona
100%
Rýchle dodanie tovaru, príjemná komunikácia, veľmi chutné a kvalitné vegánske syry a nátierky. Určite tu budem nakupovať znova.
Milena
100%
Ja som za Lunys vďačná. Od covidu objednávam doteraz. Maximálna spokojnosť. Nemusím behať po obchodoch a všetko si iba naťukám do telefónu a donesú mi to pred dvere.
Zuzana