Nápoje

Snáď ste si nemysleli, že vás necháme o smäde. Postaráme sa  aj o váš pitný režim – od rannej kávy a osviežujúcej minerálky až po večernú fľašu výnimočného vína. Vy nemusíte ani vyjsť z domu, a ak si pripijete aj na naše zdravie, bude nám cťou. Ponúkame pitný režim presne podľa vašej chuti, alko aj nealko na každú príležitosť a široký výber slovenských i zahraničných vín.

Odporúčame na tento mesiac
San Pellegrino minerálna voda perlivá 750ml
1 ks
Taliansko
1,99 €
2,65 €/LIT
Mana Roots 100% ovocná šťava Mango 250ml
1 ks
Slovensko
1,79 €
7,16 €/LIT
Sirup Mätovo-limetový 700ml Natur Farm
1 ks
Maďarsko
4,69 €
6,70 €/LIT
TEEKANNE Imunita, bylinná zmes, 10 vrecúšok, 18 g
1 ks
Európska únia
1,79 €
0,18 €/ks
-21%
Lucaffé Mamma Lucia zrnková káva 1kg
1 ks
Taliansko
19,59 €
15,49 €
15,49 €/kg
Víno b. Pálava bobuľový výber sladké, VZT 0,5l SK
1 ks
Slovensko
6,89 €
13,78 €/LIT
Pivo Svijany Svijanská desítka 500ml*ZO
1 ks
Česká republika
1,29 €
2,58 €/LIT
SodaStream Sirup Ľadový čaj broskyňa 440ml
1 ks
Izrael
7,29 €
16,57 €/LIT
Filtrovanie
Filter produktov
Obľúbené
Zoradiť podľa
2043 produktov
BOREC Borovička s horcom 38% 0,7 l
1 ks
Slovensko
8,89 €
12,70 €/LIT
Zbojnícka Marhuľovica 42% 0,7 l
1 ks
Slovensko
18,39 €
26,27 €/LIT
Trvalo výhodné
Beluga Noble Vodka 40% 0,7 l
1 ks
Čierna Hora
30,09 €
42,99 €/LIT
Teekanne ľadový čaj Malina & Citrón 45g
1 ks
Rakúsko
3,49 €
0,19 €/ks
Cazcabel Blanco Tequila 38% 0,7 l
1 ks
Mexiko
32,09 €
45,84 €/LIT
Trvalo výhodné
Hennessy VSOP 40% Koňak 0,7 l
1 ks
Francúzsko
55,99 €
79,99 €/LIT
Herbex čaj Alchemilka obyčajná 50g
1 ks
Slovensko
1,99 €
39,80 €/kg
Herbex čaj Lymforegen 20x1,5g
1 ks
Slovensko
2,29 €
76,33 €/kg
Château Rúbaň dunaj ´23 2023
1 ks
Slovensko
15,59 €
20,79 €/LIT
Kofola Originál sklo 24x250ml*ZO
1 KT
Česká republika
28,29 €
1,18 €/ks
Pivo Birell 0,0 Energy  Pomelo a Grep s kofeínom 4x500ml*ZO
1 BA
Slovensko
4,99 €
2,50 €/liter
Víno šumivé r. Freschello Extra Dry 0,75l
1 ks
Taliansko
6,79 €
9,05 €/LIT
Juniperus borovička 40% 0,7l
1 ks
Slovensko
11,99 €
17,13 €/LIT
Sprite sklo 24x330ml*ZO
1 KT
Česká republika
35,49 €
1,48 €/ks
Dos Maderas PX 5+5 Rum 40% 0,7 l
1 ks
Španielsko
32,29 €
46,13 €/LIT
Trvalo výhodné
Citadelle Original Gin 44% 0,7l
1 ks
Francúzsko
24,99 €
35,70 €/LIT
Trvalo výhodné
Champagne Ruinart Brut 0,75l
1 ks
Francúzsko
59,99 €
79,99 €/LIT
Nealkoholický ružový šumivý nápoj Hubert 0,75l
1 ks
Slovensko
6,19 €
8,25 €/LIT
Prosecco Cinzano D.O.C. 0,75l IT
1 ks
Taliansko
13,39 €
17,85 €/LIT
Rio Ovocný mix s jablkom a marhuľou 1l
1 ks
Slovensko
2,09 €
1,98 €/LIT

4.5/5

Overený obchod zákazníkmi na Heureke

100%
V Lunyse nakupujem opakovane už viac ako rok. V ponuke majú tovar, ktorý som inde nenašla, a je tu aj možnosť požiadať o zaradenie produktu, o ktorý má človek záujem a ktorý zatiaľ v ponuke nie je. Výhodou je, že stačí objednať za 30 € a tovar privezú bez poplatku za dovoz.
Marta
100%
Zelenina a ovocie sú na rozdiel od kamenných obchodov pri každej dodávke čerstvé, neobité, neobchytané, a tým pádom aj dlhšie vydržia. Dodanie je rýchle. Málokedy sa stalo, že by bola v dodávke chyba, a keď sa aj vyskytla, hneď sa dala doriešiť.
Jana
100%
Objednávala som prvýkrát. Tovar bol pekný, čerstvý a rýchlo doručený. Som veľmi spokojná.
Eva
80%
Oceňujem kvalitu produktov aj rýchlosť vybavenia objednávky. Jediné, čo mi chýba, je presnejší orientačný čas doručenia. Uvítala by som, keby bol aspoň v aplikácii uvedený približne v hodinovom intervale namiesto širokého časového rozmedzia 8:00 – 16:00.
Nikoleta
100%
Hľadala som kvalitné rumy ako darček k narodeninám. Prekvapila ma cena, zároveň doprava zadarmo a rýchlosť doručenia. Určite odporúčam. Predávajú aj potraviny. Dá sa platiť kartou aj pri doručení.
Simona
100%
Rýchle dodanie tovaru, príjemná komunikácia, veľmi chutné a kvalitné vegánske syry a nátierky. Určite tu budem nakupovať znova.
Milena
100%
Ja som za Lunys vďačná. Od covidu objednávam doteraz. Maximálna spokojnosť. Nemusím behať po obchodoch a všetko si iba naťukám do telefónu a donesú mi to pred dvere.
Zuzana