Mliečna ryža vanilka 200g Riso VÝPREDAJ

1 ks
Nemecko
Riso Mliečna ryža vanilka. Hmotnosť /Objem balenia: 200g
Krajina pôvodu Nemecko
Kategória Mliečna ryža a krupica
Množstvo v kartóne 12 ks
Cena za kg 1,24 €
Momentálne nedostupný
0,25 € s 19% DPH
0,99 €
Mliečna ryža vanilka 200g Riso VÝPREDAJ

Müller Riso Mliečna ryža 200 g vanilková



  • Skladovanie: Skladovanie pri teplote od 4-8 stupňov.
Zloženie

Zloženie výrobku: Plnotučné mlieko, Cmar, Voda, Cukor, Ryža 6, 7 %, Dextróza, Vajcia, Jedlá soľ, Modifikovaný škrob, Zahusťovadlá: karobová guma, guarová guma, karagénan, Prírodná vanilková aróma 0, 04 %, Farbivo: karotény, Extrahované semená vanilkového struku, Aróma, Obsah tuku 2, 5 %, Obsah mliečnej zložky min. 77 %

Alergény (zoznam zložiek): mlieko, cmar, vajcia. Výrobok môže obsahovať obilniny obsahujúce lepok.

Obsah balenia

Hmotnosť /Objem balenia: 200g

Podobné produkty
Mliečna ryža škorica 200g Riso
1 ks
Nemecko
0,99 €
4,95 €/kg
Mliečna ryža čokoláda 200g Riso
1 ks
Nemecko
0,99 €
4,95 €/kg
Mliečna ryža vanilka 200g Riso
1 ks
Nemecko
0,99 €
4,95 €/kg
Mliečna ryža classic 200g Riso
Očakávame 29.09.
1 ks
Nemecko
0,99 €
4,95 €/kg
Mliečna ryža višňa 200g Riso
Očakávame 29.09.
1 ks
0,99 €
4,95 €/kg
Mliečna ryža karamel 175g Kunín
1 ks
Česká republika
0,99 €
5,66 €/kg
Mliečna ryža jahoda 200g Riso
1 ks
Nemecko
0,99 €
4,95 €/kg
Mliečna krupica jahoda 150g Kunín
1 ks
Česká republika
0,99 €
6,60 €/kg
Spotrebujte do 29.9.26 Spotreba 29.9.26
-75%
Mliečna ryža višňa 200g Riso VÝPREDAJ
1 ks
Nemecko
0,99 €
0,25 €
1,24 €/kg
Momentálne nedostupný
Mliečna krupica čokoláda 150g Kunín
1 ks
Česká republika
0,99 €
6,60 €/kg
Mliečna ryža jahoda 175g Kunín
1 ks
Česká republika
0,99 €
5,66 €/kg
Mliečna krupica MAXI NATUR 400g Kunín
1 ks
Česká republika
2,19 €
5,47 €/kg
Mliečna ryža NATUR 150g Kunín
Očakávame 29.09.
1 ks
0,99 €
6,60 €/kg
Mliečna krupica NATUR 150g Kunín
1 ks
Česká republika
0,89 €
5,93 €/kg
Mliečna ryža MAXI NATUR 450g Kunín
1 ks
Česká republika
1,99 €
4,42 €/kg
Mliečna ryža čokoláda lieskový oriešok 200g Riso
1 ks
Nemecko
0,99 €
4,95 €/kg
Mliečna ryža karamel 200g Riso
1 ks
Nemecko
0,99 €
4,95 €/kg
Spotrebujte do 28.9.26 Spotreba 28.9.26
-50%
Mliečna ryža classic 200g Riso VÝPREDAJ
1 ks
Nemecko
0,99 €
0,50 €
2,48 €/kg
Mliečna krupica s kakaom 150g Kunín
1 ks
Česká republika
1,49 €
9,93 €/kg
Mliečna ryža čokoláda 175g Kunín
1 ks
Česká republika
0,99 €
5,66 €/kg
Mliečna ryža čokoláda lieskový oriešok 200g Riso
1 ks
Nemecko
0,99 €
4,95 €/kg
Spotrebujte do 29.9.26 Spotreba 29.9.26
-75%
Mliečna ryža višňa 200g Riso VÝPREDAJ
1 ks
Nemecko
0,99 €
0,25 €
1,24 €/kg
Momentálne nedostupný
Mliečna ryža čokoláda 200g Riso
1 ks
Nemecko
0,99 €
4,95 €/kg
Spotrebujte do 28.9.26 Spotreba 28.9.26
-50%
Mliečna ryža classic 200g Riso VÝPREDAJ
1 ks
Nemecko
0,99 €
0,50 €
2,48 €/kg
Spotrebujte do 29.9.26 Spotreba 29.9.26
-75%
Mliečna ryža vanilka 200g Riso VÝPREDAJ
1 ks
Nemecko
0,99 €
0,25 €
1,24 €/kg
Momentálne nedostupný
Mliečna ryža jahoda 200g Riso
1 ks
Nemecko
0,99 €
4,95 €/kg
Mliečna ryža vanilka 200g Riso
1 ks
Nemecko
0,99 €
4,95 €/kg
Mliečna ryža škorica 200g Riso
1 ks
Nemecko
0,99 €
4,95 €/kg
Mliečna ryža višňa 200g Riso
Očakávame 29.09.
1 ks
0,99 €
4,95 €/kg
Mliečna ryža classic 200g Riso
Očakávame 29.09.
1 ks
Nemecko
0,99 €
4,95 €/kg
Molkerei Alois Müller GmbH & Co. KG
Zollerstraße 7, 86850 Fischach, Aretsried, Bayernviac informácií o distribútorovi
Spotrebujte do 28.9.26 Spotreba 28.9.26
-50%
Mliečna ryža classic 200g Riso VÝPREDAJ
1 ks
Nemecko
0,99 €
0,50 €
2,48 €/kg
Mliečna ryža čokoláda 200g Riso
1 ks
Nemecko
0,99 €
4,95 €/kg
Mliečna ryža karamel 200g Riso
1 ks
Nemecko
0,99 €
4,95 €/kg
Mliečna ryža vanilka 200g Riso
1 ks
Nemecko
0,99 €
4,95 €/kg
Mliečna ryža jahoda 200g Riso
1 ks
Nemecko
0,99 €
4,95 €/kg
Müllermilch Mliečny nápoj s jahodovou príchuťou 400g
1 ks
Nemecko
1,39 €
3,48 €/kg
Müllermilch Mliečny nápoj s banánovou príchuťou 400g
1 ks
Nemecko
1,39 €
3,48 €/kg
Spotrebujte do 29.9.26 Spotreba 29.9.26
-75%
Mliečna ryža vanilka 200g Riso VÝPREDAJ
1 ks
Nemecko
0,99 €
0,25 €
1,24 €/kg
Momentálne nedostupný
Mliečna ryža višňa 200g Riso
Očakávame 29.09.
1 ks
0,99 €
4,95 €/kg
Mliečna ryža čokoláda lieskový oriešok 200g Riso
1 ks
Nemecko
0,99 €
4,95 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Mliečna ryža vanilka 200g Riso VÝPREDAJ
Mliečna ryža vanilka 200g Riso VÝPREDAJ
0,25 € s 19% DPH
0,99 €