Mattoni minerálna voda jemná sklo 24x330ml*ZO

1 KT
Česká republika
Mattoni minerálna voda jemná sklo, produkt sa predáva na ucelené prepravky. Hmotnosť/ Objem: 24x330ml.
Krajina pôvodu Česká republika
Kategória Jemne perlivé
Cena za ks 0,64 €
Na sklade viac ako 10 KT
15,39 € s 19% DPH
Záloha +0,15 €/ks
Mattoni minerálna voda jemná sklo 24x330ml*ZO

Mattoni prírodná minerálna voda sýtená, stredne mineralizovaná 24x0,33l.

  • Skladovanie: Uchovávajte v chlade a chráňte pred priamym slnečným svetlom.

SKLO „“Skratka ZO označuje nápoje v zálohovanom obale.” Zákonom stanovená výška zálohy za jeden zálohovaný opakovane použiteľný obal SKLO na nápoje 0,13 eura a cena za prepravku 3,32 eura bude uvedená a prirátaná na účtovnom doklade.

Obsah balenia

Hmotnosť/ Objem: 24x330ml.

Podobné produkty
Mattoni minerálna voda jemná 500ml*ZO
Očakávame 28.09.
1 ks
0,85 €
1,70 €/LIT
Novinka
Magnesia Plus Antistress minerálna voda 700ml*ZO
1 ks
Česká republika
2,19 €
3,13 €/LIT
Natura Jemne sýtená 1,5 l *ZO
1 ks
Česká republika
0,95 €
0,63 €/LIT
Natura Pramenitá voda jemne sýtená 500ml *ZO
1 ks
Česká republika
0,85 €
1,70 €/LIT
Lucka pramenitá voda jemne perlivá 1,5l *ZO
1 ks
Slovensko
0,89 €
0,59 €/LIT
Mattoni minerálna voda jemná 1,5l*ZO
1 ks
Česká republika
0,95 €
0,63 €/LIT
Novinka
Magnesia Plus Boost minerálna voda 700ml*ZO
1 ks
Česká republika
2,19 €
3,13 €/LIT
Baldovská minerálna voda jemne sýtená 1,5l*ZO
1 ks
Slovensko
0,59 €
0,39 €/LIT
Novinka
Magnesia Plus Focus minerálna voda 700ml*ZO
1 ks
Česká republika
2,19 €
3,13 €/LIT
Lucka pramenitá voda jemne perlivá 500ml *ZO
Očakávame 29.09.
1 ks
Slovensko
0,69 €
1,38 €/LIT
Budiš Minerálna voda jemne perlivá 24x330ml*ZO
1 KT
Slovensko
13,79 €
13,79 €/LIT
Budiš Minerálna voda jemne perlivá 500ml *ZO
1 ks
Slovensko
0,69 €
1,38 €/LIT
Budiš Minerálna voda jemne perlivá 12x700ml *ZO
1 KT
Slovensko
10,79 €
10,79 €/LIT
Budiš Minerálna voda jemne perlivá 1,5l *ZO
1 ks
Slovensko
0,69 €
0,46 €/LIT
Mattoni minerálna voda jemná sklo 12x750ml*ZO
1 KT
Česká republika
15,79 €
1,32 €/ks
Gemerka Minerálna voda jemne perlivá 1,5l *ZO
1 ks
Slovensko
0,69 €
0,46 €/LIT
Baldovská minerálna voda jemne sýtená 500ml*ZO
Dočasne nedostupné
1 ks
Slovensko
0,49 €
0,98 €/LIT
Rajec Pramenitá voda jemne sýtená 1,5l *ZO
1 ks
Slovensko
0,95 €
0,63 €/LIT
Novinka
Magnesia Plus Revital minerálna voda 700ml*ZO
1 ks
Česká republika
2,19 €
3,13 €/LIT
Magnesia minerálna voda jemne perlivá 1,5l *ZO
1 ks
Česká republika
0,95 €
0,63 €/LIT
Mattoni minerálna voda perlivá sklo 12x750ml*ZO
1 KT
Česká republika
15,79 €
1,32 €/ks
Mattoni minerálna voda perlivá sklo 24x330ml*ZO
1 KT
Česká republika
15,39 €
0,64 €/ks
Mattoni minerálna voda perlivá 500ml*ZO
1 ks
Česká republika
0,85 €
1,70 €/LIT
Mattoni minerálna voda neperlivá 500ml*ZO
1 ks
Česká republika
0,85 €
1,70 €/LIT
Mattoni minerálna voda neperlivá 1,5l*ZO
1 ks
Česká republika
0,95 €
0,63 €/LIT
Mattoni minerálna voda jemná 500ml*ZO
Očakávame 28.09.
1 ks
0,85 €
1,70 €/LIT
Mattoni minerálna voda perlivá 1,5l*ZO
1 ks
Česká republika
0,95 €
0,63 €/LIT
Mattoni minerálna voda jemná sklo 24x330ml*ZO
1 KT
Česká republika
15,39 €
0,64 €/ks
Mattoni minerálna voda jemná 1,5l*ZO
1 ks
Česká republika
0,95 €
0,63 €/LIT
Mattoni minerálna voda jemná sklo 12x750ml*ZO
1 KT
Česká republika
15,79 €
1,32 €/ks
Distribútor: KMV BEV SK s.r.o.
Nádražná 534 901 01 Malacky Slovenská republikaviac informácií o distribútorovi
Lipton ľadový čaj Broskyňa 500ml *ZO
1 ks
Česká republika
1,49 €
2,98 €/LIT
Mattoni minerálna voda neperlivá sklo 12x750ml*ZO
1 KT
Česká republika
15,79 €
1,32 €/ks
Lay´s zemiakové lupienky syrové 60g
1 ks
Poľsko
1,29 €
21,50 €/kg
Mattoni minerálna voda jemná sklo 24x330ml*ZO
1 KT
Česká republika
15,39 €
0,64 €/ks
Kofola Nulka 1,5l*ZO
1 ks
Česká republika
1,89 €
1,26 €/LIT
Mattoni minerálna voda perlivá 1,5l*ZO
1 ks
Česká republika
0,95 €
0,63 €/LIT
Lay´s zemiakové lupienky BBQ 60g
Očakávame 28.09.
1 ks
Poľsko
1,29 €
21,50 €/kg
Mattoni minerálna voda perlivá 500ml*ZO
1 ks
Česká republika
0,85 €
1,70 €/LIT
Mattoni minerálna voda neperlivá 500ml*ZO
1 ks
Česká republika
0,85 €
1,70 €/LIT
Lay´s zemiakové lupienky solené 60g
1 ks
Poľsko
1,29 €
21,50 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Mattoni minerálna voda jemná sklo 24x330ml*ZO
Mattoni minerálna voda jemná sklo 24x330ml*ZO
15,39 € s 19% DPH
Záloha +0,15 €/ks