Lunys

Filtrovanie
Filter produktov
Obľúbené
Zoradiť podľa
71 produktov
Korenie nové mleté 400g Lunys
1 ks
Mexiko
10,89 €
27,23 €/kg
Zmes korenia Hydinová cigánska 1kg Lunys
1 ks
Slovensko
5,09 €
5,09 €/kg
Sezamové semienka čierne 450g Lunys
1 ks
India
7,69 €
17,09 €/kg
Sezamové semienka biele 450g Lunys
1 ks
India
6,59 €
14,64 €/kg
Soľ morská vločková 1,4 kg Lunys
1 ks
Belgicko
27,39 €
19,56 €/kg
Korenie 4 farieb celé 360g Lunys
1 ks
Slovensko
9,99 €
27,75 €/kg
Vločková Morská soľ 200g korenička
1 ks
Belgicko
6,59 €
32,95 €/kg
Korenie Kardamón mletý 400g Lunys
1 ks
Slovensko
22,29 €
55,73 €/kg
Ľan hnedý 550g Lunys
1 ks
Slovensko
5,39 €
9,80 €/kg
Balená Ovocná zmes 2,5kg
1 BA
15,59 €
15,59 €/kg
Sirup Brusnicový 700ml Lunys
Dočasne nedostupné
1 ks
7,99 €
11,41 €/LIT

4.5/5

Overený obchod zákazníkmi na Heureke

100%
V Lunyse nakupujem opakovane už viac ako rok. V ponuke majú tovar, ktorý som inde nenašla, a je tu aj možnosť požiadať o zaradenie produktu, o ktorý má človek záujem a ktorý zatiaľ v ponuke nie je. Výhodou je, že stačí objednať za 30 € a tovar privezú bez poplatku za dovoz.
Marta
100%
Zelenina a ovocie sú na rozdiel od kamenných obchodov pri každej dodávke čerstvé, neobité, neobchytané, a tým pádom aj dlhšie vydržia. Dodanie je rýchle. Málokedy sa stalo, že by bola v dodávke chyba, a keď sa aj vyskytla, hneď sa dala doriešiť.
Jana
100%
Objednávala som prvýkrát. Tovar bol pekný, čerstvý a rýchlo doručený. Som veľmi spokojná.
Eva
80%
Oceňujem kvalitu produktov aj rýchlosť vybavenia objednávky. Jediné, čo mi chýba, je presnejší orientačný čas doručenia. Uvítala by som, keby bol aspoň v aplikácii uvedený približne v hodinovom intervale namiesto širokého časového rozmedzia 8:00 – 16:00.
Nikoleta
100%
Hľadala som kvalitné rumy ako darček k narodeninám. Prekvapila ma cena, zároveň doprava zadarmo a rýchlosť doručenia. Určite odporúčam. Predávajú aj potraviny. Dá sa platiť kartou aj pri doručení.
Simona
100%
Rýchle dodanie tovaru, príjemná komunikácia, veľmi chutné a kvalitné vegánske syry a nátierky. Určite tu budem nakupovať znova.
Milena
100%
Ja som za Lunys vďačná. Od covidu objednávam doteraz. Maximálna spokojnosť. Nemusím behať po obchodoch a všetko si iba naťukám do telefónu a donesú mi to pred dvere.
Zuzana