Lay´s zemiakové lupienky BBQ 60g

1 ks
Poľsko
Lay´s vyprážané zemiakové lupienky s príchuťou BBQ rebierok. Hmotnosť/objem balenia: 60g.
Krajina pôvodu Poľsko
Kategória Chipsy a chrumky
Množstvo v kartóne 14 ks
Cena za kg 21,50 €
Na sklade viac ako 1 ks
1,29 € s 23% DPH
Lay´s zemiakové lupienky BBQ 60g

Vyprážané zemiakové lupienky s príchuťou BBQ rebierok



  • Skladovanie: Skladujte v suchu, chraňte Pred teplom, mrazom a priamym slnečným svetlom.
Zloženie

Zloženie výrobku: Zemiaky, Rastlinné oleje (kukuričný, slnečnicový a repkový v rôznom pomere), cukor, hydrolyzované rastlinné bielkoviny (obsahujú SÓJU), jedlá soľ, zmes korenia, látky zvýrazňujúce chuť a vôňu (glutaman sodný a 5' ribonukleotidy sodnej, sušená zelená paprika, sušená pražená cibuľa, aróma, regulátor kyslosti (kyselina citrónová), farbivo (paprikový extrakt), kávový extrakt, údený slnečnicový olej, sušené hovädzie mäso

Alergény (zoznam zložiek): sója

Výživové údaje na 100g
Energetická hodnota [Kcal] 518
Energetická hodnota [KJ]: - vačšie ak KCAL 2163
Tuky [Gram] 30
z toho nasýtené mastné kyseliny [Gram] 3.1
Sacharidy (Uhľohydráty) [Gram] 53
z toho cukry [Gram] 3.7
Vláknina [Gram] 6.9
Bielkoviny (Proteíny) [Gram] 4.5
Obsah balenia

60g

Podobné produkty
Lay´s zemiakové lupienky syrové 60g
1 ks
Poľsko
1,29 €
21,50 €/kg
Chrumky pre deti kukuričné s prosom 30g Mateo
Dočasne nedostupné
1 ks
Slovensko
0,79 €
26,33 €/kg
-14%
Chrumky pre deti kukuričné mrk.-jah. 30g Angelina
1 ks
Slovensko
1,19 €
1,02 €
34,11 €/kg
Cyrilove lupienky cesnakové 100g
1 ks
Slovensko
1,29 €
12,90 €/kg
Chrumky pre deti bezglut. s mrkvou BIOKIDS 55g
1 ks
Slovensko
1,19 €
21,64 €/kg
Chrumkavý syr W.Cheddar&Red Leicester 70g, Mixit
1 ks
Česká republika
6,29 €
89,86 €/kg
Chrumky pre deti kukuričné s cviklou 55g BioKids
1 ks
Slovensko
1,19 €
21,64 €/kg
Chio Zemiakový snack s príchuťou Údená slanina 65g
1 ks
Česká republika
1,69 €
26,00 €/kg
CHRUMKY arašidové Miva 60g
1 ks
Slovensko
0,75 €
12,50 €/kg
-14%
Chrumky pre deti kukuričné mrkva-tekvica 30g Teddy
1 ks
Slovensko
1,19 €
1,02 €
34,11 €/kg
Chrumky kukuričné s ovocnou príchuťou 75g M-Snack
1 ks
Slovensko
0,79 €
10,53 €/kg
Chrumky kukuričné nesolené 100g M-Snack
1 ks
Slovensko
0,89 €
8,90 €/kg
Chrumky kukuričné slané 100g M-Snack
1 ks
Slovensko
0,99 €
9,90 €/kg
Allnature Chrumky bezlepkové Slony jablko škorica 80g
Dočasne nedostupné
1 ks
1,99 €
24,88 €/kg
Chrumky pre deti kukuričné so špenátom 55g BioKids
1 ks
Slovensko
1,19 €
21,64 €/kg
Chrumky pre deti kukuričné so syrom 50g Biosaurus
1 ks
Slovensko
1,09 €
21,80 €/kg
Chrumky pre deti kukuričné mrk.-jabl. 30g Angelina
1 ks
Slovensko
1,09 €
36,33 €/kg
-16%
Chrumky pre deti kukuričné 30g Rosie
1 ks
Slovensko
0,89 €
0,75 €
25,00 €/kg
Chrumky pre deti kukuričné slané 50g Biosaurus
1 ks
Slovensko
1,09 €
21,80 €/kg
Chrumky s ovocnou príchuťou 100g M-Snack
1 ks
Slovensko
0,99 €
9,90 €/kg
Lay´s zemiakové lupienky syrové 60g
1 ks
Poľsko
1,29 €
21,50 €/kg
Lay´s Oven Baked jogurt a bylinky 55g
1 ks
Rumunsko
1,35 €
24,55 €/kg
Lay´s zemiakové lupienky BBQ 60g
1 ks
Poľsko
1,29 €
21,50 €/kg
Lay´s Oven Baked solené 55g
1 ks
Rumunsko
1,35 €
24,55 €/kg
Lay´s zemiakové lupienky solené 60g
1 ks
Poľsko
1,29 €
21,50 €/kg
Distribútor: KMV BEV SK s.r.o.
Nádražná 534 901 01 Malacky Slovenská republikaviac informácií o distribútorovi
Mattoni minerálna voda neperlivá sklo 12x750ml*ZO
1 KT
Česká republika
15,79 €
1,32 €/ks
Kofola Nulka 2l*ZO
1 ks
Česká republika
2,39 €
1,20 €/LIT
Schweppes tonic 1,5l *ZO
1 ks
Česká republika
1,89 €
1,26 €/LIT
Kofola Nulka 330ml*ZO
1 ks
Česká republika
0,99 €
3,00 €/LIT
Magnesia minerálna voda perlivá 1,5l *ZO
1 ks
Česká republika
0,95 €
0,63 €/LIT
Pepsi Cola 2l *ZO
1 ks
Česká republika
2,39 €
1,20 €/LIT
Lay´s zemiakové lupienky syrové 60g
1 ks
Poľsko
1,29 €
21,50 €/kg
Novinka
Magnesia Plus Focus minerálna voda 700ml*ZO
1 ks
Česká republika
2,19 €
3,13 €/LIT
Magnesia minerálna voda neperlivá 1,5l *ZO
1 ks
Česká republika
0,95 €
0,63 €/LIT
Pepsi Cola Max 330ml *ZO
1 ks
Česká republika
0,99 €
3,00 €/LIT

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Lay´s zemiakové lupienky BBQ 60g
Lay´s zemiakové lupienky BBQ 60g
1,29 € s 23% DPH