Kuracie prsia s innerom, nekalibrované cca 10kg VÝPREDAJ

1 ks
Ukrajina
Kuracie prsia s innerom voľne ložené, bez kosti a kože chladené, vážené, cca 10kg kartón
Krajina pôvodu Ukrajina
Kategória Prsia
Cena za kg 2,75 €
Cena za ks ...
Hmotnosť 1ks 10 kg
Na sklade 1 ks
Cena bude prepočítaná na základe reálne naváženej váhy
27,45 € s 5% DPH
54,90 €
Kuracie prsia s innerom, nekalibrované cca 10kg VÝPREDAJ

Kuracie prsia s innerom voľne ložené, bez kosti a kože chladené, vážené, cca 10kg kartón

Skladovanie

Skladujte pri teplote od -2°C do +4°C

Príprava

Pred konzumáciou dôkladne tepelne upravte. Teplota v jadre výrobku musí dosiahnuť aspoň +82°C. Po narušení obalu ihneď spotrebujte !  

Zloženie

Kuracie prsia s innerom voľne ložené

Podobné produkty
Kuracie prsia s innerom, nekalibrované cca 10kg
1 ks
Ukrajina
54,90 €
5,49 €/kg
Kuracie prsia Sous-vide 3x200g Beef House
1 ks
Slovensko
8,29 €
13,82 €/kg
Kuracie prsia-rezeň OliVChicken cca 750g Aggelakis
Očakávame 07.10.
1 ks
7,34 €
9,79 €/kg
Kuracie prsia Prémium TopFarm
1 ks
Maďarsko
5,99 €
9,99 €/kg
-14%
Kuracie prsia OliVChicken s kosťou a kožou Supreme cca 750g Aggelakis
Očakávame 07.10.
1 ks
7,87 €
6,74 €
8,99 €/kg
Kuracie prsia rezne cca 700g Hyza
1 ks
Slovensko
5,45 €
7,79 €/kg
Kuracie prsia cca 600g TopFarm
1 ks
Slovensko
5,63 €
9,39 €/kg
Morčacie prsia sous vide cca 1,5kg Beef House
1 ks
Slovensko
22,19 €
14,79 €/kg
Spotrebujte do 4.10.26 Spotreba 4.10.26
-50%
Morčacie prsia bez kosti a kože TopFarm VÝPREDAJ
1 ks
Maďarsko
13,69 €
6,85 €
6,85 €/kg
Momentálne nedostupný
Kuracie prsia s innerom, nekalibrované cca 1kg
1 ks
Ukrajina
5,69 €
5,69 €/kg
Morčacie prsia bez kosti a kože cca 1,5kg Balaton-Turkey
1 ks
Maďarsko
15,74 €
10,49 €/kg
Kuracie prsia Supreme TopFarm
Očakávame 06.10.
1 ks
Maďarsko
10,34 €
11,49 €/kg
Kuracie rezne cca 2kg Hyza
1 kg
Slovensko
7,49 €
7,49 €/kg
EU Poultry s.r.o.
Digital Park I, Einsteinova 21 Bratislava - mestská časť Petržalka 851 01viac informácií o distribútorovi
Spotrebujte do 4.10.26 Spotreba 4.10.26
-50%
Kuracie prsia s innerom, nekalibrované cca 10kg VÝPREDAJ
1 ks
Ukrajina
54,90 €
27,45 €
2,75 €/kg
Kuracie prsia s innerom, nekalibrované cca 1kg
1 ks
Ukrajina
5,69 €
5,69 €/kg
Kuracie prsia s innerom, nekalibrované cca 10kg
1 ks
Ukrajina
54,90 €
5,49 €/kg
Mrazený Doner Kebab kurací, krájaný 1kg Qualiko
Očakávame 06.10.
1 ks
9,99 €
9,99 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Kuracie prsia s innerom, nekalibrované cca 10kg VÝPREDAJ
Kuracie prsia s innerom, nekalibrované cca 10kg VÝPREDAJ
27,45 € s 5% DPH
54,90 €