Kit & Kin Eco Veľ.2, plienky 38ks

1 ks
Česká republika
Kit & Kin Eco Supersavé ekoplienky, veľkosť 2 Balenie obsahuje: 38ks
Krajina pôvodu Česká republika
Kategória Plienky a doplnky na prebaľovanie
Množstvo v kartóne 4 ks
Cena za ks 0,31 €
Na sklade viac ako 1 ks
11,89 € s 23% DPH
Kit & Kin Eco Veľ.2, plienky 38ks

Lepšie pre vaše bábätko, lepšie pre životné prostredie. Naše oceňované hypoalergénne plienky v prémiovej kvalite. *NOVINKA* Nové rozkošné zvieracie motívy! Vďaka vylepšenému zloženiu sa naše ekoplienky tešia najvyššiemu počtu akreditačných osvedčení na trhu. Na naše akreditácie zahŕňajúce napríklad osvedčenia Dermatest, Allergy Certified, FSC a Carbon Neutral Plant sme veľmi hrdí. Rýchloschnúca vrstva okamžite pohltí a uzamkne vlhkosť vo vnútri plienky, čo zaistí pohodlie zadočku vášho bábätka. Patentovaná technológia savých kanálikov rovnomerne rozloží vlhkosť po celej plienke, vďaka čomu plienky poskytujú až 12-hodinovú ochranu zadočku bez prevesenia plienky. 

  • Skladovanie: v suchu pri izbovej teplote
Zloženie

Zloženie výrobku: Vnější vrstva: 100% udržitelné materiály Vnitřní vrstva: 100% udržitelné materiály Manžety na nohy: 100% udržitelné materiály Absorbční jádro: Zcela bez chlóru FSC® certifikovaná buničina a SAP na biologické bázi Naše produkty jsou vyráběny bez bez použití chloru, latexu, pleťových vod, vůní, nejběžnějších alergenů, ftalátů, optických zjasňovačů nebo organocínů (MBT, DBT, TBT)“

Podobné produkty
-34%
Babyono Podložka prebaľovacia 40x60cm 10ks
1 ks
Čína
4,69 €
3,09 €
0,31 €/ks
Trvalo výhodné
Huggies Extra Care Veľ.2, Plienky 58ks
1 ks
Česká republika
20,09 €
0,35 €/ks
Trvalo výhodné
Huggies Extra Care Veľ.1, Plienky 84ks
1 ks
Česká republika
22,89 €
0,27 €/ks
Trvalo výhodné
Pampers Premium Care Veľ.3, 6-10kg, Plienky 60ks
1 ks
Taliansko
17,29 €
0,29 €/ks
Trvalo výhodné
Pampers Pants Veľ.5, 12-17kg Plienky 48ks
1 ks
Poľsko
14,79 €
0,31 €/ks
Trvalo výhodné
Pampers Pants Veľ.3, 6-11kg Plienky 62ks
1 ks
Poľsko
14,79 €
0,24 €/ks
Trvalo výhodné
Kit & Kin Eco Veľ.1, plienky 38ks
1 ks
Česká republika
11,89 €
0,31 €/ks
Trvalo výhodné
Pampers Premium Care Veľ.5, 11-16kg, Plienky 44ks
1 BA
Európska únia
17,29 €
0,39 €/ks
Trvalo výhodné
Pampers Premium Care Veľ.2, 4-8kg, Plienky 68ks
1 ks
Taliansko
17,29 €
0,25 €/ks
Trvalo výhodné
Pampers Premium Care Veľ.1, 2-5kg, Plienky 78ks
1 BA
Európska únia
16,19 €
0,21 €/ks
Trvalo výhodné
Huggies Pure Single Vlhčené obrúsky 56ks
1 ks
Spojené kráľovstvo
1,99 €
0,04 €/ks
Trvalo výhodné
Huggies Little Swimmers 3/4, Plienky do vody 12ks
1 ks
Česká republika
9,59 €
0,80 €/ks
Trvalo výhodné
Huggies Extra Care Veľ.0, Plienky 25ks
1 ks
Česká republika
6,19 €
0,25 €/ks
Trvalo výhodné
Pampers Premium Care Veľ.4, 9-14kg, Plienky 52ks
1 ks
Taliansko
17,29 €
0,33 €/ks
Trvalo výhodné
Huggies Little Swimmers 2/3, Plienky do vody 12ks
1 ks
Česká republika
9,59 €
0,80 €/ks
Trvalo výhodné
Kit & Kin Eco plienky, Veľ.3 32 ks
1 ks
Česká republika
11,89 €
0,37 €/ks
Trvalo výhodné
Huggies Extra Care Veľ.3, Plienky 40ks
1 ks
Česká republika
17,39 €
0,43 €/ks
Trvalo výhodné
Kit & Kin Eco Veľ.2, plienky 38ks
1 ks
Česká republika
11,89 €
0,31 €/ks
Trvalo výhodné
Kit & Kin Eco plienky, Veľ.3 32 ks
1 ks
Česká republika
11,89 €
0,37 €/ks
Trvalo výhodné
Kit & Kin Eco Veľ.1, plienky 38ks
1 ks
Česká republika
11,89 €
0,31 €/ks
Trvalo výhodné
Kit & Kin Vlhčené obrúsky 60ks
1 ks
Poľsko
3,99 €
0,07 €/ks
Trvalo výhodné
Kit & Kin Olej na telo 100ml
1 ks
Spojené kráľovstvo
11,09 €
110,90 €/LIT
Trvalo výhodné
Kit & Kin Balzam na zapareniny a vyrážky 100ml
Dočasne nedostupné
1 ks
11,09 €
110,90 €/LIT
Trvalo výhodné
Kit & Kin Pena do kúpeľa 250ml
1 ks
Spojené kráľovstvo
11,19 €
44,76 €/LIT
Trvalo výhodné
Kit & Kin Balzam na prsia 50ml
1 ks
Spojené kráľovstvo
11,09 €
221,80 €/LIT
Trvalo výhodné
Kit & Kin šampón na telo a vlasy 250ml
1 ks
Spojené kráľovstvo
10,99 €
43,96 €/LIT
Kit&Kin
22 Wycombe End, Beaconsfield HP9 1NB, Spojené královstvoviac informácií o distribútorovi
Trvalo výhodné
Kit & Kin Olej na telo 100ml
1 ks
Spojené kráľovstvo
11,09 €
110,90 €/LIT
Trvalo výhodné
Kit & Kin Eco plienky, Veľ.3 32 ks
1 ks
Česká republika
11,89 €
0,37 €/ks
Trvalo výhodné
Kit & Kin Balzam na zapareniny a vyrážky 100ml
Dočasne nedostupné
1 ks
11,09 €
110,90 €/LIT
Trvalo výhodné
Kit & Kin Eco Veľ.1, plienky 38ks
1 ks
Česká republika
11,89 €
0,31 €/ks
Trvalo výhodné
Kit & Kin Pena do kúpeľa 250ml
1 ks
Spojené kráľovstvo
11,19 €
44,76 €/LIT
Trvalo výhodné
Kit & Kin Balzam na prsia 50ml
1 ks
Spojené kráľovstvo
11,09 €
221,80 €/LIT
Trvalo výhodné
Kit & Kin Vlhčené obrúsky 60ks
1 ks
Poľsko
3,99 €
0,07 €/ks
Trvalo výhodné
Kit & Kin šampón na telo a vlasy 250ml
1 ks
Spojené kráľovstvo
10,99 €
43,96 €/LIT
Trvalo výhodné
Kit & Kin Eco Veľ.2, plienky 38ks
1 ks
Česká republika
11,89 €
0,31 €/ks

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Kit & Kin Eco Veľ.2, plienky 38ks
Kit & Kin Eco Veľ.2, plienky 38ks
11,89 € s 23% DPH