Kari omáčka červená 250g J-Lek

1 ks
Thajsko
Krajina pôvodu Thajsko
Kategória Dresingy a omáčky
Množstvo v kartóne 8 ks
Cena za kg 15,16 €
Na sklade viac ako 10 ks
3,79 € s 19% DPH
Kari omáčka červená 250g J-Lek

J-Lek Kari omáčka červená. Hmotnosť/Objem balenia: 250g.

Červená kari omáčka J-Lek 250g.

Skladovanie

Skladujte v suchu pri izbovej teplote. Po otvorení uchovajte v chlade. Minimálna trvanlivosť pozri na obale.

 

 

 

Zloženie
Kokosové mlieko 58,5%, červená kari pasta 11,5% ( sójový olej, červené chilli, cesnak, šalotka, citrónová tráva, galangal, soľ, semienka koriandra, cukor, čerstvý koriander, kaffírová limetková šupka, rasca), voda, ba výhonky 10%, kokosový cukrt, červené čili 1,5%, soľ, bazalka 1%, kaffírové limetkové listy 0,4%, paprikový extrakt.

 

Alergény
Sója a výrobky z nej.

 

Výživové údaje na 100g
 
Energetická hodnota [Kcal]: 400,00
Energetická hodnota [KJ]: 1650,00
Tuky [Gram]: 31,00
z toho nasýtené mastné kyseliny [Gram]: 22,00
Sacharidy (Uhľohydráty) [Gram]: 25,00
z toho cukry [Gram]: 16,00
Vláknina [Gram] 1,00
Bielkoviny (Proteíny) [Gram]: 4,00
Soľ (NaCl) [Gram]: 5,00
Obsah balenia

Hmotnosť/Objem balenia: 250g.

Podobné produkty
Ajvar jemný 350g Podravka
1 ks
Chorvátsko
2,89 €
8,26 €/kg
Barbeque (BBQ) omáčka 4,8kg Hellmann's
1 ks
Poľsko
25,39 €
5,29 €/kg
Chilli omáčka ostrá 200ml Shan'shi
1 ks
Thajsko
3,49 €
17,45 €/LIT
Barbecue omáčka 250g Heinz
1 ks
Holandsko
2,89 €
11,56 €/kg
Barbeque (BBQ) omáčka 1kg Spak
1 ks
Česká republika
6,59 €
6,59 €/kg
Cesnaková omáčka 230g Heinz
1 ks
Holandsko
2,89 €
12,57 €/kg
Barbeque (BBQ) studená omáčka 2l Chef Club
1 ks
Česká republika
14,89 €
7,44 €/LIT
Ajvar pikant 350g Podravka
1 ks
Chorvátsko
2,89 €
8,26 €/kg
Cheddar omáčka premium 4kg Frontline
1 ks
Česká republika
43,99 €
11,00 €/kg
Cesnakový krém pálivý Erős Pista 160g Univer
1 ks
Maďarsko
2,29 €
14,31 €/kg
Chilli omáčka ostrá 235ml Hamé
1 ks
Thajsko
2,59 €
11,02 €/LIT
Cheddar omáčka 750g Hochland Professional
Očakávame 29.09.
1 ks
Nemecko
10,89 €
14,52 €/kg
Burger omáčka 250ml Develey
1 ks
Nemecko
2,49 €
9,96 €/LIT
Chilli omáčka Sriracha 150ml Asia Time
1 ks
Thajsko
1,49 €
9,93 €/LIT
Barbecue omáčka 250ml Develey
1 ks
Nemecko
2,49 €
9,96 €/LIT
Chilli omáčka Super Hot Sriracha 740ml Uni-Eagle
1 ks
Thajsko
4,59 €
6,20 €/LIT
Barbeque omáčka 500ml Heera
1 ks
Spojené kráľovstvo
3,79 €
7,58 €/LIT
Ajvar jemný 720ml (700g) Ady
1 ks
Slovensko
3,19 €
4,43 €/LIT
Chilli omáčka ostrá 300ml J-Lek
1 ks
Thajsko
2,19 €
7,30 €/LIT
CHEF Demiglace 850g
1 ks
Slovensko
22,69 €
26,69 €/kg
Distribútor: HOKA TRADE, s.r.o.
Sídlo firmy: Radlicka 2485/1033, 150 00 Praha5, Česká republikaviac informácií o distribútorovi
Ryžové cestoviny Hviezdičky 300g Risolino
1 ks
Vietnam
1,99 €
6,63 €/kg
Kari omáčka zelená 250g J-Lek
1 ks
Thajsko
3,79 €
15,16 €/kg
Ryžové rezance 7mm 1kg Lucka
1 ks
Vietnam
6,09 €
6,09 €/kg
Kari omáčka červená 250g J-Lek
1 ks
Thajsko
3,79 €
15,16 €/kg
Chilli omáčka ostrá 300ml J-Lek
1 ks
Thajsko
2,19 €
7,30 €/LIT
Ryžové rezance 3mm 240g Lucka
1 ks
Vietnam
1,99 €
8,29 €/kg
Ryžové rezance 1mm 1kg Lucka
1 ks
Vietnam
6,09 €
6,09 €/kg
Ryžové cestoviny Penne 2kg Lucka
1 ks
Vietnam
10,99 €
5,50 €/kg
Ryžové cestoviny Macaroni 300g Risolino
1 ks
Vietnam
1,99 €
6,63 €/kg
Ustricová omáčka 300ml J-Lek
1 ks
Thajsko
2,19 €
7,30 €/LIT

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Kari omáčka červená 250g J-Lek
Kari omáčka červená 250g J-Lek
3,79 € s 19% DPH