Distribútor: HOKA TRADE, s.r.o.

Sídlo firmy: Radlicka 2485/1033, 150 00 Praha5, Česká republika
Filtrovanie
Filter produktov
Obľúbené
Zoradiť podľa
27 produktov
Ryžové rezance 3mm 1kg Lucka
1 ks
Vietnam
6,09 €
6,09 €/kg
Ryžové rezance 7mm 1kg Lucka
1 ks
Vietnam
6,09 €
6,09 €/kg
Ryžové rezance 3mm 240g Lucka
1 ks
Vietnam
1,99 €
8,29 €/kg
Pasta Curry červená 400g J-Lek
1 ks
Thajsko
3,79 €
9,48 €/kg
Ryžové rezance 1mm 240g Lucka
1 ks
Vietnam
1,99 €
8,29 €/kg
Pad Thai omáčka 300ml J-Lek
1 ks
Thajsko
3,49 €
11,63 €/LIT
Ryžové rezance 7mm 240g Lucka
1 ks
Vietnam
1,99 €
8,29 €/kg
Pasta Curry zelená 400g J-Lek
1 ks
Thajsko
3,79 €
9,48 €/kg
Teriyaki omáčka 300ml J-Lek
1 ks
Thajsko
3,09 €
10,30 €/LIT
Ustricová omáčka 300ml J-Lek
1 ks
Thajsko
2,19 €
7,30 €/LIT
Ryžové rezance 1mm 1kg Lucka
1 ks
Vietnam
6,09 €
6,09 €/kg
Ryžové cestoviny Fusilli (Vretená) 300g Lucka
1 ks
Vietnam
1,99 €
6,63 €/kg
Ryžové cestoviny Kolienka 300g Lucka
1 ks
Vietnam
1,99 €
6,63 €/kg
Ryžové cestoviny Penne bezvaječné 300g Lucka
1 ks
Vietnam
1,99 €
6,63 €/kg
Pasta Kari červená 195g  J-Lek
1 ks
Thajsko
3,39 €
17,38 €/kg
Ryžové cestoviny Macaroni 300g Risolino
1 ks
Vietnam
1,99 €
6,63 €/kg
Ryžové cestoviny Fusilli 300g Risolino
1 ks
Vietnam
1,99 €
6,63 €/kg
Ryžové cestoviny Hviezdičky 300g Risolino
1 ks
Vietnam
1,99 €
6,63 €/kg
Ryžové cestoviny Kolienka 2kg Lucka
1 ks
Vietnam
10,99 €
5,50 €/kg
Ryžové cestoviny Penne 300g Risolino
1 ks
Vietnam
1,99 €
6,63 €/kg

4.5/5

Overený obchod zákazníkmi na Heureke

100%
V Lunyse nakupujem opakovane už viac ako rok. V ponuke majú tovar, ktorý som inde nenašla, a je tu aj možnosť požiadať o zaradenie produktu, o ktorý má človek záujem a ktorý zatiaľ v ponuke nie je. Výhodou je, že stačí objednať za 30 € a tovar privezú bez poplatku za dovoz.
Marta
100%
Zelenina a ovocie sú na rozdiel od kamenných obchodov pri každej dodávke čerstvé, neobité, neobchytané, a tým pádom aj dlhšie vydržia. Dodanie je rýchle. Málokedy sa stalo, že by bola v dodávke chyba, a keď sa aj vyskytla, hneď sa dala doriešiť.
Jana
100%
Objednávala som prvýkrát. Tovar bol pekný, čerstvý a rýchlo doručený. Som veľmi spokojná.
Eva
80%
Oceňujem kvalitu produktov aj rýchlosť vybavenia objednávky. Jediné, čo mi chýba, je presnejší orientačný čas doručenia. Uvítala by som, keby bol aspoň v aplikácii uvedený približne v hodinovom intervale namiesto širokého časového rozmedzia 8:00 – 16:00.
Nikoleta
100%
Hľadala som kvalitné rumy ako darček k narodeninám. Prekvapila ma cena, zároveň doprava zadarmo a rýchlosť doručenia. Určite odporúčam. Predávajú aj potraviny. Dá sa platiť kartou aj pri doručení.
Simona
100%
Rýchle dodanie tovaru, príjemná komunikácia, veľmi chutné a kvalitné vegánske syry a nátierky. Určite tu budem nakupovať znova.
Milena
100%
Ja som za Lunys vďačná. Od covidu objednávam doteraz. Maximálna spokojnosť. Nemusím behať po obchodoch a všetko si iba naťukám do telefónu a donesú mi to pred dvere.
Zuzana