Jackfruit kúsky v náleve 565g Aroy-D

1 ks
Thajsko
Aroy-D Jackfruit kúsky v náleve. Hmotnosť/ Objem balenia: 565 g.
Krajina pôvodu Thajsko
Kategória Konzervovaná a nakladaná zelenina
Množstvo v kartóne 24 ks
Cena za kg 13,89 €
Na sklade viac ako 100 ks
3,89 € s 19% DPH
Jackfruit kúsky v náleve 565g Aroy-D

Mladý zelený jackfruit v slanom náleve, vhodný na prípravu ázijských jedál, kari, wok pokrmov a ako rastlinná alternatíva mäsa. Balenie: plechová konzerva 565 g, odkvapkaná hmotnosť 280 g.

  • Skladovanie: Neotvorené: Skladovať pri izbovej teplote, ideálne 4–25 °C, mimo priameho slnka; po otvorení: uchovávať v chladničke vo vhodnej nádobe a spotrebovať do 2 dní
Zloženie

Zloženie výrobku: Mladý zelený jackfruit 50 %, voda, soľ, regulátor kyslosti: kyselina citrónová (E330).

Výživové údaje na 100g
Energetická hodnota [Kcal] 40
Energetická hodnota [KJ]: - vačšie ak KCAL 165
Tuky [Gram] 2.1
z toho nasýtené mastné kyseliny [Gram] 0.3
Sacharidy (Uhľohydráty) [Gram] 3.4
Bielkoviny (Proteíny) [Gram] 1.1
Soľ (NaCl) [Gram] 0.49
Obsah balenia

Hmotnosť/ Objem balenia: 565 g.

Podobné produkty
Bonduelle Créatif Mexico zmes steril. 425ml (300g)
1 ks
Maďarsko
2,29 €
8,64 €/kg
Cvikla (Červená repa) jemne rezaná 580ml Ady
1 ks
Slovensko
1,69 €
6,04 €/kg
Bambusové výhonky plátky 330g Shan'shi
1 ks
Čína
2,69 €
14,94 €/kg
Baranie rohy krájané jemné Pizza Mild 3720ml Ady
1 ks
Slovensko
10,29 €
7,92 €/kg
Artičoky štvrtky v slanom náleve 2,5kg Bassta
1 ks
Španielsko
11,09 €
7,15 €/kg
Cibuľa smažená chrumkavá 1kg Lunys
1 ks
Holandsko
8,79 €
8,79 €/kg
Baranie rohy jemné 3720ml (3300g) Ady
1 ks
Slovensko
9,39 €
5,87 €/kg
Cibuľka perličky v náleve pikant 280ml (250g) Ady
1 ks
Slovensko
1,49 €
11,46 €/kg
Cesnaková pasta bez soli 3 kg vedro
1 ks
Slovensko
12,19 €
4,06 €/kg
Chren sterilizovaný 3720ml/3550g Ady
1 ks
Slovensko
16,99 €
4,79 €/kg
Artičoky štvrťky v slanom náleve 400g Bassta
Dočasne nedostupné
1 ks
3,49 €
14,54 €/kg
Créatif Duo sterilizovaný 425ml (400g) Bonduelle
1 ks
Maďarsko
2,09 €
7,89 €/kg
Bambusové výhonky prúžky 2,95kg Royal Orient
1 ks
Čína
8,89 €
4,94 €/kg
Artičoky krájané prírodné 2,5kg Mazza
1 ks
Taliansko
9,59 €
7,99 €/kg
-21%
Baranie rohy jemné 720ml (630g) Ady
1 ks
Slovensko
2,39 €
1,89 €
6,75 €/kg
-21%
Cibuľové chutney 220g Beef House
1 ks
Slovensko
3,79 €
2,99 €
13,59 €/kg
Cibuľka perličky v náleve 370ml (330g) Ady
1 ks
Slovensko
1,49 €
7,84 €/kg
Cibuľové chutney 500g Beef House
1 ks
Slovensko
6,69 €
13,38 €/kg
Chop Suey Zmes zeleniny 330g Shan'shi
1 ks
Čína
2,69 €
14,94 €/kg
Chilli papričky ostré 720g Hamé
1 ks
Turecko
11,99 €
26,35 €/kg
Novinka
Jackfruit kúsky v náleve 565g Aroy-D
1 ks
Thajsko
3,89 €
13,89 €/kg
Kokosový krém 400ml Aroy-D
1 ks
Thajsko
2,79 €
6,98 €/LIT
Mlieko kokosové 1l Aroy-D
1 ks
Thajsko
4,99 €
4,99 €/LIT
Mlieko kokosové na dezerty 400ml Aroy-D
1 ks
Thajsko
2,89 €
7,23 €/LIT
Mlieko kokosové na varenie 400ml Aroy-D
1 ks
India
2,89 €
7,23 €/LIT
Thai Agri Foods PCL
155/1 Moo 1, Thepharak Rd., Bang Sao Thong, Samut Prakan 10570, Thajskoviac informácií o distribútorovi
Novinka
Jackfruit kúsky v náleve 565g Aroy-D
1 ks
Thajsko
3,89 €
13,89 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Jackfruit kúsky v náleve 565g Aroy-D
Jackfruit kúsky v náleve 565g Aroy-D
3,89 € s 19% DPH