Bravčové karé bez kosti plátky Bognár VÝPREDAJ

1 ks
Bravčové karé bez kosti plátky balené v OA
Kategória Karé
Množstvo v kartóne 0 kg
Cena za kg 3,75 €
Cena za ks ...
Hmotnosť 1ks 0.5 kg
Momentálne nedostupný
Cena bude prepočítaná na základe reálne naváženej váhy
1,87 € s 5% DPH
3,75 €
Bravčové karé bez kosti plátky Bognár VÝPREDAJ

Bravčové karé bez kosti plátky balené v OA 

Skladovanie
  • Skladujte pri teplote 0-4 °C
  • Pred konzumáciou tepelne opracovať
Krajina pôvodu:
  • Belgicko
Zloženie

Bravčové karé 100%

Výživové údaje na 100g 
Energetická hodnota [Kcal]: 174,0
Energetická hodnota [KJ]: 727
Tuky [Gram]: 10,00
z toho nasýtené mastné kyseliny [Gram]: 3,50
Sacharidy (Uhľohydráty) [Gram]: 0,00
z toho cukry [Gram]: 0,00
Vláknina  
Bielkoviny (Proteíny) [Gram]: 21,00
Soľ (NaCl) [Gram]: 0,10
Podobné produkty
Bravčové karé bez kosti plátky Bognár
Dočasne nedostupné
1 ks
Slovensko
3,75 €
7,49 €/kg
Bravčové karé cca 1,5kg Mecom
1 kg
Európska únia
5,29 €
5,29 €/kg
Bravčové karé bez kosti cca od 1,5kg do 4kg Baron
1 kg
Španielsko
5,19 €
5,19 €/kg
Bravčové karé bez kosti cca 2,8kg Kukkonia
1 kg
Slovensko
6,19 €
6,19 €/kg
Spotrebujte do 4.10.26 Spotreba 4.10.26
-50%
Bravčové karé bez kosti cca 2,8kg VÝPREDAJ
1 ks
Slovensko
17,33 €
8,67 €
3,09 €/kg
Momentálne nedostupný
Bravčové karé bez kosti v celku, Bognár
1 ks
Slovensko
6,38 €
7,09 €/kg
Spotrebujte do 6.10.26 Spotreba 6.10.26
-50%
Bravčové karé bez kosti v celku, Bognár VÝPREDAJ
1 ks
Slovensko
6,38 €
3,19 €
3,55 €/kg
Bravčové karé údené bez kosti cca 500g Knižka
1 ks
Slovensko
7,35 €
14,69 €/kg
Spotrebujte do 5.10.26 Spotreba 5.10.26
-50%
Hovädzie mleté mäso 70/30 cca 5kg Bognár VÝPREDAJ
1 ks
Slovensko
54,95 €
27,48 €
5,50 €/kg
Spotrebujte do 5.10.26 Spotreba 5.10.26
-50%
Bravčové mleté mäso cca 600g Bognár VÝPREDAJ
1 ks
Slovensko
4,37 €
2,19 €
3,65 €/kg
Momentálne nedostupný
Bravčová krkovička bez kosti v celku Bognár
1 ks
Slovensko
6,38 €
7,09 €/kg
Bravčová panenka v celku cca 450g Bognár
1 ks
Slovensko
4,32 €
9,59 €/kg
Spotrebujte do 6.10.26 Spotreba 6.10.26
-50%
Bravčové karé bez kosti v celku, Bognár VÝPREDAJ
1 ks
Slovensko
6,38 €
3,19 €
3,55 €/kg
Spotrebujte do 6.10.26 Spotreba 6.10.26
-50%
Bravčové stehno bez kosti v celku Bognár VÝPREDAJ
1 ks
Slovensko
5,75 €
2,88 €
3,20 €/kg
Bravčové karé bez kosti plátky Bognár
Dočasne nedostupné
1 ks
Slovensko
3,75 €
7,49 €/kg
Bravčové karé bez kosti v celku, Bognár
1 ks
Slovensko
6,38 €
7,09 €/kg
Mrazená Polievka Držková 1kg Bognár
1 ks
Slovensko
6,69 €
6,69 €/kg
Bravčový bôčik bez kosti s kožou cca 1kg Bognár
1 ks
Slovensko
7,09 €
7,09 €/kg
Hotové jedlo Kapustnica pravá mrazená Bognár 1kg
1 ks
Slovensko
6,59 €
6,59 €/kg
Spotrebujte do 5.10.26 Spotreba 5.10.26
-50%
Hovädzie mleté mäso 70/30 cca 5kg Bognár VÝPREDAJ
1 ks
Slovensko
54,95 €
27,48 €
5,50 €/kg
Spotrebujte do 5.10.26 Spotreba 5.10.26
-50%
Bravčové mleté mäso cca 600g Bognár VÝPREDAJ
1 ks
Slovensko
4,37 €
2,19 €
3,65 €/kg
Momentálne nedostupný
Hovädzie mleté mäso 70/30 cca 5kg Bognár
1 ks
Slovensko
54,95 €
10,99 €/kg
Bravčová krkovička bez kosti plátky Bognár
1 ks
Slovensko
3,75 €
7,49 €/kg
Bravčové plece bez kosti v celku Bognár
1 ks
Slovensko
4,95 €
6,19 €/kg
Mrazená Polievka Držková 1kg Bognár
1 ks
Slovensko
6,69 €
6,69 €/kg
Spotrebujte do 6.10.26 Spotreba 6.10.26
-50%
Bravčové karé bez kosti plátky Bognár VÝPREDAJ
1 ks
3,75 €
1,87 €
3,75 €/kg
Momentálne nedostupný
Bravčový bôčik bez kosti s kožou cca 1kg Bognár
1 ks
Slovensko
7,09 €
7,09 €/kg
Spotrebujte do 6.10.26 Spotreba 6.10.26
-50%
Bravčové stehno bez kosti v celku Bognár VÝPREDAJ
1 ks
Slovensko
5,75 €
2,88 €
3,20 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Bravčové karé bez kosti plátky Bognár VÝPREDAJ
Bravčové karé bez kosti plátky Bognár VÝPREDAJ
1,87 € s 5% DPH
3,75 €