Babyono Podložka prebaľovacia 40x60cm 10ks

1 ks
Čína
Babyono Podložka prebaľovacia pod dieťa. Rozmery produktu: 40 cm x 60 cm. Balenie obsahuje: 10ks
Krajina pôvodu Čína
Kategória Plienky a doplnky na prebaľovanie
Množstvo v kartóne 24 ks
Cena za ks 0,31 €
Na sklade 1 ks
3,09 € s 23% DPH
4,69 €
Babyono Podložka prebaľovacia 40x60cm 10ks

Jednorazové prebaľovacie podložky sú veľkou pomocou pri prebaľovaní dieťaťa. Môžu sa tiež použiť pre mamičky ako podložky v popôrodnom období. Mimoriadne absorpčné vložky pomáhajú zabezpečiť komfort a hygienu. Vonkajšie plastové obloženie chráni pred znečistením, zatiaľ čo samolepiace pásiky udržiavajú vankúšiky na svojom mieste. Superabsorpčný materiál vo vnútri podložky viaže vlhkosť rýchlo, neutralizuje akékoľvek nepríjemné pachy. Rozmery produktu: 40 cm x 60 cm

  • Skladovanie: Skladujte pri izbovej teplote na suchom mieste. Uchovávajte mimo dosahu detí.

Za vyššie uvedené informácie nenesieme zodpovednosť. V každom jednotlivom prípade si pozrite informácie na príslušnom obale produktu, iba tie sú záväzné. Dizajn produktu sa môže líšiť od obrázku.

Podobné produkty
Trvalo výhodné
Huggies Extra Care Veľ.1, Plienky 84ks
1 ks
Česká republika
22,89 €
0,27 €/ks
Trvalo výhodné
Huggies Little Swimmers 3/4, Plienky do vody 12ks
1 ks
Česká republika
9,59 €
0,80 €/ks
Trvalo výhodné
Huggies Pure Single Vlhčené obrúsky 56ks
1 ks
Spojené kráľovstvo
1,99 €
0,04 €/ks
Trvalo výhodné
Kit & Kin Eco plienky, Veľ.3 32 ks
1 ks
Česká republika
11,89 €
0,37 €/ks
Trvalo výhodné
Pampers Pants Veľ.5, 12-17kg Plienky 48ks
1 ks
Poľsko
14,79 €
0,31 €/ks
Trvalo výhodné
Pampers Premium Care Veľ.5, 11-16kg, Plienky 44ks
1 BA
Európska únia
17,29 €
0,39 €/ks
Trvalo výhodné
Huggies Extra Care Veľ.0, Plienky 25ks
1 ks
Česká republika
6,19 €
0,25 €/ks
Trvalo výhodné
Kit & Kin Eco Veľ.1, plienky 38ks
1 ks
Česká republika
11,89 €
0,31 €/ks
Trvalo výhodné
Pampers Premium Care Veľ.3, 6-10kg, Plienky 60ks
1 ks
Taliansko
17,29 €
0,29 €/ks
Trvalo výhodné
Huggies Little Swimmers 2/3, Plienky do vody 12ks
1 ks
Česká republika
9,59 €
0,80 €/ks
Trvalo výhodné
Pampers Premium Care Veľ.1, 2-5kg, Plienky 78ks
1 BA
Európska únia
16,19 €
0,21 €/ks
Trvalo výhodné
Pampers Premium Care Veľ.4, 9-14kg, Plienky 52ks
1 ks
Taliansko
17,29 €
0,33 €/ks
Trvalo výhodné
Huggies Extra Care Veľ.2, Plienky 58ks
1 ks
Česká republika
20,09 €
0,35 €/ks
Trvalo výhodné
Huggies Extra Care Veľ.3, Plienky 40ks
1 ks
Česká republika
17,39 €
0,43 €/ks
Trvalo výhodné
Kit & Kin Eco Veľ.2, plienky 38ks
1 ks
Česká republika
11,89 €
0,31 €/ks
Trvalo výhodné
Pampers Pants Veľ.3, 6-11kg Plienky 62ks
1 ks
Poľsko
14,79 €
0,24 €/ks
Trvalo výhodné
Pampers Premium Care Veľ.2, 4-8kg, Plienky 68ks
1 ks
Taliansko
17,29 €
0,25 €/ks
-34%
Babyono Podložka prebaľovacia 40x60cm 10ks
1 ks
Čína
4,69 €
3,09 €
0,31 €/ks
-33%
Babyono Tégliky 200ml 4ks
1 ks
Čína
6,99 €
4,69 €
1,17 €/ks
Babyono Teplomer do vody šedý
1 ks
Čína
3,99 €
99,75 €/kg
Babyono Lyžička s mäkkým koncom ružová 6m+
1 ks
Čína
3,49 €
87,25 €/kg
Babyono Set manikúra pre deti šedá
1 ks
Čína
6,99 €
80,34 €/kg
-37%
Babyono Handrička na umývanie biela
1 ks
Poľsko
3,49 €
2,19 €
84,23 €/kg
Babyono Sáčky voňavé na likvidáciu plienok 100ks
1 ks
Čína
3,99 €
0,04 €/ks
-34%
Babyono Lyžička s mäkkým koncom žltá 6m+
1 ks
Čína
3,49 €
2,29 €
57,25 €/kg
Babyono Vložky popôrodné Comfort 10ks
1 ks
Čína
2,99 €
0,30 €/ks
Babyono Vložky popôrodné Night&Day 10ks
Dočasne nedostupné
1 ks
3,49 €
0,35 €/ks
BABYONO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, Poznań, ul. Kowalewicka 13, Poznań, WIELKOPOLSKIE, 60-002 Polandviac informácií o distribútorovi
-37%
Babyono Handrička na umývanie biela
1 ks
Poľsko
3,49 €
2,19 €
84,23 €/kg
Babyono Vložky popôrodné Comfort 10ks
1 ks
Čína
2,99 €
0,30 €/ks
Babyono Klieštiky ergonomické biele
1 ks
Čína
2,99 €
175,88 €/kg
Babyono Vložky do podprsenky 70ks biele
1 ks
Čína
5,99 €
0,09 €/ks
-34%
Babyono Lyžička s mäkkým koncom žltá 6m+
1 ks
Čína
3,49 €
2,29 €
57,25 €/kg
Babyono Odsávačka nosná biela
1 ks
Čína
2,99 €
157,37 €/kg
Babyono Teplomer do vody šedý
1 ks
Čína
3,99 €
99,75 €/kg
Babyono Lyžička s mäkkým koncom ružová 6m+
1 ks
Čína
3,49 €
87,25 €/kg
Babyono Set manikúra pre deti šedá
1 ks
Čína
6,99 €
80,34 €/kg
Babyono Teplomer do vody mýval
1 ks
Čína
3,99 €
173,48 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Babyono Podložka prebaľovacia 40x60cm 10ks
Babyono Podložka prebaľovacia 40x60cm 10ks
3,09 € s 23% DPH
4,69 €