Vegánsky produkt

Filtrovanie
Filter produktov
Obľúbené
Zoradiť podľa
202 produktov
Tofu bazalkové LUNTER 180g
Očakávame 30.09.
1 ks
Slovensko
1,49 €
8,28 €/kg
Gyoza so zeleninou Bio Vegan mrazená 400g Viči
Dočasne nedostupné
1 ks
2,79 €
6,97 €/kg
Rama Professional universal 1kg
Dočasne nedostupné
1 ks
6,29 €
6,29 €/kg
PÂTIFU Tofu paštika Hokkaido 100g Veto Eco
Dočasne nedostupné
1 ks
Česká republika
1,39 €
13,90 €/kg
Pure Joy Vegan Puding Čokoláda 140g Zott
Dočasne nedostupné
1 ks
1,29 €
9,21 €/kg
Jogurt sójový no sugar Datľa Čerešňa Jahoda 135g Alpro
Dočasne nedostupné
1 ks
1,59 €
11,78 €/kg
Pure Joy Vegan Mango 140g Zott
Dočasne nedostupné
1 ks
1,19 €
8,50 €/kg
Mrazený Vegan Burger 2x113g Beyond Meat
Dočasne nedostupné
1 ks
4,99 €
22,08 €/kg
Nátierka rastlinná Údená 100g Lunter
Očakávame 30.09.
1 ks
1,09 €
10,90 €/kg
Happy Moment kokosové koliesko s čučoriedkami 38g
Dočasne nedostupné
1 ks
1,59 €
41,84 €/kg
Quick&Easy tofu Bolonská omáčka 190g Lunter
Očakávame 30.09.
1 ks
2,19 €
11,53 €/kg
Mrazená Vegan Sviečková Steak 2x113g Juicy Marbles
Dočasne nedostupné
1 ks
3,39 €
15,00 €/kg
Nátierka rastlinná Creme de Tofu Premium 140g Lunter
Očakávame 30.09.
1 ks
1,69 €
12,07 €/kg
Zero Noodles Bio 385g GymBeam
Dočasne nedostupné
1 ks
2,59 €
6,73 €/kg
Sirup Zero na palacinky 320ml GymBeam
Očakávame 01.10.
1 ks
5,15 €
16,09 €/LIT
Futu Fazuľová s chilli 140g
Dočasne nedostupné
1 ks
2,49 €
17,79 €/kg
Ovocná Mixitka 100% Mango 20g Mixit
Očakávame 29.09.
1 ks
Česká republika
0,99 €
49,50 €/kg
Tofu Šalát Greek Style Mild Chilli 300g Lunter
Očakávame 30.09.
1 ks
2,59 €
8,63 €/kg
Krém Big Bueno Vegan 220g Big Boy
Dočasne nedostupné
1 ks
9,89 €
44,95 €/kg
VanaVita Bio Vegan Protein choco berries 600 g
Očakávame 01.10.
1 ks
Európska únia
24,99 €
41,65 €/kg

4.5/5

Overený obchod zákazníkmi na Heureke

100%
V Lunyse nakupujem opakovane už viac ako rok. V ponuke majú tovar, ktorý som inde nenašla, a je tu aj možnosť požiadať o zaradenie produktu, o ktorý má človek záujem a ktorý zatiaľ v ponuke nie je. Výhodou je, že stačí objednať za 30 € a tovar privezú bez poplatku za dovoz.
Marta
100%
Zelenina a ovocie sú na rozdiel od kamenných obchodov pri každej dodávke čerstvé, neobité, neobchytané, a tým pádom aj dlhšie vydržia. Dodanie je rýchle. Málokedy sa stalo, že by bola v dodávke chyba, a keď sa aj vyskytla, hneď sa dala doriešiť.
Jana
100%
Objednávala som prvýkrát. Tovar bol pekný, čerstvý a rýchlo doručený. Som veľmi spokojná.
Eva
80%
Oceňujem kvalitu produktov aj rýchlosť vybavenia objednávky. Jediné, čo mi chýba, je presnejší orientačný čas doručenia. Uvítala by som, keby bol aspoň v aplikácii uvedený približne v hodinovom intervale namiesto širokého časového rozmedzia 8:00 – 16:00.
Nikoleta
100%
Hľadala som kvalitné rumy ako darček k narodeninám. Prekvapila ma cena, zároveň doprava zadarmo a rýchlosť doručenia. Určite odporúčam. Predávajú aj potraviny. Dá sa platiť kartou aj pri doručení.
Simona
100%
Rýchle dodanie tovaru, príjemná komunikácia, veľmi chutné a kvalitné vegánske syry a nátierky. Určite tu budem nakupovať znova.
Milena
100%
Ja som za Lunys vďačná. Od covidu objednávam doteraz. Maximálna spokojnosť. Nemusím behať po obchodoch a všetko si iba naťukám do telefónu a donesú mi to pred dvere.
Zuzana