Vajcia podstielkový chov L 10ks Tatranské VÝPREDAJ

1 ks
Slovensko
Krajina pôvodu Slovensko
Kategória Slepačie
Množstvo v kartóne 10 ks
Cena za ks 0,22 €
Na sklade viac ako 10 ks
2,20 € s 19% DPH
4,39 €
Vajcia podstielkový chov L 10ks Tatranské VÝPREDAJ

Hydina Holding Tatranské čerstvé vajcia z podstielkového chovu Premium L 10 ks

Hmotnostná trieda: L. Schvaľovacie číslo: viď vrchná strana obalu. Pôvod vajec: pozri kód na vajci.

Krajina pôvodu:
  • Slovensko
Skladovanie
  • Upozornenie pre spotrebiteľa: Po nákupe uchovávajte v chlade. Pri preprave, skladovaní a predaji skladovať pri nekolísavej teplote od +5 °C do +18 °C.
  • Chladené

Obsah balenia

Krabica: 10ks 

Podobné produkty
Vajcia podstielkový chov L 10ks Tatranské
1 ks
Slovensko
4,39 €
0,44 €/ks
Vajcia podstielkový chov M 10ks Tatranské
1 ks
Slovensko
4,19 €
0,42 €/ks
Spotrebujte do 7.10.26 Spotreba 7.10.26
-50%
Vajcia klietkový chov L 10ks Tatranské VÝPREDAJ
1 KT
Slovensko
3,99 €
2,00 €
2,00 €/kg
Vajcia varené lúpané v náleve 3,5kg Balticovo
Dočasne nedostupné
1 ks
26,99 €
0,37 €/ks
Vajcia podstielkový chov L 30ks Tatranské
1 KT
Slovensko
10,69 €
0,36 €/ks
Vajcia z voľného výbehu M-L 10ks Pipidu
1 ks
Slovensko
3,85 €
0,38 €/ks
Vajcia varené lúpané v náleve S 3kg Capriovus
1 ks
Maďarsko
22,99 €
7,66 €/kg
Spotrebujte do 6.10.26 Spotreba 6.10.26
-75%
Vajcia z voľného výbehu M-L 10ks Pipidu VÝPREDAJ
1 ks
Slovensko
3,85 €
0,96 €
0,10 €/ks
Vajcia z voľného výbehu M-L 30ks Pipidu
1 KT
Slovensko
9,79 €
0,33 €/ks
Vajcia Bio z voľného výbehu M-L 6ks Pipidu
Dočasne nedostupné
1 ks
3,79 €
0,63 €/ks
Vajcia varené lúpané v náleve M 3,5kg Capriovus
1 ks
Maďarsko
27,89 €
7,97 €/kg
Vajcia klietkový chov L 10ks Tatranské
1 KT
Slovensko
3,99 €
0,40 €/ks
Vajcia klietkový chov L 30ks Tatranské
1 KT
Slovensko
9,89 €
0,33 €/ks
Vajcia klietkový chov M 10ks Tatranské
1 KT
Slovensko
3,79 €
0,38 €/ks
Vajcia z voľného výbehu XL 20ks Pipidu
1 ks
Slovensko
8,89 €
0,44 €/ks
Vajcia podstielkový chov M 30ks Tatranské
1 KT
Slovensko
10,39 €
0,35 €/ks
Vajcia z voľného výbehu L 30ks Pipidu
1 KT
Slovensko
11,19 €
0,37 €/ks
Vajcia klietkový chov M 30ks Tatranské
1 KT
Slovensko
9,39 €
0,31 €/ks
Vajcia z voľného výbehu eggS S 10ks
1 ks
Slovensko
2,79 €
0,28 €/ks
Spotrebujte do 7.10.26 Spotreba 7.10.26
-50%
Vajcia klietkový chov L 10ks Tatranské VÝPREDAJ
1 KT
Slovensko
3,99 €
2,00 €
2,00 €/kg
Vajcia podstielkový chov L 30ks Tatranské
1 KT
Slovensko
10,69 €
0,36 €/ks
Vajcia klietkový chov L 30ks Tatranské
1 KT
Slovensko
9,89 €
0,33 €/ks
Vajcia klietkový chov M 30ks Tatranské
1 KT
Slovensko
9,39 €
0,31 €/ks
Spotrebujte do 5.10.26 Spotreba 5.10.26
-75%
Vajcia klietkový chov M 30ks Tatranské VÝPREDAJ
1 KT
Slovensko
9,39 €
2,35 €
0,08 €/ks
Spotrebujte do 7.10.26 Spotreba 7.10.26
-50%
Vajcia podstielkový chov L 10ks Tatranské VÝPREDAJ
1 ks
Slovensko
4,39 €
2,20 €
0,22 €/ks
Vajcia podstielkový chov L 10ks Tatranské
1 ks
Slovensko
4,39 €
0,44 €/ks
Vajcia podstielkový chov M 10ks Tatranské
1 ks
Slovensko
4,19 €
0,42 €/ks
Vajcia klietkový chov L 10ks Tatranské
1 KT
Slovensko
3,99 €
0,40 €/ks
Vajcia klietkový chov M 10ks Tatranské
1 KT
Slovensko
3,79 €
0,38 €/ks
HYDINA HOLDING, s.r.o.
Priemyselná 4606 031 01 Liptovský Mikulášviac informácií o distribútorovi
Spotrebujte do 7.10.26 Spotreba 7.10.26
-50%
Vajcia klietkový chov L 10ks Tatranské VÝPREDAJ
1 KT
Slovensko
3,99 €
2,00 €
2,00 €/kg
Vajcia klietkový chov M 30ks Tatranské
1 KT
Slovensko
9,39 €
0,31 €/ks
Vajcia podstielkový chov M 30ks Tatranské
1 KT
Slovensko
10,39 €
0,35 €/ks
Vajcia klietkový chov L 30ks Tatranské
1 KT
Slovensko
9,89 €
0,33 €/ks
Vajcia podstielkový chov M 10ks Tatranské
1 ks
Slovensko
4,19 €
0,42 €/ks
Vajcia klietkový chov M 10ks Tatranské
1 KT
Slovensko
3,79 €
0,38 €/ks
Vajcia podstielkový chov L 30ks Tatranské
1 KT
Slovensko
10,69 €
0,36 €/ks
Vajcia podstielkový chov L 10ks Tatranské
1 ks
Slovensko
4,39 €
0,44 €/ks
Vajcia klietkový chov L 10ks Tatranské
1 KT
Slovensko
3,99 €
0,40 €/ks
Spotrebujte do 5.10.26 Spotreba 5.10.26
-75%
Vajcia klietkový chov M 30ks Tatranské VÝPREDAJ
1 KT
Slovensko
9,39 €
2,35 €
0,08 €/ks

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Vajcia podstielkový chov L 10ks Tatranské VÝPREDAJ
Vajcia podstielkový chov L 10ks Tatranské VÝPREDAJ
2,20 € s 19% DPH
4,39 €