Trvanlivé potraviny

Nosiť múku, olej a konzervy v nákupných taškách je ako nechcené fitko. Alebo to skúste inak – trvanlivé potraviny vám pohodlne doručí MY! S naplnenou špajzou od nás už nemusíte vláčiť ťažké nákupy ani si požičiavať od susedov. Každodenné potraviny máte na jednom mieste, a my sa postaráme o vašu chladničku aj špajzu.

Odporúčame na tento mesiac
Novinka
Milka Mmmax biscoff lotus mliečna čokoláda 275g
1 ks
Rakúsko
4,89 €
17,78 €/kg
Novinka
Slávky v olivovom oleji a jablčnom octe 111g Vilgain
1 ks
Španielsko
4,29 €
62,17 €/kg
Cestoviny Pappardelle 500g De Cecco
1 ks
Taliansko
3,59 €
7,18 €/kg
Slovakia Chips s príchuťou Smotana s cibuľou 130g
1 ks
Česká republika
2,39 €
18,38 €/kg
Rodinné venčeky kakao-kokos 120g Sedita
1 ks
Slovensko
1,09 €
9,08 €/kg
Novinka
Čokoláda na pečenie 46% 150g Dr. Oetker
1 ks
Srbsko
2,89 €
19,27 €/kg
Protein Bar Slaný Karamel 50g Voxberg
1 ks
Slovensko
2,69 €
5,38 €/kg
Filtrovanie
Filter produktov
Obľúbené
Zoradiť podľa
2234 produktov
TUBA Dezertný krém s kúskami vanilky 45g
1 ks
Slovensko
2,69 €
59,78 €/kg
Happylife Bio Tyčinky ražné celozrnné slané 120g
1 ks
Slovensko
1,49 €
12,42 €/kg
Hügli Hovädzí bujón v paste premium 900g
1 ks
Česká republika
16,79 €
18,66 €/kg
Zmes korenia Sambal 450g LUNYS
1 ks
Slovensko
8,55 €
19,00 €/kg
Olej olivový extra Virgine Ceramic Red line 500ml Beneoliva
1 ks
Španielsko
20,29 €
40,58 €/LIT
Nissin Instantná polievka Cup Noodles Hovädzia 64g
1 ks
Maďarsko
1,99 €
31,09 €/kg
Pufance Bio Mliečna čokoláda Kolatch 33g
1 ks
Slovensko
2,09 €
63,33 €/kg
Cestoviny detské Prasiatko Peppa 400g Melissa
1 ks
1,89 €
4,72 €/kg
-26%
Kačacia terina s medom 90g Hénaff
1 ks
Francúzsko
3,39 €
2,51 €
27,84 €/kg
Cestoviny Rezance dlhé 5kg Gyermelyi
1 ks
Maďarsko
11,29 €
2,21 €/kg
Olej olivový extra Virgine Ceramic Picual 500ml Beneoliva
1 ks
Španielsko
12,99 €
25,98 €/LIT
Korenie wok India Tikka Masala 500g Lunys dóza
1 ks
Slovensko
6,89 €
13,78 €/kg
Vanilka mlynček 7,5g Dr. Oetker
1 ks
Nemecko
4,99 €
665,34 €/kg
Dressing americký HB 50x30g Spak
1 KT
Česká republika
14,35 €
0,29 €/ks
TUBA Dezertný krém s kúskami jahôd 45g
1 ks
Slovensko
2,19 €
48,67 €/kg
Manner Oblátky Knuspino Limette 110g
1 ks
Rakúsko
1,39 €
12,64 €/kg
Cesnakový mix s údenou soľou Mlynček 56g Kotányi
1 ks
Rakúsko
2,99 €
53,39 €/kg
Pufance Slaný Karamel Kolatch 33g
1 ks
Slovensko
2,09 €
63,33 €/kg
-29%
Manner Oblátky Schoko Brownie 75g
1 ks
Rakúsko
1,19 €
0,85 €
11,33 €/kg
Posýpka dekoratívna Karamel-Vanilka 20g Kotányi
1 ks
Nemecko
1,09 €
54,50 €/kg

4.5/5

Overený obchod zákazníkmi na Heureke

100%
V Lunyse nakupujem opakovane už viac ako rok. V ponuke majú tovar, ktorý som inde nenašla, a je tu aj možnosť požiadať o zaradenie produktu, o ktorý má človek záujem a ktorý zatiaľ v ponuke nie je. Výhodou je, že stačí objednať za 30 € a tovar privezú bez poplatku za dovoz.
Marta
100%
Zelenina a ovocie sú na rozdiel od kamenných obchodov pri každej dodávke čerstvé, neobité, neobchytané, a tým pádom aj dlhšie vydržia. Dodanie je rýchle. Málokedy sa stalo, že by bola v dodávke chyba, a keď sa aj vyskytla, hneď sa dala doriešiť.
Jana
100%
Objednávala som prvýkrát. Tovar bol pekný, čerstvý a rýchlo doručený. Som veľmi spokojná.
Eva
80%
Oceňujem kvalitu produktov aj rýchlosť vybavenia objednávky. Jediné, čo mi chýba, je presnejší orientačný čas doručenia. Uvítala by som, keby bol aspoň v aplikácii uvedený približne v hodinovom intervale namiesto širokého časového rozmedzia 8:00 – 16:00.
Nikoleta
100%
Hľadala som kvalitné rumy ako darček k narodeninám. Prekvapila ma cena, zároveň doprava zadarmo a rýchlosť doručenia. Určite odporúčam. Predávajú aj potraviny. Dá sa platiť kartou aj pri doručení.
Simona
100%
Rýchle dodanie tovaru, príjemná komunikácia, veľmi chutné a kvalitné vegánske syry a nátierky. Určite tu budem nakupovať znova.
Milena
100%
Ja som za Lunys vďačná. Od covidu objednávam doteraz. Maximálna spokojnosť. Nemusím behať po obchodoch a všetko si iba naťukám do telefónu a donesú mi to pred dvere.
Zuzana