Trvanlivé potraviny

Nosiť múku, olej a konzervy v nákupných taškách je ako nechcené fitko. Alebo to skúste inak – trvanlivé potraviny vám pohodlne doručí MY! S naplnenou špajzou od nás už nemusíte vláčiť ťažké nákupy ani si požičiavať od susedov. Každodenné potraviny máte na jednom mieste, a my sa postaráme o vašu chladničku aj špajzu.

Odporúčame na tento mesiac
Novinka
Milka Mmmax biscoff lotus mliečna čokoláda 275g
1 ks
Rakúsko
4,89 €
17,78 €/kg
Novinka
Slávky v olivovom oleji a jablčnom octe 111g Vilgain
1 ks
Španielsko
4,29 €
62,17 €/kg
Cestoviny Pappardelle 500g De Cecco
1 ks
Taliansko
3,59 €
7,18 €/kg
Slovakia Chips s príchuťou Smotana s cibuľou 130g
1 ks
Česká republika
2,39 €
18,38 €/kg
Rodinné venčeky kakao-kokos 120g Sedita
1 ks
Slovensko
1,09 €
9,08 €/kg
Novinka
Čokoláda na pečenie 46% 150g Dr. Oetker
1 ks
Srbsko
2,89 €
19,27 €/kg
Protein Bar Slaný Karamel 50g Voxberg
1 ks
Slovensko
2,69 €
5,38 €/kg
Filtrovanie
Filter produktov
Obľúbené
Zoradiť podľa
2238 produktov
Dip chilli s Jalapenos 25g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,89 €
35,60 €/kg
Demi glace 200g Beef House
1 ks
Slovensko
8,49 €
42,45 €/kg
Chilli omáčka ostrá 200ml Shan'shi
1 ks
Thajsko
3,49 €
17,45 €/LIT
-30%
Kačacia paštéta s pečienkou pikantná 150g TopFarm
1 ks
Slovensko
3,99 €
2,79 €
18,60 €/kg
NutriFree Bisco&Go Nocciola bezglut. koláčiky 160g
1 ks
Taliansko
4,49 €
28,06 €/kg
Haribo Maoam Kracher 200g
1 ks
Nemecko
2,39 €
11,95 €/kg
Tuniak v paradajkovej omáčke 4x80g Natur Farm
1 ks
Španielsko
3,99 €
19,18 €/kg
Beauty Sweeties ovocné želé Motýliky 125g
1 ks
Nemecko
3,19 €
25,52 €/kg
Pistácie pražené solené 400g Alika
1 ks
Iránska islamská republika
11,49 €
28,73 €/kg
Kačacia Foie Gras s figami 100g Mes P´tites
1 ks
Francúzsko
9,89 €
98,90 €/kg
Purity Vision Bio Kokosový olej panenský 120ml
1 ks
Česká republika
4,09 €
34,08 €/LIT
Pohánkové vločky svetlé 200g J. Vince
1 ks
Poľsko
1,59 €
7,95 €/kg
Zmes korenia na gril Mexico 650g Lunys
1 ks
Slovensko
7,89 €
12,14 €/kg
Ovsené vločky minútové bezlepkové 500g Vilgain
1 ks
Fínsko
2,09 €
4,18 €/kg
Gaštanový krém sladený 750g Clément Faugier
1 ks
Francúzsko
9,99 €
13,32 €/kg
Cestoviny detské Princess 300g Dalla costa
1 ks
Taliansko
3,19 €
10,63 €/kg
Cestoviny detské Mimoni 400g Melissa
1 ks
1,89 €
4,72 €/kg
Cestoviny Špagety 400g Dialsi
1 ks
Taliansko
3,79 €
9,48 €/kg
JOJO Chameleón 70g
1 ks
Španielsko
1,29 €
18,43 €/kg
Allnature Zmes svačinka Fit 60g
1 ks
Česká republika
1,49 €
24,83 €/kg

4.5/5

Overený obchod zákazníkmi na Heureke

100%
V Lunyse nakupujem opakovane už viac ako rok. V ponuke majú tovar, ktorý som inde nenašla, a je tu aj možnosť požiadať o zaradenie produktu, o ktorý má človek záujem a ktorý zatiaľ v ponuke nie je. Výhodou je, že stačí objednať za 30 € a tovar privezú bez poplatku za dovoz.
Marta
100%
Zelenina a ovocie sú na rozdiel od kamenných obchodov pri každej dodávke čerstvé, neobité, neobchytané, a tým pádom aj dlhšie vydržia. Dodanie je rýchle. Málokedy sa stalo, že by bola v dodávke chyba, a keď sa aj vyskytla, hneď sa dala doriešiť.
Jana
100%
Objednávala som prvýkrát. Tovar bol pekný, čerstvý a rýchlo doručený. Som veľmi spokojná.
Eva
80%
Oceňujem kvalitu produktov aj rýchlosť vybavenia objednávky. Jediné, čo mi chýba, je presnejší orientačný čas doručenia. Uvítala by som, keby bol aspoň v aplikácii uvedený približne v hodinovom intervale namiesto širokého časového rozmedzia 8:00 – 16:00.
Nikoleta
100%
Hľadala som kvalitné rumy ako darček k narodeninám. Prekvapila ma cena, zároveň doprava zadarmo a rýchlosť doručenia. Určite odporúčam. Predávajú aj potraviny. Dá sa platiť kartou aj pri doručení.
Simona
100%
Rýchle dodanie tovaru, príjemná komunikácia, veľmi chutné a kvalitné vegánske syry a nátierky. Určite tu budem nakupovať znova.
Milena
100%
Ja som za Lunys vďačná. Od covidu objednávam doteraz. Maximálna spokojnosť. Nemusím behať po obchodoch a všetko si iba naťukám do telefónu a donesú mi to pred dvere.
Zuzana