Tento

Filtrovanie
Filter produktov
Obľúbené
Zoradiť podľa
11 produktov
Tento Strong papierové utierky 3 vs. 2 rolky
1 ks
Slovensko
2,59 €
1,30 €/ks
Tento Complex papierové utierky 3 vs. 1 kotúč
1 ks
Slovensko
4,59 €
4,59 €/ks
Tento Classic toaletný papier 3 vr. 16 ks
1 ks
Slovensko
6,69 €
0,42 €/ks
Tento Classic toaletný papier 3 vrstvy 8 ks
1 ks
Slovensko
3,59 €
0,45 €/ks
Tento Natural Softness hygien. vreckovky 3vr. 10ks
1 ks
Slovensko
1,55 €
0,15 €/ks
Tento Gold toaletný papier 4 vrstvy 8 ks
1 ks
Slovensko
4,49 €
0,56 €/ks
Tento Balsam Coconut toaletný papier 3 vr. 16 ks
1 ks
Slovensko
6,29 €
0,39 €/ks
Tento Cuba Box kozmetické utierky 3 vrstvové 58 ks
1 ks
Slovensko
1,69 €
0,03 €/ks
Tento Sensitive Aloe hygien. vreckovky 3vr. 10ks
1 ks
Slovensko
1,39 €
0,14 €/ks
Tento toaletný papier Deli 3 vrstvy 19cm, 32ks
1 ks
Slovensko
8,99 €
0,28 €/ks
Tento toaletný papier Maxi 2vrstvy, 64ks
1 ks
Slovensko
27,59 €
0,43 €/ks

4.5/5

Overený obchod zákazníkmi na Heureke

100%
V Lunyse nakupujem opakovane už viac ako rok. V ponuke majú tovar, ktorý som inde nenašla, a je tu aj možnosť požiadať o zaradenie produktu, o ktorý má človek záujem a ktorý zatiaľ v ponuke nie je. Výhodou je, že stačí objednať za 30 € a tovar privezú bez poplatku za dovoz.
Marta
100%
Zelenina a ovocie sú na rozdiel od kamenných obchodov pri každej dodávke čerstvé, neobité, neobchytané, a tým pádom aj dlhšie vydržia. Dodanie je rýchle. Málokedy sa stalo, že by bola v dodávke chyba, a keď sa aj vyskytla, hneď sa dala doriešiť.
Jana
100%
Objednávala som prvýkrát. Tovar bol pekný, čerstvý a rýchlo doručený. Som veľmi spokojná.
Eva
80%
Oceňujem kvalitu produktov aj rýchlosť vybavenia objednávky. Jediné, čo mi chýba, je presnejší orientačný čas doručenia. Uvítala by som, keby bol aspoň v aplikácii uvedený približne v hodinovom intervale namiesto širokého časového rozmedzia 8:00 – 16:00.
Nikoleta
100%
Hľadala som kvalitné rumy ako darček k narodeninám. Prekvapila ma cena, zároveň doprava zadarmo a rýchlosť doručenia. Určite odporúčam. Predávajú aj potraviny. Dá sa platiť kartou aj pri doručení.
Simona
100%
Rýchle dodanie tovaru, príjemná komunikácia, veľmi chutné a kvalitné vegánske syry a nátierky. Určite tu budem nakupovať znova.
Milena
100%
Ja som za Lunys vďačná. Od covidu objednávam doteraz. Maximálna spokojnosť. Nemusím behať po obchodoch a všetko si iba naťukám do telefónu a donesú mi to pred dvere.
Zuzana