Tartaletka čoko. bezlepková 60x20mm 11ks VÝPREDAJ

1 ks
Slovensko
Bezlepková čokoládová tartaletka 60x20mm. Hmotnosť/ Objem: V balení sa nachádza 11ks.
Krajina pôvodu Slovensko
Kategória Pekárenske výrobky
Cena za ks 0,93 €
Na sklade viac ako 1 ks
10,23 € s 23% DPH
12,79 €
Tartaletka čoko. bezlepková 60x20mm 11ks VÝPREDAJ

Hotová bezlepková čokoládová tartaletka pripravená k plneniu.

  • Skladovanie: skladujte v suchu a chráňte pred slnečným žiarením.
  • Návod na použitie: Trvanlivá bezlepková tartaletka pripravená k plneniu kedykoľvek, stačí použit obľúbený krém a napniť ním tartaletku.
Zloženie

Zloženie výrobku: ryžová múka, pohánková múka, mandľová múka, cukor, maslo, kakao, vajcia, jedlá soľ

Alergény (zoznam zložiek): vajcia, orechy (mandle), maslo, kakao

Obsah balenia

Hmotnosť/ Objem: V balení sa nachádza 11ks.

Podobné produkty
Tartaletka slaná bezlepková 40x18mm 42ks
1 ks
Slovensko
19,99 €
0,48 €/ks
Tartaletka maslová 60x20mm 11ks
1 ks
Slovensko
10,89 €
0,99 €/ks
Tartaletka slaná  40x18 mm 42ks
1 ks
Slovensko
16,79 €
0,40 €/ks
Tartaletka čokoládová bezlepková 40x18mm 42ks
1 ks
Slovensko
20,69 €
0,49 €/ks
Tartaletka maslová bezlepková 60x20mm 11ks
1 ks
Slovensko
12,79 €
1,16 €/ks
Tartaletka maslová bezlepková 40x18mm 42ks
1 ks
Slovensko
20,69 €
0,49 €/ks
Tartaletka čokoládová 60x20mm 11ks
1 ks
Slovensko
10,89 €
0,99 €/ks
Tartaletka čokoládová 40x18mm 42ks
1 ks
Slovensko
17,39 €
0,41 €/ks
Tartaletka slaná 60x20 mm 11ks
1 ks
Slovensko
10,49 €
0,95 €/ks
Tartaletka maslová 40x18mm 42ks
1 ks
Slovensko
17,39 €
0,41 €/ks
Silvia Hulíková
Štefana Moyzesa 8, 91701 Trnava, Slovenská republikaviac informácií o distribútorovi
Tartaletka slaná  40x18 mm 42ks
1 ks
Slovensko
16,79 €
0,40 €/ks
Tartaletka maslová 40x18mm 42ks
1 ks
Slovensko
17,39 €
0,41 €/ks
Tartaletka maslová bezlepková 60x20mm 11ks
1 ks
Slovensko
12,79 €
1,16 €/ks
Tartaletka maslová 60x20mm 11ks
1 ks
Slovensko
10,89 €
0,99 €/ks
Tartaletka slaná 60x20 mm 11ks
1 ks
Slovensko
10,49 €
0,95 €/ks
Spotrebujte do 28.10.26 Spotreba 28.10.26
-20%
Tartaletka čoko. bezlepková 60x20mm 11ks VÝPREDAJ
1 ks
Slovensko
12,79 €
10,23 €
0,93 €/ks
Tartaletka čokoládová bezlepková 40x18mm 42ks
1 ks
Slovensko
20,69 €
0,49 €/ks
Tartaletka čokoládová 60x20mm 11ks
1 ks
Slovensko
10,89 €
0,99 €/ks
Tartaletka maslová bezlepková 40x18mm 42ks
1 ks
Slovensko
20,69 €
0,49 €/ks
Tartaletka slaná bezlepková 40x18mm 42ks
1 ks
Slovensko
19,99 €
0,48 €/ks

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Tartaletka čoko. bezlepková 60x20mm 11ks VÝPREDAJ
Tartaletka čoko. bezlepková 60x20mm 11ks VÝPREDAJ
10,23 € s 23% DPH
12,79 €